0 oy
1,087 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Tabi evin içinde huzur önemli 

Maksat muhabbet eşyalarınızı siz mi seçtiniz genellikle memnun musunuz   :angel:   

41 Cevaplar

0 oy
(3,446 puan) tarafından

Büyük canım herşeyi de ben seçtim de 

Sen neden uyumuyon :D

tarafından
Uykum gelmedi hep sabaha karşı geliyo şero
(4,875 puan) tarafından
Maliiikaaanee gibi evin  var ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(583 puan) tarafından
Esyaları foto üzerinden seçtim uzaktaydm diye gelemedim eşim foto atıyordu hangisini istediysem öyle yaptık. Evde 3+1 ama girişinde bi oda kadar büyük. Metre karesini bilmiyorum ama tahminen 150-160 arasıdır. Evdende eşyalarında da memnunum Rabbim huzurla oturmayı nasip etsin
tarafından
Hmm iyiymiş amin canım
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Kapılarım pencerelerim avizerim fayanslarim hepsi kendi zevkim çok şükür herşeyi kendim seçtim bütün eşyalarımı evimde ne küçük ne büyük çok şükür yetiyor bize çok seviyorum evimi ya huzur veriyor baktıkça 
tarafından
Masallah masallah :)
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Evimiz 3+1 biz zaten eşimle 1.5 senelik evliyiz ama 6 senedir beraber oturuyoruz oturduğumuzda aynı eşyalar vardı onları kullanıyoruz hala hiç ekstra bişey almadık :D önemli olan aşk ve huzur :)
tarafından
En güzeli :)
0 oy
tarafından

Huzur en onemlisi tabi ama ben bu aralar cok ama cok kötüyüm evim beni boğuyor bana dua edin lütfen :'(

Soruna gelince 

Orta boy bir evim var tabiki kira ve eşyaları ben secemedim maalesef dua edin kizlar olur mu:'(

tarafından
Tmm inşallah Allah yüreğine ve evine ferahlık versin canım sıkıntın geçer inşallah
(1,008 puan) tarafından
allah gönlüne.gore versin ins
tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Büyük çok şükür eşyalarımı da kendim zevkime göre döşedim senin evin nasıl 
tarafından
Biraz küçük gibi ama eşyalar tam oturdu yerine kuzum
(1,186 puan) tarafından
İyimiş canım sen içinde mutlu olda önemli değil küçük büyük olması yada kocaman ev eşyalar ama içinde huzur yok yani benim görüşüm öyle
tarafından
Doğru diyorsun önemli olan huzur gerisi boş
0 oy
(3,701 puan) tarafından
İlk evim amerikan mutfak bekar evi gibi küçücuk bir şey Di ona rağmen 2 sene oturdum ramazan daveti bile verdim ikinci evimde birinciyi hatırladıkca saray gibi geliyor çok şükür yetiyor Allah ağzımızın tadıni bozmasın 
tarafından
Ay hayalimdeki ev american mutfak haha :)) aynen kuzum huzur önemli olan gerisi yalan
(3,701 puan) tarafından
Bir zamanlar benimde hayalimdi de kokusu ayrı muffakda  pencere yokdu o ayrı yazın havanın sıcağı yemeğin sıcağı dış kapı direk oturma odaya açılıyordu hatırladım çok zorluk çekmişim :))
tarafından
O yönden zor tabi
0 oy
(450 puan) tarafından
Esyalaeimi bn sectim evim büyük  ama kira keske kdni evim olsada kucuk olsydin 
0 oy
tarafından
175 metre kare  ben seçtim kuzum
0 oy
tarafından
Evimiz büyük bayağı kira ama yine de ben kiler olan büyük ferah bi ev istedim eşyalarımın da her detayına ben karar verdim eşim görevdeydi bende kendim beğendim seçtim karar verdim geldiğin de ikimiz gittik ve seçtik aldık :) gerçi biz herşeyi kendimiz yaptık ettik o yüzden eşyalar basit bi kısmı sadece :)) 
0 oy
tarafından

Yer değişikliği yapmadan once 4+1 di 3 oda boştu      şuan 2.+1  

Mibilyamı beyaz eşyamı herşeyimi kendim seçtim eşimle karar verdik 

0 oy
(3,036 puan) tarafından
Evim ailelerden başka şehirde  eşya almak icin 6 saatlik yol geldik yarım saatte sec dediler eşyaları aceleye geldi çok zaten 1 tane mağazaya girdik ordan da aldık çok şükür fena değiller ama kafamdaki gibi de değiller beyaz eşyalarımı da eşim aldı ben hiç seçmedim 
0 oy
tarafından
Büyük evim ama kocam seçti hala içime sinmez kaynanamgil o apartmanda diye seçti kaynanamla beraber hala içime sinmeye sinmeye otururm 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Gelin olduğum eve göre almıştık eşyaları 90 metre kare falandi şimdi ev aldık evim biraz daha büyük eşyalar sığdı vitrinim yok iyikide yok gereksiz buluyorum
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Büyük  4+1 hic biseyi ben secmedim yatak odam  dışında:)
0 oy
(2,765 puan) tarafından
3 katli mustakil ev canim 3 de bize ait her kati 3+1 bide terasi var kocaman balkonlu esyalari mutfak yatak odasini ben sectim geriside ikinci el oldugu icin seçme gibi sansim yoktu 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Orta halli sayilir hatta dun kucuk odadan buyuk odaya gectim bebisle zor oluyor ona alan aciyim biraz die esyalarimin ignesinden ipligine kendim sectim genel olarak memnunum ama herseyden almak sikinti oldu bi kiraci icin sonradan alan olmaz die aldim herseyi e ewde kucuk olunca zor sigyoruz bebk geldi hic sigmiyoruz
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Orta halli bir ev 3 kişi için yeterli Bi ev. Eşyalarımı da eşimle herşeyimiz ortak yaptığımız için şğnesinenkadar eşimle beraber gittik kendimiz seçtik yanımızda kimseler de yoktu kendi tek başımıza seçtik aldık valla şuan da bundan sebep ne karışanım var ne konuşanım eşimle herşeyi herkesten bağımsız yaptığımız için hakkımız da yorum bile yapamıyorlar şükür 
0 oy
(604 puan) tarafından
3+1 evim ayriyetten yüklük ve kiler de var baya gejis bi ev ama kiradayiz. Evimi seviyorum balkon falan baya buyuk. Ama bir an once tasinip gitmek istiyorum gurbette ve kucuk bi ilce de olmak cok sikici :) esyalrimi kendim sectim ama tasinirken her seyi burda birakcaz 
0 oy
(150 puan) tarafından
2+1 canim salon ve mutfak buyuk diger odalar kucuk esyalarimi ben sectm ama keşke yatak odami secmeseydim pek begenmedim kullaninca

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 255 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
0 oy
5 cevap 479 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu