0 oy
299 göst.
Aile kategorisinde (1,098 puan) tarafından
Günden güne her şey bitiyor ikimiz içinde.Yeterince yıprandık soğuduk birbirimizden .yaptığı yaşadıklarımız basit şeyler değil.Simdi evlatlar için yaşyrz ama onda  da sorun çıkıyor çocuğumu alıyor istediği gibi götürüyor gecelere kadar getiriyor.istedigi saatte beni dışlamaya çalışıyor çocuklarım konusunda. Bende çocuğumla çatısıyrm beni dinlemiyor. Gerçkten ne yapacagimi bilemyrm eşim böyle değildi sırf benimle evlenmek için kendini çok farklı gösterdi.şimdi yapmak istediğim o kadar çok şey var ki gitmek istediğim bir yer bile çocuklar için gidemiyrm kafam uymuyor götürmüyor...çocuklar için evlilik anne baba ..hic bir zaman eş olamayacgz hep düzelir umuduyla beklemekten yoruldum . Çünkü düzelmiyor aramızdaki her şey günden güne bitiyor . Yaptiklari beni daha çok soğutuyor .ve ne yaşamak istediğim hayatı ne de çocuklarima yaşatmak istediğim hayatı yasayabiliyrm ne olacak ki böyle  ne yapmalıyım ki .

3 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Şu durumda sana birsey diyemem cok haklisin boşan git te diyemem evlilik kolay kurulmuyor Insallah duzelir insallah mutlu olursun hep
(1,098 puan) tarafından
Bende bir şey yapamyrmki her yolu düsunyrm ama işin içinden cikamyrm böyle de çok yipraniyrm hapis gibi hayat ne bileyim.
(22,070 puan) tarafından
Cok haklisin insan bunalir ama hersey eşinde bitiyor dikil karşisina boyle boyle de biz senin le evliyiz boyle cok bunalıyorum birsyler yapalimbende insanim de yani acik acik konus onunla ama tartsmadan
(1,098 puan) tarafından
Konuştum canım dayanamayıp.aglayarak kaç kez konuştum yok bir değişiklik ona göre kendinde bir sıkıntı yok
-Reklam-
0 oy
(390 puan) tarafından
Allah sabir versin hakkin d ahayirlisi olsun
(1,098 puan) tarafından
Amin inşaallah tek temennim..
0 oy
tarafından
Eğer çalışabilme durumun varsa kendi ayaklarının üstünde dur kendi düzenini kur derim. Çünkü bu devirde çalışan kadına değer veriyor erkekler. Ona minnetin olmasın hiç 
(1,098 puan) tarafından
Ah canım hep öyle düşündüm ikinci çocuk oldu bebek elim kolum iyice bağladı
tarafından
Öyle deme istersen çocuklada yaparsın. Ben şimdi çabalıyorum kafama koydum ne olursa olsun çalışıcam ve sınavlarım bebeğin doğum haftasıyla aynı hafta ve 2 yaşında kızımda var ama yapıcam inşallah . Çünkü bu böyle gitmez yanımda götürürüm çocukları yine çalışırım. Kendi paranı kazanmanın verdiği güven çok başka bişey kimseye eyvallahın olmaz
(1,098 puan) tarafından
Biliyrm canım çok istiyorum ama öyle her kurum çocuğu kabul etmiyor ki ilk çocuğum büyüsün rahat gideririm çocuğumla.diye plan yapmsitm ama işte olmadi şimdi bebeğin biraz büyümesini bekleyecgm mecbur
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah herkesin derdi bu üzülme kadınların çilesi hep bu eşler
(1,098 puan) tarafından
Rabbim hayırlı yollar açsın hepimize .

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,029 göst.
18 Aralık 2019 Aile kategorisinde GizemAsel (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 292 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu