0 oy
494 göst.
Diğer kategorisinde (553 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Arkadaşım için soruyorum ben bunun cevabını veremedim belki siz yardımcı olursunuz... Benim arkadaşımın anne babası ayrı üvey babası var... bundan 4 sene önce kendi eşinin  arkadaşımın kızkardeşini taciz ettiğini öğrendi o zaman hamileydi gidecek yeri yoktu gitse üvey babası sorunluymuş onunla anlaşamam çocuklar perişan olur dedi 3 tane çocuğu var bu arada şimdi annesiyle üvey babası ayrılmış arkadaşım boşanıp annesine gitmek istiyor nr yapayım dedi allahım o kadar zorki bunun altından kalkamadım biraz daha düşün dedim çok tiksiniyorum onunla aynı evi paylaşamıyorum artık dedi kararını etkileyecek birşey söylemektende korktum lütfen empati yaparak cevap verin çok ama çok zor bir durum allah kimsenin başına vermesin 

19 Cevaplar

0 oy
(27,305 puan) tarafından

Nasil yani üvey babasındanmi hamile vallaha anlamadim beynim çöktü 

(553 puan) tarafından
Yok canım eşinden hamile üvey babası ile anlaşamıyor  o yüzden öğrendi annesinin evine çocuklarıyla birlikte gidemedi kendi eşi arkadaşımın kızkardeşini taciz etti bir kaç sene önce kız bunu öğrendiğinde hamileydi
tarafından
Yok kız , üvey babası varmış , bu üvey babası olan kızın eşi güya baldizini taciz etmiş
(27,305 puan) tarafından
Haaaa anladim valla anlamamistim Allah yardımcısı olsun o insandan uzak dursun elinden geldikce
(553 puan) tarafından
Evet canım aynen
-Reklam-
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Ben bisey anlamadım ya offf pislik :(

0 oy
tarafından
Allah o esin belasını versin. Insan artık kardeşini evine de mi alamycak  ya . O kız o adamın kardeşi de saylmıyor mu Allah o arkdas cok yardim etsin 
0 oy
tarafından

Bak kararını kendi versin , burda insanların fikirleriyle vermesin, hani biz git desek gidecek, yada kal desek kalacak mı ? 

En iyisi iyice düşünüp kararını verip yoluna baksın...

Hakkında hayırlısı olsun ...

(553 puan) tarafından
Bunun cevabını bende veremedim bakalım topluluk ne diyecek eşi bin pişman ama kız artık çok soğudu
tarafından
İyide yaptığı çok kötü birşey canım, son pişmanlık fayda etmez , ha baldızı ha kız kardeşi ne fark eder, nasıl böyle kötü bakar ya ...
(553 puan) tarafından
Aynen öyle boşanacağım diyor oda işte
0 oy
(113 puan) tarafından
Biraz anlaşılır yazsaydın daha çok yardım yorumu gelirdi. Neyse anladığım kadarıyla kızın esi tacizci annesinde tek yaşıyor kocası yok. Kesinlikle boşanıp annesinin yanına gitmeli. Tacizci den babamı olur.... 
(553 puan) tarafından
Canım çok düzenledim postu en anlaşılır bu şekildeki oldu
0 oy
(6,679 puan) tarafından
Esi kendi kizkardesinemi taciz etdi??
(553 puan) tarafından
Hayır karısının kızkardeşini yani baldızını
0 oy
(670 puan) tarafından
O zaman durması hata sanki büyük konuşmak istemiyorum ama nasıl öldürmemiş bugüne kadar onu 
(553 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
tarafından
Hemen çeker giderdim annemin yanına açık ve net 
(553 puan) tarafından
En doğrusu boşanması galiba ama çocukları var
tarafından
Tabi ki de öyle çocukları olsa bile o adamla aynı evde durulmaz ne demek kardeşini taciz etmesi ya çok bile dayanmış
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Birkere yapan yine yapar kizkardeside ******** biri olsa evet deseydi iliski yasiycaklardi adam potansiyel sapik bu durumda oyle pismanim falan hikaye yarin eve gelen arkadasa komsuya da yapar bu adi herif hemen bosansin gitsin anasinin evine bence hemde hemen
(553 puan) tarafından
Sapık evet ******** adam
0 oy
(102 puan) tarafından
Bu zamana kadar dayanmış ben olsam bunu eşime söylerim bundan haberim var diye durumu da el verirse boşansın 
(553 puan) tarafından
Eşi yaptı zaten canım eşi kızın kız kardeşini taciz etti arkadaşımda üvey babası var diye gidemedi annesinin evine
(102 puan) tarafından
Yok anladım eşine söylesin ne pislik insansın kardeşimi taciz ediyorsun falan diye hepsinden haberim diye
(553 puan) tarafından
Öğreneli 4 sene oluyor yüzleşme oldu adam pişmanım diyor ama kız soğudu artık o zaman gidecek yeri yoktu affetti şimdi annesinin evi vsr oraya gidecek
(102 puan) tarafından
Içinde affedememiş demek ki zor valla canım hele çocuklarla Allah yardımcısı olsun
(553 puan) tarafından
Edemedi tabi hiç kolay değil düşününce bile insanın midesi bulanıyor
0 oy
tarafından
Kız iki kere okudum ama anlamadım kim kimi taciz etmiş kim boşanacak 
(553 puan) tarafından
Canım arkadaşınım eşi olacak adi baldızını taciz etti
0 oy
tarafından
Eşinin kardeşini taciz edenin yarın bi gün kendi çocuğunu taciz etmeyeceğinin garantisi mi var? İmkanı olan duramaz zaten aynı evde.
0 oy
(10,396 puan) tarafından
Yuhhh ya ne demek kız kardeşimi taciz edecek o halti yiyen gene yer komşu vs. Kim olursa pislik herif 
0 oy
(499 puan) tarafından
Bugun kızkardeşine yapan iki gun sonra belki cocuklarına da yapcak Allah muhafaza durmasın o adamın yanında. Bi an once kurtulsun :(Allahım sen koru herkesın yavrusunu
0 oy
tarafından
Hemen ayrilsin hemen. Adam sapik resmen ne demek karisinin kardesi onun da kardesidir. Igrenc bir durum. 2 dk durmaisn ayni evde
0 oy
tarafından

Ya şimdi yazacaklarm belki ondandırıcı gelmeyecek ama benim piskolojim çok bozuk  lanet olsun böyle erkeklere benim abim kız kardeşimi taciz etmişti kan dökülür. Diye susturdu beni benimde evim ayrı diye fazla karisamyorum bişey olur üstüme kalır o yüzden lanet olsun Allah onu kahr etsin ben annemlere bu yüzden gitmiyorum bayramdan bayrama anca en son bayramda gittim abim olacak şahısın kizima dokunmasını dahi istemiyorum oğlumu sevmesini istemiyorum 

Annem bazen evlerine götürmek istiyor bahane buluyorum çok zor ben dayanamıyorum kimseye guvenemiyorm en yakinimdan gördüğüm için kocama bile güvenemiyorum buna engel olamıyorum çok zor bir durum :'(
(48,370 puan) tarafından
evet cok zor bir durum kardesin nasil peki
tarafından
İyi oda napsn korkudan ses etmiyor rezillik çıkar kan dökülur diye unutmaya calsyor
0 oy
tarafından
Arkadaşının eşinin taciz ettiği kaç yaşındaymış ben öncelikle bunu merak ettim
0 oy
(48,370 puan) tarafından
insan baskasina baktigini hazmedemezken kizkardesine baktigini nasıl unutabilir ki hele ki taciz. annesiyle konussun annesi destek olacaksa ayrilsin 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Kocası kız kardeşini taciz etmiş doğru mu anladım?

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 194 göst.
0 oy
0 cevap 22 göst.
17 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kbranur (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
17 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kbranur (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.

377,255 soru

11,289,773 cevap

34,701 kullanıcı

...