0 oy
1,436 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bazı nedenlerden ablamın yakınına taşınmak zorunda kaldım kaynamada biraz yakın oldu  bugün kaynanam 50 sefer aradı beni alın diye yine kırmak istemedim.  Eşimle gittik aldık eve girdi başladı onu böyle yapın şunu şöyle yapın demeye evi ablam diziyor gebeliğim riskli olduğu için bana yaptırmadı saolsun basladi eşimin eski sevgililerinden başlamaya neyse susturdu ablam bu sefer bişeyler anlatırken benden örnek vermeye başladı oda senin gibi şişko  şu senin gibi 2 ci evliliği yapmis şu senin gibi engelli rabbimden bulsun dedim ablam susturdu 

Odada tülün korniş leri kopmuş onları dikeyim ablam eşim assın dedim arka odaya yanima geldi işte oğlum şu kızı istedi almadik onu seviyor filan artık yeter dedim bi an sinir krizi geçirdim kendime geldim hatanedeyim tansiyon 16.9 a çıkmış dayanamadım aradım bela okudum. 

DOKTOR BU ŞEKİLDE HAMİLELİK DEVAM ETMEZ DEDİ UYARDI EŞİMDE BİR DAHA BİZİM EVE GELEMEZ DEDİ BAKALİM KAC GÜN SÜRECEK

30 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Benim kaynanam da bazen başlıyor anlatmaya saçma sapan hemde eşimde yanımızda eskilerden bahsediyor. Bir gün gene böyle yaparken artık dayanamadım eşime dedim ibrahim ya susun artık şu konuları konuşmayın yada bende anlatıyım eski kırıklarımı dedim kaynanam ne diyon  sen dedi siz neyden bahsediyorsunuz asıl oğlun yapınca gurula anlatıyon benimkileride dinle o zaman ne var bunda çok genişiz maşallah dedim. Oymuş bir daha kimse ağzını açamadı. Ezdirmeyin kendinizi .. 
tarafından
Benim beni sokak ta görsün başlıyor gülüm
-Reklam-
0 oy
(582 puan) tarafından
Kaynana postu acanlara kızarım genelde haksız bulurum ama..seninki cidden korkunç canim ya savunulacak yanı yok bu ne böyle özellikle seni öldürmek için mi yapıyor tövbe yarabbiiii..allah sabır versin sana 
tarafından
Amin cnm diğer evladimida böyle kaybettim bundada uğraşıyor bnle
0 oy
tarafından

Aman alma o karıyı eve. Valla benim hep tansiyonum düşüktü hamilelik boyunca. Doğuma 3 hafta kala kaynanam geldi güya yardıma. Evin bütün düzenini kafasına göre değiştirdi. Benim şalterler attı. Kaç defa desem yine değiştirdi herşeyin yerini. Sonuç tansiyonum yüksek diye yılbaşı gecesi hastanede geçirdim 3 gün. Neyse düzeldi tansiyon. Eve geldim. Yine kendi düzenini kurmuş herşeyin yeri değişmiş. Bi süre sonra baktım kulaklarım ateş gibi yanıyor. Tansiyon olmuş 21/13. Hemen eşimi aradım. Sezaryenle çocuğu aldılar. Normal doğum istiyordum o karı yüzüne normal doğum yapamadım. Oğlum da solunum sıkıntısı geçirdiği için 8 gün yoğun bakımda kaldı. Benim yüksek tansiyon yüzünden çocuk da etkilendi :angry:

tarafından
Gelemez canım
0 oy
tarafından
Hamileliğin riskli olduğunu bilip seni strese sokmak niye ya eşin konuşsada sen konuşma hamilelikte bende strest yaşadım o kadar şimdi cocugum o kadar huysuz ki senin bide riskliymiş Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 
tarafından
Amin cnn inşallah
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum. Allah o kadını bildiği gibi yapsın. Terbiyesiz kadın.
tarafından
Amin rabbimden bulsun
0 oy
(870 puan) tarafından
Cahil insanla uğraşmak gerçekten zor iş Allah yardımcın olsun
tarafından
Amin cnm
0 oy
tarafından

Neden böyle birşey yapıyor ki ...seninle ne alıp veremediği var 

tarafından
Alıp veremediği çok şey var Gülüm zamaninda kaynanam yerleri sattı kızlariyla damatlariyla yedi
Kirada oturuyor benden abimle konuşayim abimin evinde otursun kira vermesin istiyor
Eşimle arsa aldık hayalimizdaki evi yapmak için. Arsadan görümceme 1 evlik yer verelim istedi kabul etmedim benim ailem köyde hayvancılık yapiyor sütü peyniri herseyi koyden gelsin beleş istiyor bende kabul etmiyorum benim anam 75 yaşında yapacak kari evde yiyecek daha baska şeylerde var
0 oy
(34 puan) tarafından
gelse bile eşinin uyarması lazım yinede kendine dikkat et
tarafından
15 aydir hep uyariyoruz gülüm görümcemlerle görüşmem onlar bile uyardi kadin anlama özürlü
0 oy
tarafından
Valla sen iyi dayanmissjn ben sacini basini yolarim onun
0 oy
(2,333 puan) tarafından
Gercrkten cok cahil insanlar var

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 468 göst.
27 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,338 göst.
29 Haziran 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifece (34 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 734 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 422 göst.
6 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...