0 oy
1,247 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar merhaba herkese. Şuan elim ayağım titriyor heyecandan. Diğer postlarimdada paylaştım kendimi hamile gibi hissediyorum diye yazdm .

Reglime 3 gün var afedersiniz ama bir damla kan ve kahverengi beyaz gbi bir akıntı geldi. Yeni oldu bu olay henüz devamı gelmedi erken regli değil sanırım bilmiyorum ? Şuan belimde ağrım var. Kasığımda hafif bir ağrım var. Resim atmadım rahatsız olursunuz diye. O yüzden böyle detaylıca söyledim lütfen kusura bakmayın. Daha önce hiç hamile kalmadım. Yerleşme kanaması olabilir mi ? 

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Yaaa kuzum kıyamam ben sana hadi güzel haberlerle gel ❤️❤️

tarafından
Hee kızz iyimiş ama işde nasıl gidecem çocukları bırakacak kimse yokki
tarafından
Valla bende çocuklarla gittim bosvwr maske tak tedbirini al git çocuklarla gittiğini görünce daha bir onemserler de bak boy boy çocuk işte :)
tarafından
Havva Nur kardeşim benim postuma bak orada yazdım inşallah işine yarar bişey olursa sora bilirsin belki işini görür
tarafından
Kızımla nasıl gidicem cnm ya
tarafından
Valla ben gittim mecbur yani ihtiyacm vardı ve başvuru asamasi da var anca verirler
-Reklam-
+1 oy
(4,654 puan) tarafından
Yüce rabim gönlüne göre versin inşallah cnm 
tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️❤️ aminn
(4,654 puan) tarafından
Rica ederim cnm ❤
0 oy
(119,251 puan) tarafından
İns fundam bi test al yarinki ilk idrarinla yap bakalim
tarafından
İnşallah sevdamm ❤️☺️
0 oy
(242 puan) tarafından
sabah test alayıp deneyin isterseniz sonra kan tahlili olarak yaptırın 
(242 puan) tarafından
güzel haberlerini bekliyoruz :)
tarafından
İnşallah canım ❤️ eşim aradı testi almış erkn gebelik değilde normal almış 2 tane sabah yapayım belki çıkmaz şimdi
(242 puan) tarafından
inşallah dene canım herkeste farklı oluyor bende denemiştim normal seninle aynı gün gibi çıkmamıştı adetime bir gün öncede comfort erken gebelık testi denedim çıktı ama herkeste farklı tabiki :)
tarafından
Geç döllenme olursa çıkmaz şimdi diyenler var o yüzden tek çizgi cikarsa moralimi bozmuycam içimden bir ses hamileyim diyor adetimin gecikmesini beklerim ozaman ❤️
(242 puan) tarafından
aynen öyle moral bozmak yok sabırla beklemek var rabbim inşallah gönlüne göre versin ❤️
0 oy
tarafından
Rabbim sanada isteyen herkesede hayirlisindan versin inşallah 
tarafından
İnşallah 3 yıldır bekliyorum :'((
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Benim adetim geçtikten sonra 4. Gün gelmişti yerleşme kanaması tabi eğer oysa her kişide farklı olur sanırım.
tarafından
Netten baktım adete yakin tarihlerde olur genelde adetle karıştırılır diye yaziodu bnm dhaa 3 günüm var adet olcakmisim gibi ağrım var
(8,081 puan) tarafından
Benimde öyleydi kasiklarim müthiş ağrıyordu adetiniz geçtikten sonra testte çıkar zaten varsa.ben bebeğimi kaybettim umarım siz çok güzel haberler alırsınız
tarafından
Çok üzüldüm canım Allah en kısa zamanda kucağını doldursun evlat nasip etsin inşallah .... ❤️
0 oy
tarafından
Olabilirde olmayabilirde ama erken sevinme canım çünkü bilirim hayal kırıklığı nedir bunun için önce test yapmalısın çünkü bunu burdan kimse bilemez 
tarafından
Rabb'im gönlünden gecenin hayırlısını versin inşallah
tarafından
Amin canım insallah 3 gün erken olunca adet olckamisin gibi bi ağrım var ama insallah yerlesmedir
tarafından
Inşallah öyledir canım Rabb'im tez zamanda kucağını doldursun
tarafından
Aminn canım inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Test yap hemen ve at hayırlı olsun inşallah hamilesindir
tarafından
Şimdi yapsam çıkar mi yoksa sabah ilk idrarlami deneyim ?
tarafından
Kız ben adete 9 gün vardı 4 TL test alıp yaptım silik pozitif çıktı olsa azda olsa çıkar yap merak ediyorum heyecanlandm
tarafından
Ayy vallaha kalbim duracak heyecandan :)) insallah hamileyimdir post açarım paylaşırım pozitifse eşim sabah yap diyor ama bilmiyorumm ❤️☺️
tarafından
Tamam nasıl istersen :) hayirlisi olur
tarafından
Amin canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından

Aha bende heyecanlandım şimdi :Dtest yapsana canim

tarafından
Eşime söyledim gelirken test al diye oda anca gelir 10 gbi sabah idrarla mi yapsam çıkar yoksa akşam yapsam çıkar mı? Yoksa adet gecikmesinimi bekleyim ? Ayy kafamda deli sorular :))
tarafından
Fark etmez canım sabah akşam sen yap bugün resmini at ama benimki 3gun geciktinde yaptımda çıkmamıştı 5gun sonra tekrar yapmıştım ozaman çıkmıştı çıkmasada üzülme tmmi cnm har şeyin hayırlısı
tarafından
İnşallah boş yere sevinmiyorumdur .. kalbim yerinden çıkacak vallaha eşim gelsin insallah cift çizgi olursa resim atar paylaşırım canım tşk ederim yorumun için ❤️
0 oy
(10,021 puan) tarafından
Allah gonlune gore versin insallah canim. Ama gecen gun eşinle ilgili problemlerini falan yazmistin. Umarim hallolmusturda oyle olmustur
tarafından
Suanlik bir problemimiz yok insallah zamanlda büyük sorunlar çıkmaz ortaya simdilik hallettik canım
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Senden güzel haberler bekliyorummmm❤️❤️❤️❤️❤️❤️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Hadi inşallah 
tarafından
İnşallah canım benim teşekkür ederim ❤️☺️
0 oy
tarafından
Yaaa Rabbim gönlüne göre versin canım benim inşallah hamilesinnnn
tarafından
Rabbim büyüktür inşallah nasip eder ablama da dua et şimdi mutlusun belki duan kabul olur oda 5 yıldır hamile kalmıyor
tarafından
Nasıl bir acı çok iyi bilirim en kisa zamanda Allah'ım kucağını doldursun inşallah kuzumm dua edicem ablan için ❤️
tarafından
Çok tskr ederim canım benim inşallah
tarafından
Hamile kalırsa ablan post ac canım yada banada haber verirsen sevinirim. Valla cifte mutluluk olur benim için ❤️☺️
tarafından
Ayyy inşallah inşallah söz vericem sana özelden atarım yaa sende bana mutlaka haber ver ama bekliyorum ♥️☺️
0 oy
(265 puan) tarafından

Insallah insallah insallah canım <3

tarafından
Çok teşekkür ederim canım ❤️❤️ inşallah ❤️
0 oy
tarafından
INSALLAH hayirlisiyla hamile kalırsın 
tarafından
İnşallah canım ❤️
0 oy
(880 puan) tarafından
Sonucuna ayrı post ac canim inşallah hamilesindir merakla bekliyoruz
tarafından
Allah razı olsun canım benim ❤️☺️ acicam post
0 oy
tarafından
Kuzum gecikme yaşamadan önce bilemeyiz ki ama bunlar adet belirtisi de olabilir. İnşallah vardır canım ❤️
tarafından
İnşallah canım daha devamı geldi sadece 1 damla geldi.. bekleyeceğim ❤️
0 oy
(10,329 puan) tarafından
Heyecanına kurban inşallah regl başı değildir yavrum kucağına alırsın. Bende yerleşme kanı olmadı şiddetli kasık ağrısı ile belli etti kendini son ana kadar regl bekledim ben reglin şiddetlisiydi yani ağrı. Bir test al bak istersen silik de olsa çıkar
tarafından
Esim geldi cesaret edip bir türlü yapamadım testi heyecandan ve korkudan :/
0 oy
(1,567 puan) tarafından
İnsallah hamilesinizdir. Allah hayirlisi sagliklisi ile nasip etsin insallah :)
tarafından
Aminn insallah canım ❤️
(1,567 puan) tarafından
Amiin canim ❤️
0 oy
(13,887 puan) tarafından

inşAllah hamişsindir 

tarafından
İnşallah çok heyecanlıyım ❤️
0 oy
(24 puan) tarafından
Inşallah hamilesindir canım test yaptır ben regl den 3 gün önce yapmıştım 
tarafından
İnşallah hamileyimdir eşim test aldı ama cesaretim yok korkuyorum. Bu zamana kadr hep negatifti ama böyle bir kanamamda olmadı sadece 1 damla geldi.. cesaretimi topladigimda yapicam testi inşallah ❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 244 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Slnelk (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 346 göst.
20 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 441 göst.
1 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 473 göst.
6 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı

...