0 oy
645 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar sizlerin en huzurlu olduğunuz yer neresi ya da en çok huzur bulduğunuz şey ne :) benimki eşimin omzuna basimi koyup uyumak, onun kokusu benim huzurum :)

37 Cevaplar

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bebisimin ensesini koklamak bana inanılmaz huzur veriyi.. kızımın saçlarıyla oynamak ta öyle... onlara sarılmak kucaklamak içini ısıtiyo  resmen
-Reklam-
0 oy
tarafından

Oglumla uyumak ve uyurken onu izlemek <3

0 oy
tarafından

esimi bulsam uyuyucamda adami goremiyorum ki cocuk dogdu uykusuz kaliyorum diye yatagi terk etti sabah 7 de gidiyor ise aksam 11 de geliyor gelincede ben yorgunum hadi herkez odasina diyor boyle bir ruhsuzla yasiyorum ben iyisi bir post acayimda derdimi anlatayim offf offf:(

0 oy
tarafından

Yastığım yorganim uyumayı çok seviyorum eşim olmasa da uyurum :D

(1,204 puan) tarafından
He valla  ;))
0 oy
(12,856 puan) tarafından
49 gün önce olsa bu soruya eşim derdim ama şimdi oğlum çok farklı bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
0 oy
(164 puan) tarafından

Eşime sarılıp uyumak tabiki:P

0 oy
(81 puan) tarafından
Eşimn göğsünde yatmakdı şimdi bebeğimi emzirmek bebeğimi seyretmek  ...
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Bende esimin kucaginda uyumayi seviyorum başımı kalbinin ustune dayayip sarililp uyuyorum 

Birde oglumun kokusuu ❣❣
0 oy
tarafından

Eşimin boynuna başımı gömüp uyumak. Dünya dursa o an diyorum hep. Birde arada alnımdan öpüyor ya. Rabbim herkese mutlu evlilik nasip etsin <3

0 oy
(290 puan) tarafından

Simdilik esim :P bebisim oldukdan sora onun basini omzuma koydu gun olucak insallah olucak <3

0 oy
tarafından
Evlat  ve eş kokusu ❤❤ kurban olurum onların kokusuna onları verene ❤❤❤❤
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ben balkonda huzur buluyorum valla her yerin görünüyo ısıkları:)   gece bazen  cikiyorum balkona etrafı 10 dk izleyim huzur buluyorum. He esimin omzuna yatınca  da ayni huzuru buluyorum ama eşim sevmez pek koluna yatirmayi:ermm:

0 oy
tarafından
Kızım in saçımla oynaması ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ hasta olsam başım ağrısa mutsuz olsam ve hatta ölüm döşeğinde olsam o gelip saçımla oynayıp da bebi öpüp seni piyemses yaptım anneee diyoya içimin yağları eriyip gidiyo :) annesi kurban olsun yaradana verene 
0 oy
(61 puan) tarafından
Sadece oglum
0 oy
tarafından
Oglumun yani ve kokusu❤❤❤
0 oy
(905 puan) tarafından
Oncesi esimin  sol tarafina basimi koymak 

Simdi  Oğlumu  kucagima almak koklamak 
0 oy
(545 puan) tarafından

Bebegim dogmadan once evet esimin koynu en huzur verici yerdi ama artik.huzurum.kalmadi:D bebeden esimi goremiorum.cunku :) ama simdi daha baska turlu huzur doluyo icim bebegim gozlerimin icine bakip gulunce o duygunun verdigi huzur hicbisile anlatilmio allaha binkez sukurrler olsun isteyen herkese versin insallah <3

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 638 göst.
20 Mart 2024 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 566 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.