0 oy
639 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar sizlerin en huzurlu olduğunuz yer neresi ya da en çok huzur bulduğunuz şey ne :) benimki eşimin omzuna basimi koyup uyumak, onun kokusu benim huzurum :)

37 Cevaplar

+1 oy
tarafından
kizima sarılıp uyumak hicbseye degsmem ne esimde nede baskasnda ayni tadi almadm kzmda aldgm kadar❤
tarafından
Ben daha o duyguyu tatmadigim için bilmiyorum bakalım doğunca gorecez artık:))
tarafından
ondan önce banada esim gelirdi smdide kızım cok farklı evlat kokusu
tarafından
Benim de öyle olur heralde çünkü öyle bakınca evlat hiç bir şeye degisilmez:)
tarafından
olunca görürsün bak :)
-Reklam-
+1 oy
(1,048 puan) tarafından
Kaç dakikadır düşünüyorum resmen yokmuş. Şimdi fark ediyorum :D 
tarafından
Vardır mutlaka ya öyle deme esin çocuğun annen bak ipucu veriyorum  :))
(1,204 puan) tarafından
Hahaha bende sendenim busray  :)))
(1,048 puan) tarafından
Vardır bizden olan çok kişi eminim
+1 oy
tarafından

Kizimi kollarima alip beraber uyumak. Kucukken ddaha da huzur veriyirdu buyudukce alistim:)))) tabi esimin omuzlarinda yatmakta bambaska onun yanimda oldugunu bilmem bana guven veriyor.. <3

+1 oy
(3,458 puan) tarafından
Canim benim eşim gece çalışıyor sabah gelip usulca yatağa giriyor sarılıp uyuyoruz o an her sabah şükrediyorum sağ salim döndü diye ve huzur doluyorum ancak o zaman rahat bi uyku uyuyorum
tarafından
Rabbim başınızdan eksik etmesin kuzum
(3,458 puan) tarafından
Amin canim amin. Ay çok özledim onu bak şimdi:(
tarafından
Benim de eşim bi ara gece çalışıyordu. Bazen hiç uyumayıp beklerdim ya çok iyi anlıyorum seni kuzum
(3,458 puan) tarafından
Benimki hep böyle çalışacak alıştım biraz bende
+1 oy
tarafından
Huzurun aşk da sarılmakta, kitap okumakta, yağmurlu havada Türk kahvesi içmekte, kulaklıkla yürüyüş yapmakta olduğunu düşünmüştüm hep ta ki uzanıp karnımda tekme attığını hissedene kadar... 
tarafından
Amin inşaallah canım. Sabırsızlıkla bekliyorm bende. Ne kadarın kaldı senin canım
tarafından
Bizim daha çok teyzesi 93 günümüz var 26+5 iz senln ne kadar kaldı :)
tarafından
Allah kucağına almayı nasip etsin canım sağlıklı bi şekilde. Benim 40 günüm kaldı hayırlısıyla:))
tarafından
Oh az kamış sağlıkla kavuş yavruna canım benim ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Sağol kuzum allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşaallah. Sağlıkla gelsin bütün yavrucaklar
+1 oy
(929 puan) tarafından

Kızımın yanında uyumak :angel: böyle uyuyuşunu uyanışını izlemek <3 Allah sizede nasip etsin inşallah eş omuzu falan hikaye onun yanında :D

tarafından
Amin inşaallah canım. Valla bizimki doğmayana kadar o duyguyu bilemeyiz bakalım hele bi gelsin de kocanın pabucu dama atılacak heralde :)))
(929 puan) tarafından
Evet canım bi olsun :)
0 oy
tarafından
Eşimin omzunda uyumak ❤️❤️
0 oy
tarafından
Aynen eşimle en çok güzel geçirdiğim anlar :) ha bide bebgimin hareketi ve ultrasonda onu izlemek tam huzur kaynağım :)
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Aynı şekilde canım eşimin kokusu en huzur bulduğum yer bişeye üzülsem mutsuz olsam eve geldiğinde hemen sarılım kendime gelirim ☺♥
0 oy
(170 puan) tarafından
Bnde köyüme gittiğimde çok ayrı bir huzur buluyorum her gidişimde özlem duyuyorum evi  bahçenin heryerini tek tek inceliyorum:)) tabiki eşimin yanıda cok huzurlu eşim olmadan da yalnz kalamıyorum gidince :)
0 oy
tarafından

Önceden eşimin sıkı sıkı sarılmasıydı şimdi yanımda olsun sarılmasada olur :'(

tarafından
Bazen yanında olması bile yetebiliyor insana canım gerçekten. Senin eşin görevdeydi dimi yanlış hatırlamıyorsam tabi
tarafından
Görevde değilde asker er olarak
tarafından
Hm anamdım canım yanlış hatirlamiyorum demek ki. Eşi yanında olamayanlar olarak seni hatırlıyorum. Rabbim tez zamanda kavuştursun kuzum
tarafından
Amin canım benim

Bütün gün içimde bi sıkıntı hayır olsun inşallah
tarafından
Rabbim hayra yorsun inşaallah canım.
0 oy
(518 puan) tarafından
En huzur buldugum yer oğlumun boynunu koylayarak yanına uzanmak.oglumun kokusunun yanında eş kim oluyor:))
0 oy
(536 puan) tarafından

En huzurlu şey oğlumun gülüşü:)i

0 oy
(2,032 puan) tarafından

Eşimin kollarinda uyumakkk<3hic biseye degismem güven huzur mutluluk<3

0 oy
(1,422 puan) tarafından
Annemin babamin yani kesinlikle Allah basimizdan eksik etmesin
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Kızımın koşup boynuma sıkı sıkı sarılıp başını omzuma gömmesi benim kokusunu çekmem sonra babamızın yanımıza gelip ikimizi birden kucaklaması <3 tarifsiz duygular gözlerimi kapatıp öylece kalmak isterim çok huzurlu :angel:

0 oy
(8,276 puan) tarafından

Benım huzurum hayallerimde şarkılarda bazen bir kuş uçuşunda içtiğim bir kahvede eşimin gözlerinde huzuru bulmak istediğin yeri iyi bilicen :)

0 oy
(394 puan) tarafından
Esimin yaninda uzanip kollarinda tv izlemek ay kocisimi ozledim yawwww
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Tek basima uyumak :)
tarafından
Ohhh en rahatı:)))
(2,849 puan) tarafından
Aynen tek başıma uyumayi cok ozledim yorgana kendimi kilitleyip kimsenin beni rahatsiz etmemesi:)
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Kocamın kolları en huzurlu en guvenli yerim bide kızımız tekme atiyosa birbirimize bakıp guluyoz Allahım agzimızın tadıni bozmasın hepimizin <3

tarafından
Amin inşaallah canım. Eşim de öyle valla akşam geldiği gibi bana sarılıyor bebeğim tekmeleyince bütün yorgunluğum gidiyor hzuur bulduğum tek yer sizin yanınız diyor:))
(2,172 puan) tarafından
Evin erkegi olmak baba olmak cok guzel sen bunu anlayamazsin diyo benimkide :) Allah başımızdan eksik etmesin guc kuvvet versin inşallah ❤
tarafından
Amin inşaallah canım:)

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 633 göst.
20 Mart 2024 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 565 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (643 puan) tarafından soruldu