0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Merhaba Arkadaşlar

Aranızda var mıdır emlakci arkadaş yada bildiğiniz 

SIFIR

KREDİYE UYGUN 
3+1 Esenyurt civarında SATILIK EV

Buarada sahibinden sitesine baktım kaç haftadır hepsi de üçkağıtçı resimler atılmış  2 gündür emlakçıların görüşme yapıyoruz bir tane çok beğendim siteli 2+1 harika tam istediğim gibi biraz gezelim dedik dönüş yapicaz bı kaç daha evlere gidince o ev aklımda kaldı diğer yeri aradık bu sefer de kapora alınmış :(
Resmen elimdeki fırsatı geri tepmis oldum ama 2+1di bizde istiyoruz 3+1 

7 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Başka sitelere de bk milliyet emlak falan da güvenilir
tarafından
Oraya hiç bakmadım hürriyet emlak gözüme çarpmıştı ona baktım oraya da bakarım
-Reklam-
0 oy
(12,502 puan) tarafından
Başka emlakçılar ile görüş int bak
tarafından
Dünden beri 5 emlakciya gittik bugün dün beğenmiş olduğumuz ev satilmissa 3+1 ev var oraya götürdü hiç beğenmedim çok zor bu ev beğenme işi bir yerde sabit kalacak insan çok yer gezince kafa karışıyor cidden
(12,502 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım ya bizde dün belli oldu taşınacağız ☺️☺️ darısı sana inşallah
tarafından
Aaahhh inşaallah canım yaa buaralar herkes bu krediler düşünce değerlendirmeye bakiyo buarada Rabb'im güle güle hayırlısı ile oturmayı nasip etsin
(12,502 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(6,706 puan) tarafından
Letgo ya da bakabilirsin canım orada da çok ilan oluyor 
tarafından
Hiç oraya bakmadım oralar nasıl güvenli midir acaba bilmiyorum ama bir bakarım kayidim var
(6,706 puan) tarafından
Bazen eşim oradan bakiyorda güvenli mi inan hiç bir fikrim yok bazen sahibinden.com da süre dolduğu için oradan da yayinlayabiliyor lar. İnşallah hayırlısı ile bulursunuz canım :)
tarafından
İnşaallah canım Allah razı olsun
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Eşim müteahhit esenyurt civarında ki binaları sattılar sanırım 
(57 puan) tarafından
Ev fiyatlarında düşüş var mı. Sizin bilginiz var mi
tarafından
Maalesef fiyatlar fırlamış 280 Bin olan eve 320 - 330 fiyat veriyolar emlakçı arkadaş söylüyo müteahhit da farkında krediler düştü insanlar talep ediyo diye fiyatlar çekmişler yukarı nasıl olsa alan oluyo diyerekten ya bizim insanlarımız nerden kâr yapsam kâr diye bakan çok var ama Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın böyle zihniyetleri bizde gittiğimiz beğendimiz ev siteli diyorum ama güvenlikli yada spor salonu otoparklı olan bir site değil normal bir apart. adam iç dizaynı döşemiş a blok b blok diye yazmış bir de asansör koymuş al sana siteli bir daire taktik çok güzel
(57 puan) tarafından
Ya hemen böyle şeyleri fırsata ceviiriyorlar  ya izin vermiyorlar ki insanlar  su duurmlardan istifa  etsinler. Bende sevinmiştim  ev fiyatlarında düşüş var diye.  Peki Sizin beğendiğiniz ev nerde ve fiyatı ne kadardı acaba
tarafından
Bizim YUNUS EMRE Mh.de 2+1 300.000 TL ama adamlar içini çok güzel dizayn yapmışlar avizesinden tutup portmanto ya kadar ama maalesef kapora alınmış kısmet işte inşallah RABB'İM hepimizin gönlüne göre bir ev nasip etsin sizde bakın tabii fazla da geç olmadan fiyatlar fırlıyor sonra
(57 puan) tarafından
Canım msjini  yeni gördüm kusura bakma. Yunus emre mahallesi nerde acaba hangi ilde yani.  Bid yeni daire o fiyata çok  iyi valla. Biz bakıyoruz doğru düzgün değil evin içi küçücük. 450 binden basliyor
0 oy
tarafından
O şehir de oturmuyorum gel corlu dan verelim sana ev kız sakın yer istanbulun kalabalığını çekemezsin . D.d.d birde emlakçı var birde hürriyette bak canım 
tarafından
Ahh caniiimmm çok sağol valla  evet oraya da geçen bakmıştım bakicam ama inşallah Rabbim hayırlısıyla ev arayanlara yardım eder çok ama çok zor şu ev bakmak  2 gündür ayaklarıma kara sula indi resmen
tarafından
Öyle valla canım çok zor. Burada istanbuldan daha uygun orada 300 burada 200 örnek yani. Inşallah allahım herkese nasip eder.
tarafından
İnşaallah canım benim
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Kız esenyurtta ev cok ben oturuyorum ama site degil
tarafından
Evet çok ev var ama maalesef canım böyle içime sinen ev yok o ilk baktigima ahh bakmasaydim  böyle olmazdı dicem ama ya balkonu yok ya önü kapalı güneş görmüyo çok sıkıntı bu ev bakma işi pat diye al çık da olmaz bir kere oluyo
(4,854 puan) tarafından
Bir de evin konumuda  önemli ben ucevlerde oturuyorum markete sağlık ocağına eczaneye 2 dk binada yeni bina tabi eşim 5 sene once almış ama hala ev yapılıyor buraya
tarafından
Evet ben dün oraya gittim tam yanında pazar var 3+1 daire eşimin hoşuna gitti de benim de pek içime sinmedi gibi 3 tane balkonu var bide mühiti bilmiyorum pek ev de içime sinmedi gibi yada ben ilk eve gittim onda aklım kaldı ondan
(4,854 puan) tarafından
O evi unut bence evin konumu önemli daha çok ev zamanla yenilenir eksikleri gider ama konum öyle değil ben fırına 3 dk da gidip geliyrouz yaninda marketler eczaneler hele cocuk olunca mükemmel hemen alt tarafta parti kreş falan var
tarafından
Çok güzel valla keşke hemen bulsak da biz de hayırlısıyla çok zor valla ev aramak beğenmesi beğeniyorsun illa bir eksiği oluyor çok da geç olmadan işte alalım diyoruz fiyatlar acaip pahalı oluyo sonra Rabb'im ev arayanların yardımcısı olsun inşallah çok zor cidden
0 oy
tarafından
Biz satıyoruz canım ama 2+1 bağlarçeşme mahallesinde 
tarafından
Sahibinden. Com da ilan var özelden ilan numarası yazayım sana bak istersen
tarafından
Canım biz sıfır dusunmemizde ki sebep bu kredinin 0.64 faiz oranı o zaman fiyat fark ediyo bugün bizde gittik 2 yaşında olmadı pek içimize de sinmedi ev de inşallah hayırlısı ile bulabiliriz yarın da o gittiğimiz kişi ariyacak bizi kısmetse kredi cikmayan kişiler olursa bilgilendirecek ama 5 senelik birde 2+1 olması bize uygun değil çok teşekkür ediyorum canım bilgi verdigin için
tarafından
Esenyurt şart değil ise beylikdüzü yada bahçeşehir tarafına bak oralarda hem uygun fiyata hemde çok güzel daireler var
tarafından
Beylikdüzü bakmadık ama olabilir orası da fakat daha pahalıymış öyle dediler tabii ne kadar bilmiyorum siteli olduğundan herhalde bı 400 vardir
tarafından
Evet 400 var daha fazla da var ama evler güzel ve büyük

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
0 oy
3 cevap 127 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Nigar dastan (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Nigar dastan (10 puan) tarafından soruldu
0 oy