0 oy
1,146 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından

Kızlar ben doğum yapalı 12 gün oldu dün doktora gittim dikişlerim çok açıyordu dayanılacak gibi değildi enfeksiyon kapmış dedi doktor ve 1hafta boyunca ılık suya batikon döküp icine oturmami söyledi sabah öğlen akşam geçmese tekrar dikiş atılacak çok korkuyorum tedirginim tekrar dikiş atılmasını istemiyorum:( aranızda bnm durumu mu yasayan varmı iyileşir mi sizce 1hafta bir süre icinde 

3 Cevaplar

0 oy
(2,484 puan) tarafından
Doktorun dedigi gibi yap ve sac kurutma makinasiyla kurut sakın ıslak kalmasın o bölge insallah duzelir canim
(26 puan) tarafından
Evet canım öyle de yapıyorum saç kurutma makinesiyle kurutuyorum inşallah gecer canım çok zor bı süreç gerçekten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnm 10 güne düştü dikiskerim 
(26 puan) tarafından
Keşke bnmde öyle olsaydı :)bnm 12inci gün malesef çok zor bı doğum yaşadım çok dikişlerim var inşallah en yakın zamanda bnmde düşer dikişlerim
tarafından
Bnde çok zor doğum yaptım 18btsne dikisim vardı yirtuldim yani
(310 puan) tarafından
Dikisleri hissettin mi kiz. Uyusturuyolarmis ama herkes hissediyormus. İllaki ipin gectigi her turlu hissediliyor da acisini meram ediyorum :/
tarafından
Hemde nasıl hissettim. Uyuşmadim
Cnku o ikinmaktan hissetmiyorsn kesigi falan ama bnm canım çok acıdı dikilirken bağıra bağıra dikildim
18 dikisim vardı yirtildim zaten :)
Bildgn ipi iğneyi vs hissediyorsun
(310 puan) tarafından
Benim bedenim de cok zoe uyusur. Ayagimdan ameliyat oldugumda bilekten uyusturdular kestiklerini hissetmedim ama kemigi kirarken bi bagirdim hemen uyuttular. Ben doktora onu soyleyeyim narkozu cok versin bana. Normal dogumda en cok korktugum sey dikiş ve kesik. Kimi insaninkinde dikis bile olmazmis ne iyi valla :)
0 oy
(8,523 puan) tarafından
Canım bı de fito krem varmıs onu dene ebe onermıstı bı de arada altına carsaf ser ac altını havalansın havayla temas edince daha cabuk düşer dıkıslerın gecmıs olsun 
(26 puan) tarafından
İyi geldiyse alır denerim canım doktora dedim en çabuk batikon işe yarar dedi yine de alırım çok teşekkür ederim canım
(8,523 puan) tarafından
Doktor yazmaz bunu ama siz alın demişti tecrübe etmedim fakat yılların ebesı dıyınce bende alıcam insallah dogum normal vukuu bulursa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
1 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 436 göst.
30 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,380 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 208 göst.
0 oy
4 cevap 68 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gulbin.4 (2 puan) tarafından soruldu

384,618 soru

11,505,544 cevap

35,158 kullanıcı

...