0 oy
422 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar diğer postlarımda var 1 hafta önce falan eşimle tartışmıştık. Yani ben kayınvalide görümcemle oturuyorum 1500 eve veriyor 2300 maaşı zaten 34 haftalık oldum daha bir sürü eksiklerim var tamamlayamadım. Eşim her ay 300-400 veriyordu ama yetmiyordu bebek kıyafetleri zaten malum. Ben de bu ay icin dedim ki bana fazla ver artık az kaldı eksiklerimi bitireyim. Eşimde bağarmıştı. Sonra bana hem eksiklerin hem özel hastane olmaz madem öyle git devlette doğur demişti. Neyse kısaca anlattım konuyu.

Az önce bana dedi ki doktora ne zaman gidicen bende dedim devletten randevu aldım. Oda diyor hayır canım ben sinirle söyledim onlari ben güvenemem devlete hele şu zamanda falan filan. Bende hayır devlete gidicem diye uzattım. Hayır devlete gitmiyceksin dedi. Sizce uzatmalımıyım konuyu çok zoruma gitmişti öyle demesi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence uzatma canım belli ki pisman olmuş aranizda tatsızlık olmasin. İnsna tabiki herşeyin en iyisi olsun istiyor o da baba olacak sonuçta ama size yetmeye çalışıyordur eminim elinde olmadan sinirle söylemiş zaten kendisi de dile getirmiş bunu 
tarafından
Yani sinirle söyledim diyor ama çok zoruma gitmişti eve 1500 vericeğine biraz az verip bana biraz fazla verip ben eksiklerimi bitirebilirdim. Yani annesine diyebilirdi benim masraflarım var diye.
tarafından
Çok haklısın kuzum ne diyim ama senin eşinle huzurun herkesrwn daha önemli . Hem bebeğin de hissediyor herşeyi
tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(13,761 puan) tarafından
Uzatma hiç canım. Bu seferde sen uzatınca o kabul eder devleti. Sen istediğin için değil çocuğum için gidiyorum de.
tarafından
Benim için sorun yok devlette de doğururum yani bir sürü insan var devlette doğuran ama çok zoruma gitmişti öyle demesi
(13,761 puan) tarafından
Erkekler bazen böyle gereksiz konuşuyorlar. Zoruna gitmesin canım , kötü niyeti yoktur. Bazen ekonomik durumu zorlanınca ne dediklerini bilmiyorlar. Belki annesi falan diyorsa özele götürme diye , o yüzden demişte olabilir.
tarafından
Doğru söylüyorsun canım sağol
0 oy
tarafından
Uzatmaman gerektiğini biliyorsun bizden onay istiyorsun  :)) uzatma bence bi an sinirlenmiş telafi etmiş sonuçta hadi eşini bırak kendin için bebeğin için uzatma fikrini değiştirir filan
tarafından
Biliyorum da çok zoruma gitti öyle deyince barıştık da yine öyle için buruk kaldı ona
0 oy
tarafından
Kiz 300  . 400 bebek eşyasına  yetmiyor muydu yani a dan z ye alsan azar azar yetmez mi ..

Birde uzatma git özele  tatsızlık uzamasn  madem o yumuşams
tarafından
Vallah hiç bitmiyor eksik kıyafetlerini bitirdim ana kucağını aldım ama beşik bebek arabasını alamadım
tarafından
Nasıl bir  besik dsnyon
tarafından
Vallah canım hiç bilmiyorum ki yani aslında şuanda çok seçim yapıcak bi lüksüm yok uygun bir şey düşünüyorum. Da bakalım ne zaman alabilirsek
tarafından
Park besik  begeniyosan  civile falan da bak
tarafından
Sağol canım bakarım ☺️
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Maddi açıdan da devlete gidebilirsiniz .. ama çok da uzatmayin sonra bişey olur ben sana özele git dedim derler
tarafından
Yani durumumuz çok iyi olduğu söylenemez ama ben borç bulurum harc bulurum güvenemem diyor. Ama o zaman çok zoruma gitmişti
0 oy
(10,388 puan) tarafından
Cnm adam belki o zmn sıkıntılı idi uzatma hatasını anlamış ne güzel 

O hatayı anlamayıp kendini haklı çıkaran da var 
tarafından
Doğru söylüyorsun canım
0 oy
tarafından
Uzatma özel istiyon madem git işte gerçi devletle özel arasında fark yok bence 
tarafından
Yok kız ben özel istemiyorum bana fark etmez ağrıyı yine ben çekicem eşim özel istiyor işte geçen hafta öyle dedi bana sinirle soylemiş ama insanın zoruna gidiyor
0 oy
tarafından
Uzatılacak bir şey yok bence 
tarafından
İnsanın zoruna gidiyor işte
tarafından
Hatasını anlamış kuzum gerek yok bence
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Aman sende canına mi acımıyorsun.. uzatma pismanda olmuş yanlış yapmış ama uzaydan yine ucu sana dokunacak.. 
tarafından
Özeli ben istemiyorum ki o istiyor. Yani sonuçta ağrıyı yine ben çekicem diye düşünüyorum özel devlet ne fark eder ki
(3,187 puan) tarafından
Yanlış düşünüyorsunuz.. eşinizi dinleyin derim :)
tarafından
Yaa neden canım ilk doğumum bilgim olmadığından soruyorum
(3,187 puan) tarafından
Doğumu siz yapacaksınız ama psikolojiniz, ortam, doğum sonrası vs çok önemli..
Özel hastane daha rahat olur elbette..

İlgili bir soru bulunamadı

377,139 soru

11,286,622 cevap

34,694 kullanıcı

...