0 oy
494 göst.
Diğer kategorisinde (588 puan) tarafından

image

KIZLAR ağlaya ağlaya bi hal oldum başına böyle bisey gelen var mi bugün 2 ci gün adetim geçeli dün gece münasebetten hemen sonra leke geldi sabahtan beri yok agrim da yok bulantim var sadece adet mi olucam bilemedim :'(:'(

10 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından
canım doktora gözüksen daha iyi olur 
(588 puan) tarafından
Annemlere gidicem canm birazdan olmazsa orda giderim doktora
(242 puan) tarafından
ona göre dikkat edersin en azından belki doktor mi müddet yasaklayabilir ilişkiyi en azından onun söylemeside daha iyi olur inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamilesin galiba kuzum ilişkiye girme bi doktora git benim hamileliğimin başında lekelenme olmuştu sonra az kanama olmuştu doktora gitim yerleşme kanaması demişti progesten vermişti sen ilişkiye girme ne olur ne olmaz 
(588 puan) tarafından
Tamam canm dikkat ederim  hastaneye gitmeye çalışırım
tarafından
Calisma git canım kan ver kan değerlerine baktır ihmal etme
0 oy
tarafından
Dr git canım
0 oy
(887 puan) tarafından
Cnm bnde ilk hamile kaldigimda iliskiden sonra biniki defa lekelenme olmustu dpktora gittim dusuk tehlikesi iliski yasak demisti bide progestan vermisti
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Silik duruyo ama Bi kan ver canım 
0 oy
(671 puan) tarafından
İlk 3 ay olmamali sen hamile olduğunu bile bile niye yaptın ki ve teste göre çok çok yeni 
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Gebe gibisin dk gozuk ve dikkat et 

0 oy
(487 puan) tarafından
Kimyasal gebelik olabilir adet oluyo olabilirsin Allah hakkında hayırlısını versin
0 oy
tarafından

Ya bence gebelik var kız sen bir kan testi yapsana banada haber et ...

0 oy
(149 puan) tarafından
Sen hamilesin canım başlarda bende de olmuştu lekelenme birliktelikden sonra bi dr a git kesinleştir şimdiden hayırlı olsun 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 152 göst.
0 oy
5 cevap 138 göst.
0 oy
27 cevap 520 göst.
0 oy
5 cevap 239 göst.

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı