0 oy
581 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Görümcelerimle birlikte sarma sariyim dedim bebegım yurutecteydi yanımdaydı kayinvalidem bütün odaları kapısını açmıştı gezsin dıe bir yandan da peşindeydi bende anne sen sarma saramiyon çocuğun peşinden ayrılma dedm şu sofrayı kaldır üstüne düşürür dedim görümcemin odasında ağır bir boy aynası vardı onuda kaldır düşürür ddim ama kaldırmadı duymadı yada düşürmez die düşündü galiba 2 dakika yanımıza geldi bebegım odada deprem oluyor muşcasina bir gürültü koptu ama benim canım dan can gitti o seste bebegım kesin gitti dedim bir baktım kilpayi kafasına isabet olmamış ayna düşmüş anne yüreği hissettim kızdım bağırdim ağladım :(((8 aylık siz siz olun bir saniye gözünüzü ayırmayın ağlarsa anam ağlar derler benden başka kimse ağlamadı 

17 Cevaplar

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Verilmiş sadakaniz varmış allah korumuş çok şükür 
tarafından
Cok şükür canım yani öyle bir gürültüyduki Rabbım korudu
(2,548 puan) tarafından
Işte bebeği 1 dakika gözünün önünden ayırmamak gerekiyor ama . Tabi okadar 4 4luk yapamıyoruz
-Reklam-
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah korumuş. Yapmaz ulaşamaz dediğimiz her yere ulaşıyorlar malesef
0 oy
tarafından

İyide tüm odaların kapısını niye açıyo ki yanınızda oynasın işde anlık oluveriyo herşey dikkatli olmak lazım Allah korumuş birine bari bişeyler ver ne bilim işde bizde öyle yaparlar kazadan beladan kurtulunca falan çok geçmiş olsun 

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Allah korumuss melegii :((
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kuzum ne olur dikkat et :(
0 oy
(13,939 puan) tarafından
Ay Allah korumuş ya. Verilmiş sadakanız varmış , sen yinede bir fakir falan sevindir canım. Ben evi b.ok göturse bile bebegimi uyutmadan elimi sürmüyorum. Onlarin canı herşeyden kıymetli.
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Benim önümde sofra düştü kafasına öyle kötü olmuştumki
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Ayy Rabbim korumuş canım
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Rabbim korumuş vallahi, bi sadaka verin şükür için
0 oy
tarafından
ayy Allah korumuş :(
0 oy
(27,415 puan) tarafından

Bu yuzden ben kimseye emanet edemiyorum kokruyorum etsem bile surekli kontrole gidiyorum Rabbim korumus dikkat edin

0 oy
(359 puan) tarafından
Allah korumuş ama işte anlık her şey bi şey de olabilirdi asla agfetmezdim kim olursa  olsun yani dün pikniğe gittik kaynanam ver çocuğu gezelim diyor hanım  beni de istemiyor yanında insanın içi içini yiyor ya ben yokken bi şey okursa bu arada b3nim kızım da 8 aylık ve çok mızmız b3ni ya da babasını görmeyince ağlar direk durmaz kimse de 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay gecmis olsun kuzum rabbim korumus kalmasin da sarmasi 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun ya Bi sadaka ver canım 
0 oy
tarafından
Ah cani allah korusums inanki birine birşey felan ver benm kızımda küçükken kafasının üstüne dayansa düşmüştü seni o kadr iyi anlıyorum ki daha 6 aylık felandi bizim klima bakim dukkanmz vardı mutfakta masanın üstünde uyuyup kalmsti yeni acmstik daha yatak almamstik masa düz du battaniyle yatak yapıp yatiyrduk ben mutfağa bakım diye kalktgmda düşüş anını gordm direk kafasnij üstüne düşmüştü öldüm öldüm dirildm öyle bir şoka girmsm ki cocugu kuckladgm gbi hastaneye koşa koşa gotrmsm ne taksi cagrmk gelms aklıma ne başka birşey rabbime bin şükür hiç birşey olmamsti şuan 5 yaşında bir dk ayırmadan gozmu onun üstünden o olaydan sonra 
0 oy
(414 puan) tarafından
Gecmis olsun cnm Allah korumus 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Kaza geliyorum demez

Çok geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 34 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyla (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 219 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.

381,486 soru

11,421,410 cevap

34,977 kullanıcı

...