0 oy
592 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Geldim şimdi sosyal yardım içeri almadı dışardan ne için geldin dedi bez yardımı için dedim TC istedi kayıt aldı 

heyet karar verecek TL mesaj gelecek dedi 

Ve gebik ve doğum yardımın var dedi

Bende var ama kuruş almadım ki dedim düzenli kullanım kontrol oldunmu çocuk ve sen dedi evet dedim nasıl olur dedi ben nerden bileyim dedim ödeme yok dedi evet dedim 

Yoğunluktan dolayı dedi 

Eşimin SGK var dedim oda biz değil heyet karar veriyor dedi başvuru aldı sıcaktan mahvolduk minibüste çocukları yikayacam şimdi ama bide ters agrasifler görmeniz lazım :ermm: hemen kestirip attılar sıra bile yoktu okadar yol geldim 

Hoşgeldin bebek paketi içinde başka yere gidip sordum onlarda öyle bir kampanya yok dedi bunlar benim şansızligim :(

Dua edenlerde allah razı olsun binkere 

Not adıma 500 TL çıktı isteyen gitsin yararlansin az önce mama isteyen arkadaşta  görün bilginiz olsun 

Dün söyleyen arkadaslardanda allah razı olsun burda görüp gittim belki benim postu görup gidende olur 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardım etsin insallah alirsin
-Reklam-
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Allah yardım etsin 
0 oy
tarafından
İhtiyacı olan gitsin basvursun belki biri görür diye yazdım 
(1,794 puan) tarafından
Nasıl 500 eklemişler tam anlatır mısın rica etsem
tarafından
Gittim durumu anlattım bebeğimi oglumuda götürdüm mecbur
Dedim bak bebekde var bez yardımı istediyorum durumum yok kocamdada iş yok dedim tm dedi TC istedi verdim kayıt yaptı geldim bişey unutmuştum onun icin arayam dedim adınıza 500 TL eklenmiş dedi msj gelince hesaba yatar dedi çok sevindim bu yoklukta ilaç gibi gelicek valla
(1,794 puan) tarafından
Gule güle harca inşallah . ya bende bı gideyim bakayım çıkar belki
tarafından
Çıkar çıkar git hemen yarın hani bu pandemiden ötürü yardım ediliyor geç kalma inşallah herkese çıksın ihtiyacı olan herkese
(1,794 puan) tarafından
Amin inşallah çıkar ihtiyacı olan herkese
0 oy
tarafından
Sjhxfkl cxsxXbjkm
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Canimmm senin adina cok sevindim cok
tarafından
Allah razı olsun kardeşim valla bende çok sevindim :)
0 oy
(333 puan) tarafından
sartlari varmiymis peki..bunlari almak icin..
tarafından
Üstüne mal mülk ev arsa araba olmaması lazım bizdede yok zaten
Ve şartlar uyuyor bana inşallah yatar adıma eklenmiş daha yatmamış inşallah vaz geçmeler
(333 puan) tarafından
mal mulk yok ama calisan biriyim.izindeyim..acaba varmidir bende bir sorgulayayim..sskliyim yani sskli da olmamak mi lazim acaba
tarafından
Esimdede SGK var
Bilemiyorum valla iki çocuk var bende belkide oyuzden vercekler
(333 puan) tarafından
bende 3 var 4.de 17sinde dogacak:D bence verseler keske esimin maasi cokta iyi degil hmm..numara falan varmi aranabilcek

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 365 göst.
20 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hatice 25 (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 444 göst.
16 Temmuz 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 470 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Betul1010 (4 puan) tarafından soruldu

377,320 soru

11,291,683 cevap

34,708 kullanıcı