0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından

Merhaba arkadaslar

Benim bebegim 4 ay 6 günlük  bugun  sicak  suya petibör  biskuvi koydum  ezdim verdim acaba zarar verir mi ya verdim  ama pisman oldum  sonra bisey olur mu sizce ya :(

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kız as erenleregirmesin yazsaydin keşke seni basarlar şimdi canımız çekti as erdik diye her gördüklerini çekiyor canları nasıl bir cansa :)

(394 puan) tarafından
Amam sankj ne petibor bisküvi  yani alinabilir herkesin evinde bulunur  :)
(394 puan) tarafından
Hele ki bu yardim  isteyenler deli oluorum he belki  wife vardir birinin ama ona girecek bide telefon  gerekiyo yani onu aalma gucun varsa onada vardir
tarafından
Aman ya hiç takmıyorum tamam vicdansız değilim tabiki yokluktan anlarım ama anlam veremiyorum gıcık oluyorum o yüzden
(394 puan) tarafından
Bende ayni sekilde yanlis anlayan anlasin valla sevmiyorum o tarz insanlari
tarafından
Aynen hiç takmiyirum valla umrumda değil
-Reklam-
+1 oy
(61 puan) tarafından
Yok artık! 6 ay sadece anne sütü emmiyorsa da devam sütü.cocukalrinizin midesini bozmayin.zamansiz böyle şeyler verip gıda alerjisi veya reflü yapiyorsunuz... çocuklarınızın ne midesi ne bağırsakları ne de tat algıları hazir böyle seylere
(394 puan) tarafından
Ya sutum var kaynanamlarda oturuyoduk kayinbederimde vardi herseyime karisiyorlar sagolsun ben petiboru cayla yiyodm tutturdular ver iste  biraz suda erit kucuk dedm anlamiyolarki laftan az bisey verdim genelde su dahi vermyrm yani ama sonrada cok pisman oldum niye onlari dinledim diye
0 oy
tarafından
Bebelac maması acı biraz mesela onun içine arkadaşım bir tane cicibe koyar daha 2 buçuk aylık bsy olmaz kuzum 
(394 puan) tarafından
Valla sadece anne sutu veriyordum ama bugun baktim bana bakiyo masum.masum verdim bende napayim sut icin cok iyi cayla petibor
tarafından
Çok değil az verirsin kuzum ne olck ondan
(3,695 puan) tarafından
Sütü artirmak icin mi iyi cayla petibör bisküvi  prensnnesi
(394 puan) tarafından
Evet cnm yedigim gibi sutum çoğaliyo sutum fiskiriyo hatta göğüs  pedi tkmyrm dolgulu bez takıym
(3,695 puan) tarafından
Ay bi deneyim ben de ya
0 oy
tarafından
Ek gıda için çok küçük bence verme tekrar canım.  Eğer doymuyor sa mama daha iyi bence. Tabi tercih senin :)
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Bişey olmaz ama vermesen daha iyi bence
(61 puan) tarafından
Bişey olmaz olur mu o bebegin bagirsagi petibor buskiveye hazır değil şuan.kendi ellerniz ile bebeğinizi gıda  alerjisi olan bı bebek haline getirmeyin lütfen.anne sütü onun için en iyisi
(1,397 puan) tarafından
Bir kerelikten bişey olmaz dedim vermiş zaten yapılacak birşey kalmamış bütün bu dediklerimi bende biliyorum 2 çocuk annesi olarak
(61 puan) tarafından
Senin için demedim canım yazan kişi için dedim.bir kere verecek gibi yazmamış:)ondan öyle dedim bişey olmaz olur mu demene
0 oy
(545 puan) tarafından
Ek gidaya bile biskuviyle baslanmazken neden el kadar bebege bole bisi yapma geregi duydun anlayamadim dogrusu tamam ebevyni sen olabilirsin ama cocuklar hepimizin cocuklaridir yapma daha onun sindirim sistemi bu tur besinkere uygun degil sutun yoksa mama takviyesi yaparsin olur biter.
(545 puan) tarafından
Istedikleri kadar karissinlar zamani gelmeden asla vermemelisin bam bu sabah kayınpederim kahvaltiya geldi bize almis aline peyniri peynir yalatcakmiski 5 bucuk ayligiz ek gidaya gecenler var ama biz 180 gunun dolmasink beklioruz kaptim elinden peyniri olmaz baba dedim obur ay ek gidaya gecince yogurdunu sen yedirirsin dedim bisey diyemedi. Cocugum daha onemli benim kimseyi karistirmam
(61 puan) tarafından
Zaten kayinpederler kaynanadan bile meraklı.bide ben bu olayı şöyle düşünüyorum bu gün yemege karışan yarın herşeye karisir.bastan tavır her zaman için daha iyi.benim eşimin tarafi da 1 aylık bebeği TV ye bakitiyordu.bikac kez uyardım en sonunda bı gün yine yapınca inadına mi yapıyorsunuz dedim daha bakitmadilar.bi keresinde de bebeğin altını degisiyorum kaynanam kayinpederimi çağırdı.dedim hayırdır ne alaka ne olacak o bebek diyo.kapiyi kapattım bebekse bebek ayıp denen bişey var dedim .görmesine lüzum yok dedim.cahiller ya ne bileyim biz cahil olmamız lazimken onlar cahiller
(545 puan) tarafından
Ay o alt acma seyini banada gorumcem yapmıştı hala aklima.geldikce sinirlenirim daha eve yeni çıkmışım zar zor bezini degistirmeye calisodum bide herkesi basima toplamaya calisti dengesiz ay nefret ediorum bole insanlardan arada esim olmasa donupte bakmam yuzlerine yeminle.
(61 puan) tarafından
Dengesizler birde köyde yaşamış insan istanbuldakileri beğenmezler ama sorsan ne edep bilir ne haya ne diyim artik
(545 puan) tarafından
Cok haklisin valla allah bizlere sabir versin ne diyelim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 206 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu