0 oy
582 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından

1. kizlar bana fikie verirmisniz simdi ben yatak odam ve mutfagima yeni cikan lesn dikey perde diktircem.
  2. 1...cisi.... yatak.odam.kucuk penceresi duvar kenarinda ve oda kucuk  yani eni  1.50 cm yatak odamda dolaplarim krem ve cercevesi gold dekorlu tuvalet aynam gardropta krem gold detayli ben bu yatak odama fon gelen kismina hangi renk yaptirsam guzel olur.. 
  3. 2....cisi..... mutfagimda krem rengi ve gold varakli avangart suslu tacli.oda dekorlu bisey iste mutfagim buyuk mutfak penceresine hangi renk diktirirsem guzel.olue bu arada mutfak masasi alacam koseli  sicak goz yormayan renkli sandelyeleri olandan ona uyymlumu almaliyim.???? bi fikir verirmsnz..??

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yine krem-gold ya gold-sütlü kahve rengi olabilir 
(114 puan) tarafından
him aklimda ☺☺☺
-Reklam-
0 oy
(114 puan) tarafından

yokmu bi fikri olann???? :(

0 oy
tarafından
Halıların ne renkse ona uygun al şimdi beyaz alsan olmaz gold alsan olmaz bide ben lens perde beğenmiyorum mutfağa  giderde odaya gitmez 
(114 puan) tarafından
yatak odamin penceresi duvar kenarinda ve obur kanadin yaninda duvar cikintisi var eni 150 cm fonlu perde kullanamam sadece suan tul ve guneslik var gunesligi kenara ceksem disaidan gelen isigi biraz kapatiyo oyuzren yatak odama o perdeyi kullanilisli buluyorum sadece kenarida bi renk istiyorym ama ne renk yaptcam bilemiyorum yatak.odamin halisinda acik su yesili ve sutlu kahverengi desenler var  okadar mutafk halimdada renkli kelebek desnler var bnde mutfak.masami oyuzren renkli alacam mutfakda canli tatli renkleri cok seviyorum sicak gosteriyo oyuzeen perdemide mi oyle fon kismi acik tatli renkli mi diktirsem
0 oy
tarafından
Hiç bir fikrim yok kuzum belki bilen çıkar
0 oy
(119,481 puan) tarafından
Benim evim komple lens perde ve cok mennunum sadexe nasi yikaniyo onu bilmiyodum ogrrendim
0 oy
tarafından
Canlandramadim gözümde keske evin resimlerini koysaydın ona göre sağlıklı fikir verirdim 
(114 puan) tarafından
ya hata gonderiyo resim yukleyemiyorum yoksa direk resimli sorardim ;(( yatak odamin kucuk normal.tul ve fonlu bisey kullanamam oyuzden lens perde mantikli geliyo cunku gunesligi bile kenara ceksem disarinn  isigini biraz kapatiyo  pencre kenarina cikinti var oyuden 150 cm lik perde kullaabilirm
tarafından
Evet lens perde odanın küçük olmasına daha  uygun olur zaten yeni moda bunalr
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Yatak odan krem ve Gold ama yatak başında yada ayak ucunda bı renk yok mi

Benimkide krem ve Gold ama yatak başı ve ayak ucu bank i mavi o yüzden fonlar mavi Cok uyumlu oldu 

Mutfak içinde keşke foto atsan öyle fikir verebiliriz
(114 puan) tarafından
foto yukleyemiyorum hata gonderiyo :(( malesef farkli renk yok halilarim disinda mutak halimda renkli tatli kelebek desenlr var oyuzden mutfak masamida renkli bisey alacam
yatak odam sadece krem ve gold baska renk yok
0 oy
(233 puan) tarafından

Canım oturma odamın perdesi koltuk takımımın biri beyaz biri mavi ama kotu mavi perde de böyle halımda beyaz mavili çiçekli arada tatlı tatlı pembeler var hiç sırıtmıyor 3 senedir kullanıyorum herşeyinden çok memnunum yıkanması takması çıkarmadı on numara 

image

(233 puan) tarafından
Koyu mavi yazacaktım kotu yazmış bu arada perde siyah gibi durmuş resimde ama duman rengi diye geçiyordu katalokta
(114 puan) tarafından
cok guzel begendimm gule gule kullan canm ozamsn bnde halilarin rengine gore diktireyim zateb halilarimida yeni aldim tesekkurler :))))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 566 göst.
8 Temmuz 2020 Moda kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
12 Kasım 2023 Moda kategorisinde Guness.ozlem (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
12 Kasım 2023 Moda kategorisinde Guness.ozlem (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 240 göst.