0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

S.a kızlar..

Reglime 5 gün var ve acayip bir şekilde dünden beri ağlıyorum. Dün post paylaşmıştım zaten ilk dostum için ağladım babamı özledim yine ağladım eşimle sıkıntım vardı ağladım. Eskiden bir arkadaşım vardı annesi ve babası boşanıp baska kişilerle evlenmişlerdi ve o arkadasimi üvey baban üvey annen seni istemiyor deyip bakmamislardi babaannesi büyütmüştü aklıma bu konuşmaları geldi ona ağladım. Kaç gündür ayağım ağrıyor doktora gittik dün kaslarimla ilgili bi agriymis birsuru ilac verdiler sadece kremi aldım belki hamileyimdir diye içmek istemedim ilaçları. Eşim ayağımın agridigini bile bile kaynanamgile gitmek istedi. Kaynanam çalışıyor oda yemek yapın evde yemeğim yok dedi sinirlendim benim ayağım ağrıyor gelince biseyler hazırlarım demiyorda. Ayakta 2-3 saat kaldım yemek hazırlarken ayağım iyice zonklamaya başladı. Ogleden sonra 4-5 gibi gitmiştik kaynanama . Saat gece 11 oldu eşime diyorum annen yorgun işten geldi kalkalım benimde ayağım ağrıyor eve gidip kremimi süreyim diyorum tamam dio halen tv izliyor acayip sinirlendim. Belki küçük bir sebep ama canım acıyor halsizim ayaklarimi uzatmak istiyorum eve gidip ama eşim bencil davrandığı için dün gece onada ağladım. Beni kimse düşünmüyor değer  vermiyor anlamıyor diye.. 

Kısacası çok gerginim.. ve duygusalm karışık bir ruh halindeyim. Adetten önce sizde bu şekilde oldunuz mu hiç ? 

4 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ben adetliyken sinirli çekilmez biri oluyorum her insan farkli sekile dönüşüyor bakara suresi ac dinle ferahlasin icin

tarafından
Tamam canım teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Psikolojik bi durum canm bence aklinda hamilemiyim sorusu var belli ki biyandan sağlık sorunun esinin sana karsı davranısları hepsi ust uste gelmis stres yapmssin canm 

tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim ❤️
(7,935 puan) tarafından
İyi geceler Queen Bee evdeki cisimler noldu hoca bulabildin mi merak ettim
tarafından
Cisimler ne kıs korkutma beni :)) yazılar bulmuştum arapça onu soruyorsun sanırım. Eşim iyi olalım diye yaptırmıştı diye yazmstm ama cercevenin arkasina kağıdı koyduğunu oda unutmuştu hocayı aradı yanımda resim attı benim yazım bu dedi. Bnde eşime isaret ettim ne yazıyor bi sor diye hocada sen hep eşim sinirlenip valizini alıp gidiyor demiştin bende sakinlessin evine bağlı olsun diye yazdim bunu dedi. Sonra konu kapandı canım
(7,935 puan) tarafından
İğne batırılmış sarımsak ve ikiye bölünmüş yastık demiştin canım o yüzden cisimler dedim. Çözebildiğine sevindim
tarafından
Ben değilim canım karıştırdın o vakit. Bende sadece yazı bulmuştum.
0 oy
(236 puan) tarafından
Adetten önce değilde, hamile olduğumu bilmeden önce duygusallaştigimi farkettim :) 

Rabbim gönlüne göre versin canim
tarafından
Normalde regli olmadan önce çok sinirli olurum halsiz olurum amaann der sallama durumuna girerim. Eşim kaynanama gidelim dio bana sormadan fikrimi almadn gece ona çok ağladım. Bu çok basit bişey eşim bunu hep yapıyor ama aglamiyordum şimdi ağlamam banada sacma geliyor .. hamilemiyim diye düşünüp duruyorum az az midem bulanıyor onceden burdan sormuştum mide bulantisini herkes hemen mide bulanmaz pskolojik dediler o yüzden bi mide bulantisindan hamilemiyim diye dusunmekte istemiyorumm ayy bilmiyorum yaa :((
(236 puan) tarafından
Mide bulantısı hava değişikliğinden de olabilir.. bende emin değildim hamileliğimden ama dayanamıyordum beklemeye.. göğüslerim hassaslaşmaya başlamıştı, adetime 4 gün kala test yaptım silik çıktı, ertesi gün doktora gittim orda öğrendim hamileyim :)
Şimdi hamileyim diyip daha sonra negatif çıkması da çok kötü oluyor.. bı 3 5gun bekle bakarsın sende durum nedir :)
tarafından
Benim göğsümde hassaslık yok ama bazen bakıyorum küçük kabarciklar oluyor sonra geçiyor bakiyorum yine cikiyor geçiyor anlamadim hamilelikte böyle olabilir mi ?
(236 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım ama herkeste aynı belirtiler olmayabiliyor yani öyle bı kural yok belkide sende 1 hafta sonra başlar belki hic hassaslaşmaz bunu bilemeyiz. Sen yine kendine dikkat et nolur nolmaz yani ağır filan kaldırma uzan dinlen zaten ayağında da ağrı varmış vur kafayı yat aşağı :)
tarafından
Öyle yapıyorum valla canım :) dikkt edeceğim teşekkür ederim yorumun için ❤️
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum biraz hassas bir donem geciriyorsun galiba biraz esinle konusup onun da hassas davranmasini isteyebilirsin bol bol dua oku icin ferahlasin allah gonlune gore versin ins istiyorsan hamilesindir 
tarafından
İstiyorum canim insallah hamileyimdir ❤️
(7,098 puan) tarafından
6,5 aylik hamileyim hamilelerin duasi kabul olurmus canim ins hamilesindir o zaman dua edicem sana da ve tum isteyenlere ❤
tarafından
Allah razı olsun canım çok sevinirimm inan kii Allah isteyen herkese nasip etsin herkes anneliği hak eder ve yakışır ☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 217 göst.
+1 oy
7 cevap 251 göst.
0 oy
5 cevap 279 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (81 puan) tarafından soruldu

380,101 soru