0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (283 puan) tarafından
Kizlar benim kaynanam ve kocasi biz evlenirken bi cop almadi dugunde 10 lira bile takmadi he 2 tane bilezik taktilar ve ben odedim utanmadanda esime takilanlari aldilar benimkilerde gidiyodu kavga gurultu zor aldim ellerinden.simdi faiz oranlari baya dusmus elimde bnm takilardan baska birikim yok zaten onlarda fazla tutmaz . Esim mucize olsada tazminati alabilse calistigi yerle anlasip. Diyoruzki bi ev alalim 15 sene zorlansakta en azindan kendi evimizi oderiz kiraya bosa paramiz gitmez. 6 sene en az 55 bin kiraya yani havaya uctu. Kaynanam olcaga durumu anlatip istesemmi o takilari yoksa onlarla hic muhatap olmasammi . 

9 Cevaplar

0 oy
(28,693 puan) tarafından

Hakkın ise söke söke al derim

(283 puan) tarafından
Korkuyrmda canm bana yapmadiklarida kalmadi simdiye kadar  . Denim sansimi bence zaten dusmanlar iyice dusman olurlar
(28,693 puan) tarafından
Birsey kaybetmezssin bnce
(283 puan) tarafından
Dogru diyosun canm sagolasiin ❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç olma boşver allah yard im etsin
(283 puan) tarafından
Su zamana kadar hic bisi demedim canm sabir tasi olsa coktan catlardi . Bilmiyrm sizlere sorim dedm . Allah buyuk elbette tek siginagimiz o
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Aglamayana emzik yok.. başkaları istiyor valla cekinmeden biz hep 2 kere düşünüyoruz ...hakkınız ise isteyin sonuçta kiradasiniz büyük olarak yardım bile etmeleri gerek
(283 puan) tarafından
Evet hakkim kuzum ve ben o hakki onlara helal etmedim geri verirlerse ederim vermezlerse yalvarsalarda helal etmem . Esimede bunu zamaninda soylemistim
0 oy
(2,891 puan) tarafından
İste bence isteyenin Bi yüzü vermeyen düşünsün

Sonuçta onun oğlu takılana utanmadan el koymuş kız çocuğu sanki ne biçim adetmiş o
(283 puan) tarafından
Kiz adet degil onlar arsiz yuzsuz 70 sene boyunca hep millete biz fakiriz die aglanarak gecinmisler milletten  halbuki evlerine 10binden asagi para girmez .
(2,891 puan) tarafından
Zaten o tarz insanlar yok yok diye ağlarlar insan dağıtmaz sa vermezse paylaşmayı bölüşmeyi bilmezse elinden geleni yapmak dururken burun kıvırıp toz olmayı tercih ederse Yok yok diye diye sonunda kendisi yok olur benim kaynana tarafı da böyle biliyorum
(283 puan) tarafından
Ay yok olup gitseler keske herseyleri zarar .  Evet cok biriktirmis o sekilde bilesiktir falan sonrasinda hirsiza kendi elleriyle vermis . Ee onlar gidincede bizimkilere dadandilar . ALLAH  boylelerini islah etsin
(2,891 puan) tarafından
Amin canım doğumumda 10 gram zeytinyağı göndermekten aciz kaynana Evimdeki yastığa kadar göz Diker benimkiler de aynı o haliyle bile oğlunun gözünü boyamayı iyi beceriyor ya  Ben de ona PES diyorum
0 oy
(253 puan) tarafından
Suan faiz orani 0.74 canım ama uzun vadede artiyor ve bayaga pahaliua geliyor ev bakarken bi yandanda kredi puaninizi bakin bankadan camim insallah alirsiniz kira gerçekten havaya ucuyo insanin zoruna gidiyor ama taksit odeyince en azindan degiyo diyorsun zorlasada
(283 puan) tarafından
Aynen kuzum esim tek calisiyo 2600e . Ikizlermz var .  Ben ve esim ac kaliriz cocuklarimzn  karni doysun evimizi odeyelim yeter bize . Sabreden dervis muradina erermis insallah
(253 puan) tarafından
Oyle canim cok zor gecinmek artik tek maasla burda neler okuyoruz yine halimize bin şükür.Rabbim zorda bırakmasin kimseyi
(283 puan) tarafından
Aminnn canimmm . Allah hepimizin yardimcisi olsn cok zor
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Canim vercek olsalardi en basta almazlardi yine de iste tabi ama bude olay cikmasin
(283 puan) tarafından
Onlar devamli olayli insanlar zaten canm bana cektirmedikleri kalmadi . Belki insafa gelirler ama onuda zannetmiyrm
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Once esinle konus beraber konusun ailesiyle canim durduk yere huzursuz etmesinler seni 
(283 puan) tarafından
Esim hayatta istemez kuzu onun vari yogu ailesi bizi dusunseydi evet onlari vermezdi oda
0 oy
tarafından
Istesen verirler mi
(283 puan) tarafından
Istesem ben borclu cikarm canm cingeneler
0 oy
(5,373 puan) tarafından

O zaman öyle yapan şimdi takı verir mi ki sana canım bilemedim :ermm:

(283 puan) tarafından
Haklisin canm uatune ben borclu cikarm

İlgili bir soru bulunamadı

400,700 soru