0 oy
363 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Eşim çok soğuk istiyoki hiç konusmuyum hiç bişey istemiyim.nereye kadar boyle.iki çocuğumuz var.bn anlam veremiyom.cok bencil bence bnm ne istedigimin bı önemi yok 12senedr evliyiz hir gür geçti.cok yoruldum ve sıkıldım.napmaya calisiyo anlamiyom.internetten pis video izler bana gelince bişey yok umrumda da değil ama hizmetçi gibiyim.napmaliyim?

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hizmet etmeyeceksin canim madem afedersin k.pek  gibi davranıyor kalksın işini de kendin yapsin 
(6 puan) tarafından
Takipteyim patlak verecek büyük kavga bizi bekliyo. tazminat olayı var bı alsın evi ödesin kapatsin.birde ortaokula giden kızım var. 2senesi var bitrsin diye beklemeliyim.gidecek yerim yok.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Babasi varsa ona siakyet et
(6 puan) tarafından
Babası ondn beter.iciyo.anasi memlekette kağıt üstü evliler boşanma yok.babam peşinat verdi eve girdik.babasi dediki niye zora sokuyon kendini dedi.vs.
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Kendisitle mesaj yollı iletişime gec
(6 puan) tarafından
Onu da denedim.isine gelmeyen yerde ne sacmaliyon oluyo.hep o haklı böyle devam etsin bnide cocuklarinida kaybedecek.insallah
(5,314 puan) tarafından
Rabbim gönül muhabbetinizi artırsın inşallah kuxum
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Rabbim muhabbetinizi arttırsınn❤

(6 puan) tarafından
Rabbim hayırlısıyla kurtarsın görmeye tahammülum yok.
0 oy
tarafından
12 senede düzelmesene şimdiden snra napabilirsi  ki
(6 puan) tarafından
Tutunacak bı dalım olsaydı çoktan giderdim hep bı umudum vardı duzelr diye.hmde seviyom diye katlandim idare ettim.ama şimdi goruyorumki sonum annem gibi hem mutsuz hem hasta hemde evlatları hem mutsuz hem hayrsiz.bnmde sonum öyle olucak diye düşünmeden uzulmeden edemiyrum.napicami sasrdim.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Hizmet etmeyeceksin bacım seninle muhabbeti yoksa sana da ihtiyacı yok demektir her işini kendisi yapsın da görsün şu adamların g.tunu kaldırmayın biraz akılları başlarına gelsin gerçi huylu huyundan vazgeçmez 
(6 puan) tarafından
Kendi de diyo bı insanı degistiremezsin diye öylemi dedim ya ben peki neden değişmek zorunda kalıyorum dedim kiviriyo kndince ama boşa artık herşeyin farkındayım...

İlgili bir soru bulunamadı

381,453 soru

11,420,119 cevap

34,975 kullanıcı

...