0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (159 puan) tarafından

Kizlar 11 aylik kizim masadan salcali manti yemeğini doktu haliya sizce neyle silmeliyim nasil gecer yag coz ve aspirins var evde napmam lazim gecermi bu leke yikatmaya simdi veremem maddiden dolayi

image

15 Cevaplar

+1 oy
(2,891 puan) tarafından
Bulaşık deterjanıyla köpüklü sil beyaz sirke ile üstünü al bişey kalmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aspirinle dene bir geçer belki
0 oy
tarafından
Önce fazlaligi kuru bı bezle al sonra sabunla deterjanla silersin makine parlatıcisi da cikarr
(159 puan) tarafından
Canim zaten sulu deyildi yemek Allah'tan kurydu makine parlatucisu yok ama tableti var canim
tarafından
Hm anladim beyaz kalıp sabun varsa onu sür iyice sonra ıslak bezle sil
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Bulasik parlaticisi dok canim
0 oy
tarafından
Beyaz sabunla önce sil sonra patlatıcıyla sil canım hemen geçer
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Bulaşık tabletin yarısıni kır suyun içine at erit sil pırıl pıril oluyo halimda hiç çıkaramadığım lekeleri bile çıkardi
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Benimde kıymalı makarna sosu döküldü 2 gün önce. Bulaşık deterjaniyla sildim sonra birde makine parlaticisiyla sildim bişey kalmadi deneyin sizde
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Vanish koslanın halılar için olan leke çıkarıcısı

Arap sabunu 

Beyaz sabun 
0 oy
tarafından
Sıcak suya bulaşık makine tableti ve sirke koy sil yada sıcak suya kalıp sabun rendele sil 
0 oy
tarafından
Soğuk su lif ve beyaz kalıp sabunla ovala sınrada aspirinle sil hemen geçer
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Kızın eline ver bezi silsin :D
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Halının altına o bölgeye bez koy altına geçmesin... Üzerine bulaşık parlaricisi varsa dökün silin beyaz sirke ile de deneyin pril mutlkaa çıkartır
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bim in bulaşık makinesi parlatıcısı geçiriyor canım benim decok dokmuslugum var 
0 oy
tarafından
Daha yeni sildim bende Bi yerden dasty yazıyor adı  yağ sökücü ondan sıktım halıya hemen çıktı eğer bulamazsan da beyaz sabuj sür kopurt cikart

İlgili bir soru bulunamadı

381,427 soru

11,419,448 cevap

34,975 kullanıcı

...