0 oy
1,380 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Buraya yazmaya yetmeyecek kadar uzun ve siddetli sorunlarimiz, kavgalarimiz oldu eşimle.

3 yildir evliyiz. Her konudan gerek sözlü gerek siddetli saldirdik birbirimize.

Sevgimiz, saygimiz bitti.

Bi ihanet etmedik, onun disinda aileyi yikayacak ne varsa yasandi, yasattik birbirimize.

Bir kizimiz var 6 aylik.

Doğumdan sonra cinsel hayatimiz da ölünce birbirimizden tamamen koptuk. En son 2 bucuk ay önce olmuştu düsünün aynı ev icinde ne o ne de ben arzulamıyoruz birbirimizi. Çünkü sevmiyoruz.

Yine son zamanlarda tartismaya kavga etmeye basladik belki sudan sebepti ama bizde büyüdükce büyüdü.. bana sürekli kadınlığımdan vurdu. Sen kadın değilsin. Sen bi eve sahip çikamadin, yapamadin edemedin. Yaptiklarimi degil yapmadiklarimi görüyor cünkü görüyorum, sevmiyor o da. 

Ailemle konuştum. Onlarin yanina gidecegimi söyledim. Ben doğudayım ailem batida 14 15 saat uzaktalar. 

Haftasonu gidiyorum. Ve bu ayrilik sanirim sonumuz olacak. Olmuyor, ayni ev icinde olmuyor. Bende istemiyorum ailemin yanina gitmeyi kizimin duzenini bozmayi ama olmuyor. Biz kavga ediyoruz o korkup agliyor napayim caresiz kaldim. Yaptigim hicbirseyden memnun degilmis. Kadin degilim ki yetemiyorum eve. Allah biliyor kizim olmasa bende şuan burada bunu yaziyor dahi olmazdim. Tahammulum kalmadi hic birseye..

Çok uzgunum. Çok caresizim. Kaliyorum olmuyor, gidicem icim acıyo. Anlatamadiklarim var inanin bana, demeyin ki bundan için gidilmez. Gidilir.. ama gönlum razi degil...

23 Cevaplar

+1 oy
(707 puan) tarafından
Ayri kalin bir sure belki yaralarınızı sarmaniz yeni hayata baslamaniz icin bir cozum olur.Belki birbirinizi özlersiniz.Belki de hakkinizda hayırlı olan bu olmus olur.Bilemeyiz bilemezsin.Bekleyip yaşayıp göreceksin.Allah pisman etmesin.
(25 puan) tarafından
Amin. Çok üzgünüm sütüm gidecek korkumdan bagıra bagira aglayamıyorum ama cok üzgünüm
(707 puan) tarafından
Bebeginin olmadigi bir odada agla.Bende cok agladim benzer sorunlar yasadim,yasiyorum.Ve bizim gibi yasayan cok kisi de var eminim.Icine atma içine atarsan daha kotu olur.
(1,307 puan) tarafından
Evettt bende bıktım artık bnm de kadnlğimdan çok vuruyo bu gdşle bizm sonumuzun da ole o kadar bıktım ki o kadar soğuttu ki kendinden napcamı şaşırdım ksrşmama sı gerek şeylere bile karşp kavga çıkarr bilmiyorum dayanamıyorum ben de Allah yardımcımız olsun onları da bize muhtaç etsin
-Reklam-
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun 

0 oy
tarafından
Kuzum kimse kimseyi bilmez kapı içerden kapanır sen nasıl mutluysan öyle yap
0 oy
(78 puan) tarafından
Neden doğudasiniz esin ne iş yaoiyor merak ettim 
0 oy
tarafından
Kimin ne yaşadığını allah bilir belki böylesi hayrlisidr senin ve bebeğin için 
0 oy
(414 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun cnm 
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Gerçekten zor . Sevgi bittiği zaman olmuyor ya olmuyor yani keşke hic bir evlilik son bulmasa ama hayat iste insanın başına herşey geliyor allah yardımcın olsun umarım bundan sonraki hayatın güzelliklerle geçer 
(25 puan) tarafından
Inşallah çok teşekkür ederim
0 oy
(119,462 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Canım git bı süre ozleyin birbirinizi..

Bazi evlilikler doğumdan sonra bı sapıtıyor bende öyle olmuştum..

Sevmiyorum diyordum cinsel istek yoktu.

Ama araya bı kere uzaklık girdi mi çabuk toparlanmiyor

Düzelir sizinkide inşallah

Anne olunca özellikle kadınlar kadın olduğunu unutuyor
(25 puan) tarafından
Inan 25 yaşındayım 52 gibi hissediyorum kendimi
(3,446 puan) tarafından
Aynı yollardan geçtik, bu dönemde sanki iki düşman aynı evde gibi oluyor
Normal bı söz bilr batıyor
Bizde sehpalar duvarlarda mi kirilmadi öyle şiddetli kavgalar oldu
Sizin anne baba değil karı koca olduğunuzu hatırlamaya ihtiyacnz var
(25 puan) tarafından
Dimi ne de doğru dedin. Biz sadece anne baba gibiyiz. O kadar üzgünüm ki suan evdeki herseye bakip agliyorum. Aileme gidince kizima bu imkanlari sunabilir miyim diye agliyorum. Fedakarlik ederim etmem degil kalirim burda ama bitmiyor ki. Her kavgada katlaniyor olay büyüyo hep. Cok dardayim Allah biliyor içim oyle bi sıkılıyor ki ama yapacak biseyim de yok gitmek zorunda kaldim artik
(3,446 puan) tarafından
Git ama gitmeden al konuş
Boşanmak için çıkma evden
Özlemek için düzeltmek için çik
Bunu da ona soyle sende düşün evlendiğin insanı de
Sonuçta sevginiz bu sıkıntıyı aşamayacak değil
Şu an sevmiyor hissediyosn buna emin bile sayılabilirsn ama öyle degol güven bana
:)
(25 puan) tarafından
Tamam canim cok tesekkur ederim
0 oy
(554 puan) tarafından
Severek mi evlendin :(
(25 puan) tarafından
Inan kendim icin degil kızım icin kalmayi çok istedim ama hep artiyor kavganin siddeti. Öyle uzaklastik ki birbirimizden nefret kusuyoruz ayni ev icinde. Cok ozledim sevmeyi, sevilmeyi. Sarilmayi ama olmuyor
(554 puan) tarafından
Cnm sevilirsin hemde çok ama sevemezsin hep kıyaslama olur en kötüsü de kiyasladiginda kötü anı gelmez hep iyisi gelir yüzü gözü bence bebeğini uyut derin uykuya daldığı zaman kocani sesiz sakın ce şöyle konuşabilir miyiz diye ben gidecem sen düşün karar verdikten sonra bana söylersin ben böyle yapamıyorum ayrıldığımız da barismayida sana bırakıyorum ben bu yükü tasiyamam de o sana sen düşüncen ne dediği zaman sağlıklı düşünemiyorum de o yüzden herşeyi sana bırakıyorum de ailene anlatma misafirliğe gitmiş gibi olsun baktın karar olumsuz oturup ailenle paylaşırsin
(25 puan) tarafından
Artik cok gec canim.. ailem herseyi biliyor. Babamla konusmuslar ortak bir ilde bulusup alalim kizimla torunu demis babam. Öyle işte...
(554 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun cnm benim inşallah yüzün hep güler
(25 puan) tarafından
Insallah canim cok sağol seninde gulsun insallah
0 oy
tarafından
Allah yardimcın olsun canım git baban sahip çikiyor sa onun yanina 
0 oy
(34 puan) tarafından
eşinle konuşmayı denedin mi uygun bi dille ikinizde hatalarınızı ortaya koysaniz kabullenseniz ikinizinde birbirinden istemediği ne varsa konusun yapmamaya çalışın böyle dene biraz istersen 
0 oy
(48,733 puan) tarafından
hakkinda hayirlisi olsun canim
0 oy
tarafından
Ilgizlizlik birazda sizinki kendinize zaman ayirmiyirsunuz belli annenlere git jafa dinleyin az sonra karar verirsiniz 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Allah sabir versin guc kuvvet versin ne kadar bitti densede ayrılıklar zor oluyor yasadim o yuzden biliyorum ayrı kalmak eger ki birseyler varsa hala aranızda  özlemle hereey güzel.olur ama bittiyse birseyler araya soğukluk getirir bize yaramamisti hakkinizda hauirlisi olsun 
(25 puan) tarafından
Daha önce ailemin yanina gitmistim 1 bucuk yil oldu. Kufur etti ofkelendim buldum bilet 15 saat gittim. 1 hafta hic konusmadik. Aramadim sormadim. Sonrasinda pisman oldu ozur diledi hatta annemle anlasip surpriz 5 tas falan almis zenden gondermis. Duzelmistik denedik sonra illa ki yeniden sorunlarimiz oldu ama bu kizimla ilk ayrilisim gercekten cok uzgunum
(1,008 puan) tarafından
Umarim.evladina hasreti .ahir basar nasil hata yaptığını anlar sizin için doğru.olan neyse oyle.olsun ins
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı canım ama sanki okurken hala sevdiğini hissettim
(25 puan) tarafından
O kötü birisi değil bunu bildiğim icin uzuluyorum. Diyemem ki pisligin yalancinin teki. Sevdigim taraflari elbet ki var ama ne bileyim şu gecen 3 yıl bizi cok bozdu. Sevgiliylen nisanliyken boyle degildik. Herseyimiz batiyor artik
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Yani canım artık sevgi saygı öldüyse  birbirinize zarar vermeyin bence 
0 oy
(817 puan) tarafından
Allah sabir versin 
0 oy
(381 puan) tarafından
Canım çok üzüldüm adına kimse kimsenin ne yasadigini bilemez alın arkadayaa git biraz ayrı kalın belki esin anlar kıymetini şunu da unutma evlilikte cinsellik biterse o evlilik te biter bazı erkekler için öyledir hakkında hayırlısı olsun canım benim. 
0 oy
(614 puan) tarafından
Ah kuzum damardan vurdun beni Aynı şeyleri ben de yaşıyorum ve ben de severek evlendim Ama inan ki ailenin yanına gidince de düzelmiyecek defalarca gittim düzelte biliyorsan evinde düzelt bizde de saygı sevgi hiçbir şey kalmamış ama oğlum için susuyorum Allah'a dua et bol bol namazın üstünde Yalvar �nan ki kendi evin gibi hiçbir yer sana huzur vermeyecek gittiğinin 5 günü pişman olacaksın bak demedim deme biraz daha dayanmaya çalış hem evliliklerin ilk 5 yılı zaten böyle geçer Yazık günah değil mi o bebeğe bu kadar dayanmışsın Biraz daha dayan bir yere gitme Otur evinde
tarafından
Gerçekten evlilik beş yılda anca mi oturur :((

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 748 göst.
1 Ekim 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,142 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 2,347 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 821 göst.
19 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu