0 oy
1,153 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben eltimi severim iyidir sohbeti hoştur oda beni seviyormu pek bilmem ama seviyo gibi herşeyimi söylerim oda Söyler 

Hani derdi sıkıntısı olunca ben giderim ona 

Kaynimla sorunları çok oluyor ondan gizli kaç kez aralarını düzeltin bilmiyor tabi 

Hep destek oluyorum manevi olarak hep yanındayım ailesi çok uzakta kimsesi yok aynı yastayiz ama

o pek gelmez sebebini bilmiyorum 

Ama çok merak ediyorum gel bize diyorm tamam diyo gelmiyo sanrm evde durmayı daha çok seviyor çünkü hiç bir yere gitmiyor 

Ama ben isterim ki oda gelsin ama gelmiyo 

Kaynimda iyi onuda severim benim gerçek abim gibidir oda beni çok seviyor 

Ama eltimle kafalarmz uyuyor ediyor 

Ama bize çocuğu bırakıp edince kapı park vs bulusuruz eve arada gelir ben çağırınca sebebi nedir bilmiyorum sormaya çekiniyorum sizde durumlar ne

26 Cevaplar

+1 oy
(27,337 puan) tarafından

5 eltiye sahibim 6. Yolda gelecek nasip olursa hic sıkıntı yasamadik çünkü 

Mesafeleyim...

tarafından
Oda iyiymiş valla benim eltim tek başkada yok
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Evin buyuk gelini benim daha eltim olmadi canimm :))
tarafından
İnşallah olur bir gün
0 oy
tarafından
Eltiden dost olmaz....

Bizde çok iyiydim benim konuştuklarımi bambaska anlatmış biz gorusmuoruz iyide oluo :) 
tarafından
Korkutma beni :)
Ama aileside beni çok sever annesi yengesi vs ilerde ne olur bilemiyorum
(72 puan) tarafından
Benimde eltim var konuşmuyoruz.boyle daha iyi oldu.3 elti yolda nasıl bir kız bilmiyorum.ama 2 sinin yılan dilli oolduğunu çok  iyi biliyorum.
(72 puan) tarafından
Benimde eltim var konuşmuyoruz.boyle daha iyi oldu.3 elti yolda nasıl bir kız bilmiyorum.ama 2 sinin yılan dilli oolduğunu çok  iyi biliyorum.insallah 3 cü eltim onlara uymaz.yani yılan  dilli olmaz.
0 oy
tarafından

Şükür bizde iyi anlaşıyoruz abla kardeş gibiyiz diye bilirim. :)

tarafından
İyi masallah
0 oy
(13,614 puan) tarafından
Severim iyidir 
tarafından
Ne güzel maşallah
0 oy
tarafından
Hiç sevmem çünkü çıngıraklı yılan devamlı ortalığı karıştırıyor
tarafından
Çıngıraklı yılan :) hey Allahım ya Allah yardımcın olsun
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Ne güzel canm kardeş gibi olmuşsunuz, arkadaş arkadaş yaşıyorsunuz, eltiden dost olmaz diyene bakmayn siz de eltisiniz mantiken ama sahiplenmissiniz. Bu arada evi seviyordur aynen:) beni de kayınvalidem çok çağırıyor ama inan evden çıkasm gelmiyor, başkası gelsin kalsın ama beni kanepemden ayirmasin :D arkadaslarmn coguyla aram bozuldu gitmiyorum diye, yanlış anliyolar genelde, biz gidiyoruz o niye gelmiyor diyorlar ama işte her insan aynı değil. İnşallah sonsuza dek böyle arkadaş kalırsınız canım.. çocuklarına kardeş gbi büyür, ben annemle yengemlern anlasamamasi yüzünden herkesten uzakta büyüdüm, insanın içinde kalıyor.. sevgiler :)
tarafından
Aynen öyle valla şimdi iyiz genelde ben geçimi kolay insanm sevilirim çevremde. Beni tek sevmeyen kayna kayın babam görümcem  
Onlar hariç herkesle iyimdir
0 oy
tarafından
Eltim yok benle yasit 22 yas kaynim var bakalim ne zaman evlenicek evlendigi kadin nasil olcak
tarafından
İnşallah iyi bir eltin olur
0 oy
tarafından

bende elti yok tek tabancayım olsaydı kesin döwerdim huysuzum ben:D

tarafından
Gercektenmi bizimde başta sorunlaroldu görümcem aramızi bozdu sonra iyiyi kötüyü görüp anladık biz
tarafından
Başlarda herkeste oluyo canım mesela benim buyuk ablam hç anlaşamaz kaç kere döwdü dedikodu yapıyo diye arkadan konuşuyo dye aradan zaman gecio can cigerler bu eltilere hç anlam weremem o yüzdn :)
0 oy
(13,797 puan) tarafından
3 eltim var. Kocamla gidersek gideriz yoksa ben ayrı gitmem. Maşallah yılan gibidir dilleri , eşim olmazsa sokuverirler. 
tarafından
Kız yok biz birbirimizle ilk seneler sorun oldu kalga dövüş gorumcemler yüzünden sonra oda iyiyi kötüyü görüp benimle iyi anlaşıti o gün bu gündür arkadaş gibiyiz
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Delilerle takilmiyorum sekerim kafam rahatttt ❤☺️
tarafından
Oderece diyorsun yani :)
(2,104 puan) tarafından
Aynennn☺️☺️
0 oy
(10 puan) tarafından
ayni yastayiz kanimi icse doymaz 
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın kormaya başladım
0 oy
tarafından
Eltim henuz yok ama evi bize cok yakin ınsallah iyi anlaşıriz
tarafından
Elti yok ev var onasıl oluyor :)
tarafından
Kaynim ev aldi ama bekar :) simdi annesiyle yasiyo evlenince evine geçicek hani derler ya isi var evi var diye damat adaylari icin hah tam oyle iste:)
tarafından
İyi bari huyuda güzelse alacağı bayan çok şanslı desene
tarafından
Iyidir abimde :)
0 oy
(119,118 puan) tarafından

Simdilik eltim yook :D

tarafından
İnşallah olur bir gün
(119,118 puan) tarafından
Olacak bi gun
0 oy
(796 puan) tarafından

Ben eltimle kardeş gibiyim herşeyimi söylerim oda söyler seviyorum yani elticimi<3

tarafından
İyi masallah allah daim etsin
(796 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(149 puan) tarafından
Biriyle öz abla kardeş den daha iyiyiz biriyle kedi köpek gibi 
tarafından
He kotusude zor ya aile içi sıkıntı oluyor
(149 puan) tarafından
Aynen canım bugün yine kiyamet koptu sayesinde kaynım ortada yok
0 oy
tarafından

O pis şeytani şey sevmem 

tarafından
Allah bilir ne çektiridiyse sana :(
0 oy
tarafından
En kolay cevap bende galiba ne elti ne görümce hiç biri yok :)) 
tarafından
Görümcem yok diye sadaka ver :) yeminle
tarafından
Ay bi kere kaynanamın yanında iyiki görümcem yok dedim bozuldu heralde ama oda görümcesinden dert yanıyordu tam o an :) niye öyle dedin kızım, olsaydı sana arkadaş olurdu demişti :)
tarafından
Yani kendisi anlatır sen anlatınca kötü olursun
0 oy
tarafından
3 eltim var iki tanesiyle arama her zaman mesafe koymuşumdur çünkü bana samimi gelmiyorlar ama Bi tanesiyle abla kardeş gibiyizdir çokta severim :) kim olursa olsun her zaman kişiye göre muamele yapmaktan yanayım
tarafından
Çok haklısın bu konuda ama iyi olana iyi olmak lazım kötüye mesafe şart
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ben ablamla eltiyim ilk baslar analsamiyorduk n3 postlar acmisdim burda sac bas kavgalarimiz bile oldu ama simdi ikimizde cocuk dogurduk artik pek kavga etmiyoruz
tarafından
Kız ne güzel anlaş işte ablan o senin zaten kardeslerde kalga eder bu normal bişey ki
(2,765 puan) tarafından
Yok  ozamanlar daha degisik kavgalar oluyordu kardes kavgasi gibi degil dusman gibi
tarafından
Kız iyi anlasın valla el alem arkanızdan güler der bak bide kardeş olacaklar sorunları konuşarak Hall edin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 300 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 226 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Monarosa (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,050 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.