0 oy
612 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sadece eşime söyledim silahı aldı diye bir odaya çektim, kaynana kayınbaba döver öldürür öğrenseler şuraya 2 gün geldim tatsızlık çıkmasın diye eşimi uyardım Ben farklı şehirde oturuyorum kaynanagil farklı şehirde kavga gürültü çıkmasın diye eşimi uyardım sadece. Bu arada silahı alırken ben görmedim görseydim izin vermezdim zaten o kadar da uzun boylu değil tabiki eşimi düşünüyorum ama iş işten geçmiş yerine koyarken ben gördüm oda tesadüfen. Kaynımla yakın olmam asla kimseyi rahatsız etmiyor zaten hepsi akraba iç içeler ben Yabancı gelinim içlerinde o yüzden bana sadece bir kat daha güvenir çünkü ailesi dedikoducudur ağızları susmaz öyle saygısız terbiyesiz bir insanda değildir ama işte aklı hala bekarlık havasında idare ediyorlar onuda öyle, ben ablam, kardeşim, görümcem, kaynım, Eltim hepsiyle aram çok güzeldir kaynanamla limonidir,  hepsi bana güvenir hepsinin de sırrı vardır sadece kaynıma özgü birşey değil ama o çok vukaat işliyor arkasında durmuyorum artık sadece bu. Böyle eşimi atıp hep kaynımı savunuyor gibi yorum yapanları anlamıyorum sadece abisidir ben söylemesem bile bana kızmaz çünkü arada kaldığımı bilir yabancısın anlıyorum der Ama onada kızar benlik birşey yok çünkü İçimde hep iyi niyet ve saflık vardır cin fikirli bir insan değilim. İyi geceler 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğru olanı yapmışsın canım. Burdakileri de çok takma 
-Reklam-
0 oy
(847 puan) tarafından
Teşekkürler iyi geceler:))) Kız.nihe açıklama mecbur hissettin kendini amannnn. :)))) ne olursa olsun silâhınızı ortaya koymayın. Ben asker eşiyim bir başkası aslamkullanamaz. Kilitleyin silâhınızı. Saklayın biz.oylr.yapiyoruz. Allah korusun birisine sıksa.maganda kurşunu olrak eşini atarlar.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 724 göst.
0 oy
2 cevap 354 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 540 göst.
28 Ekim 2022 Aile kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 617 göst.
14 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Devran.Aras (224 puan) tarafından soruldu

377,239 soru

11,289,464 cevap

34,699 kullanıcı

...