0 oy
527 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Bizim buraya yeni taşındılar küçük 8 yaşında kızları var benimde 4 aylık kızım var sürekli onu istiyor kucağına falan almK istiyor kendi evine götürmek istiyor aşırı böyle dün bişe demedim hiç ama acayip bı derecede istiyor oyuncakmj zannediyor kardeş mi anlamadim ama bugün bı türlü cocugu elinde zar zor aldım sinirle çocuğu aniden kollarından tutup çekti ama baya sert bir şekilde çekti kızimda tam uykuya dalıyordu korktu artık kucagina falan vermek istemiyorum ben yanındayken birlikte tutup kucağında duruyordu zaten ama böyle asıri derecede hareketi olduğu için artık vermek istemiyorum ama bunu nasıl soylucem bilmiyorum annesi fala.n yalnis anlar diye birde bugün asisi var yine gelecek tutturcak yok kucağıma ver yok anneme gösterip getirelim ay napcagimi şaşırdım ya arkadaşlar nasil söyleyeceğim vermek ona tutturmak istemeyeceğimi 

15 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Benim anlamadığım korona var salgın bunu biliyorsunuz değilmi? Ben korkuma çocuğu dışarı bile çıkaramıyorum. Siz eve nasıl misafir alıyorsunuz? 
(22 puan) tarafından
Evime almıyorum zaten bahçede oluyoruz ve zaten onlarda sürekli evde olan insanlar ben buraya fikir almak için bir soru sordum bu şekilde yazmniza gerek yoktu. Ona göre tartip biçen bir insanım. Bu şekilde söylemeniz hiç hoş değil eminim sizde hiç evinize misafir almıyorsunuzdur.
tarafından
Özür dilerim onu bilmiyordum ama çocuğun kucağına nasıl veriyorsunuz belliki ilk defa almamış. Onu geçtim sosyal mesafe de yok ortada. Benim çocuğuma birisi yaklaştığı an uyarıyorum. Temas etmesine bile gerek yok çünkü virüsü kapmak için
(22 puan) tarafından
Bende yalnis bir cevap verdiysem özür dilerim  vermek istemiyorum ama kırılır diye ister istemez düşünüyorum tabi yanında ben ve annesi oluyor ama yarında itibaren soylucem çünkü aniden çekince içim gitti bir anda aldim çocuğu
(1,555 puan) tarafından
Yanındada olsan verme bn eşimin yiğenine bile vermiyodum küsüyolar küserse küssün bnm çocuğumdan değerli değilya düşürse yada biyerini incitse çıkarsa anlamassn o yüzden verme kırmak istemiyosanda sen küçüksün olmaz de senin kucağnda sevsin
-Reklam-
+1 oy
(4,962 puan) tarafından
Şaka mı bu... Çocuğa çocuk.verilir mi zaten sizinki çocuk değil Bebek.. tamam kucağa almıyoruz diyin opmuyoruz hiç alerji olur diyin ... Büyük konuşmak istemem ama ben brakin çocuğa vermeyi büyük insana bile verirken tembihlerim... Daha bekarken dedim ben fena anne olurum pinpirikli dedim şimdiden diyim dedim :)))))
(6,136 puan) tarafından
Taşınan kimmiş ya ben meseleyi anlamadım
+1 oy
tarafından
Soyle dusun o kiz bebegine zara vermis yani bebeginin hakkina girmis bu suanlik kucuk bisey ama ilerde daha buyukleride olursa bebeginin yine hakkina girer susarmisin kirilmasinlar diye

Bu isin kalp kirmasi olmaz sen bebegini aavunmalisin bence
+1 oy
tarafından
Canım "o daha bebek ablası olmaz " falan diye güzellikle izah etmeye çalış bı bakalım 
+1 oy
(140 puan) tarafından
Hayret doğrusu. Sizin onları kırmaktan korktuğunuz kadar keske onlar da senin bebeğine bir sey olur diye korksalar. Ben asla ama asla vermem. Annesinin de düşünmesi lazım.bu rahatlık pes doğrusu 
+1 oy
(3,036 puan) tarafından
Çocuğuma bisey olduğunda düşürdüğünde falan ben ağlıcama o ağlasın isterse kızsın anası verme çocuğunu 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Aa sacmaliga bak ben olsam vermem yani oyuncak degil sonucta bu nedir boyle 
(22 puan) tarafından
Bende bunu nasıl söyleyecegimi bilmiyorum kalbinide kırmak istemiyorum
(5,272 puan) tarafından
Canm açik acik diyiceksi n ben bebegimi veremem duser felan diye arti virus var bunuda diyebilirsin ayrica vebege yazik kafasini biryere felan carpsa napicaksin
(22 puan) tarafından
Bende bundan korkuyorum ama yarın sabah söyleyecegim kesinlikle teşekkür ederim ben sanırım çok ince düşünüyorum kırılmasınlar diye
(5,272 puan) tarafından
Brbegin icin yapmalisin
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Güzel bir dille sende küçüksün bu da bir bebek Bebek bebeği tutmaz deyip şöyle
(22 puan) tarafından
Söylüyorum ama hemen ağlıyor ya dışarı da çıkamıyor ya sardı benim kıza
tarafından
Ağlayacak diye niye korkuyorsunuz ki ağlarsa da ağlasın. Bi kaç defa ağlar sonra susar. Sizin çocuğunuzdan önemli olamaz hiç kimse. Olmamalı da. Zaten o çocuğu öyle öyle şımartmışlar belli ki her istediği yapıldığı için ağlıyor
0 oy
tarafından
Kız senin bebeğin ne işi var çocuğun elinde verme yüz verme büyük bile olsa verme dusurursu. Vermem soyle bu kadar
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Bugün aşı olduk sağlık ocağı 15 gün evde izole olmamızı söyledi kabul edemem kusura bakma de sen uzaklaştır bence onları
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım olmadı o şekilde yaparım kalbini kırmak istemediğim için fikir edinmek istedim
0 oy
(975 puan) tarafından
Canım yanlış anlayacak ne var ortada? 8 yaşındaki çocuğa bebek emanet edilmez, kucağına verilmez, taşıması doğru olmaz. Annesi aklı başında bir kadınsa kendi söyler, kendi söylemezse anlar, alınmaz. İşte o kadar. O daha 8 yaşında küçük bir çocuk, bunların farkında değil ama sen bir yetişkinsin. Söylemek zorundasın. Bebeğin sana emanet. İnsanların ne düşüneceğini bu kadar kafana takma. Ya bebeğine birşey olursa Allah korusun. O zaman keşke vermeseydim diyeceksin ama iş işten geçmiş olacak 
(22 puan) tarafından
Haklısın canım doğru söylüyorsun annesinde yanında oluyor tutarken sürekli uyarıyor ama anlamıyor bugün bende annesi falan anlasın diye biraz tepki verdim ama anladını bilmiyorum
(975 puan) tarafından
Benim genelde tepkim şöyle oluyor bu durumda : annesine, sen söyler misin yapmasın diyorum. Çünkü ben o çocuğa ne desem o kadın alınabilir." Annesi daha küçük, incitebilir onu, söyler misin ona" derdim. Bir taşla iki kuş vururdum
(22 puan) tarafından
Bu daha doğru olur sanırım çok teşekkür ederim icimi rahatlattin yarın sabah bu şekilde yapıcam çok sağol
(975 puan) tarafından
Canım benim rica ederim, umarım işe yarar. İnsanlarla geçinmek zor
0 oy
tarafından
Virüs var sen milleti evine niye sokuyorsun bu bir bu virüs de sen o bebeği kucağa nasıl veriyorsun bu iki bu 8 yaşında ki çocuğun anasına en başta kendi ayarını çekmedin mi bebeğe kendi kendine yemek yedirirse ağzına zorla bişey sokarsa veya boğazını falan sıkmaya çalışırsa ne yapacaksın bu da üç o çocukla arana evine bebeğine mesafe koy annesine söyle kalp kırmıyim diye bebeğine zarar verme 
0 oy
tarafından
Yanlış anlicak bişey yok canm, vermiceksn boşver, çok istiyosa senin yanında sevsnler, eşim izin vermiyor de olmazsa
0 oy
tarafından
Canım cocuk bu asla bı cocugun kucagına verme. Napacakları hıc bellı olmyor. Almak ıstedıgı zaman kucaga vermyoruz canım oyuncak degıl bu de annesıde kızsın. Aniden atar elınden sonra ah vah edersin Allah korusun. 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Hiç çekinmeden diyeceksin cnm çocuğuna bisi olursa be olacak 8 yasindaymis bide küçük ben 15 yasındaki görümceme veriyorum gözüm çocukta oluyor m3sela 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 141 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sultanpoyraz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 518 göst.
14 Aralık 2018 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 332 göst.
14 Aralık 2018 Aile kategorisinde Aslalya (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 909 göst.