0 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (122 puan) tarafından
Eşim sabah aramış özür dilerim özür mesajları benim aptallgm falan filan eee niye konuşuyon ozaman bilen sizce napmaö gerek en ufak şeyde affedince tekrar yapıyolar. Olayı özetleyim kız arkadaşım nişan atmış oda bende önce atlıyo telefona atla buraya gel kafa dağıt tövbe tövbe noldu boş da kaldı da sen mi alcm dedim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşinin ne haddine senin arkadaşına gel buraya kafa dağıt diyo 
(122 puan) tarafından
Akşamdan beri sinirlerim bozuk ya bide ben kızla konuşuyom ordan bagrıyor yaa gel gel gel işde
tarafından
Bişi dicektm ama neyse sabah sabah küfür etmim tavrını koy sürtsün azcık
(122 puan) tarafından
Ben geceden beri küfür ediyorum sabah 5 buçukta kalkıyor işe her zaman yemegini verrim giderken asla aç gitmez sabaha kadar çocuk baksam da bugun aç gitti kedi gibi mutfakta dolayı
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ne demek Atla buraya gel , dönüp birtane vursaydin ağzının ortasına 32 disini eline verseydin al sana atla gel nasıl oluyormuş diye !!!

Biraz surundur

(122 puan) tarafından
Su fırlattm yüzüne bşrde numara yapıyor ayagmı vurdum diye bana orda ben konuşuyorum ordan atlamış telefona gel işde bizde sıkılıyoruz ben çağırsam çagırırm zaten gel işde bide telefonu alıyor eline sen iyi kzsn falan alla alla bogaacaktım ya
tarafından
Tövbe tövbe kız yok hemen affetme bir daha öyle bişi yapmasin, sıkılıyorsa seninle zaman geçirsn sıkıntısını gidersin, elin kızını ne yapacak ...
0 oy
tarafından
Çok saçma yaptığı ya ben olsam nasıl kızardım 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Dünde gördüm postunu çok sinirlendim yazacaktım vazgeçtim.vala bacım zaten herkes diyeceğini dedi orda da kocan mahalle karısından farkı kalmamış orda çok gevşek açıkçası ben olsam kapıyı gosterirdim gitsin gevsekligini dışarda yapsın 
(122 puan) tarafından
Aynen öle oldu özür dilerim özür dilerim bida olmaz benee saf ya hemen affeder nasıl olsa ****** ben onun iş arkadaşlarıyla samimi bile değilm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 615 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kbrpymylmz (111 puan) tarafından soruldu
+2 oy
34 cevap 1,060 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 383 göst.
0 oy
7 cevap 453 göst.
6 Mart 2020 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,954 puan) tarafından soruldu