0 oy
3,223 göst.
Diğer kategorisinde (283 puan) tarafından
Kizlar evolvia mama kullanan varmi yada kullanmis olan ben ilk defa aldim balikyagi kokusu var normalmi 

4 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Evet normal ama bize hiö yaramadı 
(283 puan) tarafından
Ne yapti kuzum size
(5,376 puan) tarafından
Yer yemez kaka yapıodu canım içerken lıkır lıkır drekt mideye iniyodu sanki anında da kaka yapıyodu ve çok pis is kokuyo o mama cidden ya ama eczacı fln bunu tavsiye etmişti
(283 puan) tarafından
Aynen canm bende 2 aksam yatmadan once verdim ikizlerimden birisi bi sicmis anlatamam :)  napcam bilemedm
(5,376 puan) tarafından
Sürekli öyle olursa değiştr canım bnce ben aptamil kullandm sonradan en iyi o geldi sma fln da iyi gelmedi bize
(283 puan) tarafından
Aynen  kuzu ne sma ne hero babysi kaldi herseyi denedik yemedik icmedik onlara hipp combiotik  bile aldik en pahali mama degistirip duruyorz iste
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Balık yağı kokusunu nasil çözdün o olduğunu:D
(283 puan) tarafından
Hamileyken cok balikyagi ictm ondan :D
0 oy
tarafından
Evet Canim içeriğinde balık yağı fazla olduğu için kokusu biraz ağır biz kullanıyoruz 
(283 puan) tarafından
Ayy cok sagol kuzum icim rahatladi bozukmu acaba dedm son kullanma tarigmhinede 1 ay var . Hemsireye falan sordum bisey olmaz dedi ama kokusunuda meral ettim
0 oy
(3,529 puan) tarafından
15 aylığız hala kullanıyorum kilo alımı iyi gaz sıkıntısı yok o koku normal sıkıntı yok yani canım 
(283 puan) tarafından
Ayy sagol kuzum rahatlatn beni peki resmini atsam bi bakarmisin normalmi gorunumude
(3,529 puan) tarafından
At bakalım canım bakayım bi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 537 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Asli A. (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
0 oy
5 cevap 129 göst.
0 oy
7 cevap 132 göst.