0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından

Kızlar şu manüel dograyici kullanışlı mi kullanan varmı evde blender ım da yok robotum da şu iyisi sağlam sa alayım dedim hem uygun 

imagekullana. 

8 Cevaplar

+1 oy
(3,187 puan) tarafından
Rondo deyince aklıma bisküvinin gelmesi :D
(538 puan) tarafından
Benimde :)
(3,187 puan) tarafından
Yalnız olmamak güzelllll :D
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Çok küçük doğramıyor ama günlük kullanabilirsin ben aldım 1 hafta kullandım şuan elimle dogruyorum:D

(33 puan) tarafından
Aaa yok yok o zamn kalsın almim fazla para verim ama ömürlük olsun taraftariyim kullan micaksam boşuna yer de kaplamasın:))
0 oy
tarafından
Bazıları ipi kopuyor yok büyük doğruo  demisti .inşallah iyi yorumlar vardır alirsin
(33 puan) tarafından
Vazcaydım almicam :))
(3,669 puan) tarafından
Aynen eltimin koptu kız: )
tarafından
O zaman 19.95 tl mize yazik kiz:))
(33 puan) tarafından
Haha şu 95 kuruşlara da sınır olmuşumdur hep 20 tl deseler de şuna :)
tarafından
Ama o satışta psikoljik  etki bırakması için  kurnazca düşünülmüş  bir meblağ tüketiciyi  böyle kandryolar  :)
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Ben.cok memnunum gunluk elinin altında her zaman onu kullanirim sogan domates  herseye sadece bulasik mak koyma elde yıka 
(33 puan) tarafından
Öyle mi aynısı mi canım
(1,008 puan) tarafından
markasını bilmem.goruntu aynisi milyoncudan  almıştım elimin altında.dir.hemen.herseyde kullanıyorum
0 oy
(170 puan) tarafından
Bende a101 den aldım. Günlük kullanmak için kullanışlı bence. Tavsiye ederim. Icini çok sıkıştırmazsan ipi kopmaz.
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Benn 3 sene boyunca sürekli kullandım, yemeğe soğanı, domatesi doğradım aklına ne gelirse, hatta mücver yapacağım malzemeleri doldurdum karıştırdım düşün. Elim kolum gibiydi. Ben şiddetle tavsiye ederim. Hatta o, zaman da aynı fiyattı
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ben kullaniyom cooook pratik mesela corbaya biber dogricam bunla yapiyom hemem 
(3,024 puan) tarafından
Not: 2 senedir kullaniyom hala memnunum
0 oy
tarafından
Mini el blender ini mi diyorsun canim. Ben 1 senedir kullaniyorum.sadece  kapagindaki lastigi cekecek kismi kirildi oraya da mini kaşik bagladim hâla kullaniyorum. Sogan dogramak icin gayet guzel oluyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 104 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
4 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Büşraaaa (2,903 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde fikris35 (503 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
30 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nergisss (386 puan) tarafından soruldu

378,181 soru

11,318,933 cevap

34,764 kullanıcı

...