0 oy
627 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Doğumdan önce bebeğin rabbiyle konuşması

-Bir zamanlar dünyaya gelmeye hazırlanan bir bebek varmış.Bir gün Rabbimize sormuş:

-Rabbim beni yarın dünyaya göndereceğini söylediler, fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki, orada nasıl yaşayacağım? 

-Tüm meleklerin arasından bir tanesini senin için seçtim. O seni bekliyor olacak ve seni koruyacak. Meleğin sana

her gün şarkı söyleyecek ve gülümseyecek. Böylece sen onun sevgisini hissedecek ve mutlu olacaksın. 

- Peki insanlar bana bir şey söylediklerinde dillerini bilmeden söylenenleri nasıl anlayacağım? 

- Meleğin sana dünyada duyabileceğin en güzel en tatlı sözcükleri söyleyecek, konuşmayı dikkatle ve sevgiyle sana o öğretecek. 

- Dünyada kötü adamlar olduğunu duydum, beni kim koruyacak? 

- Meleğin seni kendi hayatı pahasına dahi olsa daima koruyacak. Fakat ben seni bir daha göremeyeceğim için çok üzgünüm ama biliyorum ki, meleğin sana sürekli benden söz edecek ve iyi bir insan olmanın yollarını sana öğretecek. 

-O sırada Cennette bir sessizlik olur ve dünyanın sesleri cennete gelmeye başlar, bebek artık dünyaya gelmek

üzere olduğunu anlar ve son bir soru sorar.

- Rabbim eğer doğmak üzere isem lütfen çabuk söyle bana meleğimin adı ne? 

- Meleğinin adının önemi yok yavrum sen onu 'ANNE' diye çağıracaksın... 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok güzel canım inşallah sende bebegine hayırla kavuşursun 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Oğlumun ölüm yıldönümü yaklaşıyor oysaki şimdi 8 aylık olacaktı Rabbime çok erken kavuştu :'(

tarafından
Allah sabır versin basın sağolsun canım çok üzüldüm :(( evlat acısı bu başka bir acıya benzemez :(
(1,403 puan) tarafından
Evlat acısı kainattaki hiçbir acıya benzemiyormuş :( acının tarifi yokmuş :( acısı ömrüm geçse de ilk günkü gibi kalır :(  göğsünde bir acı var hiç geçmiyor :( elbet Rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar verecek inanıyorum ama onun yeri başka kalacak :( Rabbim kimseye yaşatyaşatmasın bu acıyı :(
tarafından
Amin kuzum çok zor.. Allah'ım kısa surede kucağını doldursun illaki oglunun acısını unutmayacaksin ama yinede bir merhem olur inşallah tez zamanda güzel haberlerini alırız inşallah bitanemm :(
(1,403 puan) tarafından
İnşallah kuzum ınsallah :)
tarafından
Basiniz sagolsun cok uzuldum
0 oy
tarafından

Senin annelik haberine çok sevindim ben tekrar tebrik ederim <3

tarafından
Canımsın çok teşekkür ederim ❤️ ☺️
tarafından
Hamilemisinnn ya cok sevindim  valla tuglerim diken diken oldu seninle belki hic muhabbetimiz olmamistir ama biliyorum  ay Allah anali babali buyutsun insallah
tarafından
Teşekkür ederim canım şimdi kan verdim inşallah hayırlısı ❤️☺️
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Yaaa ne kadar güzel ya 
0 oy
tarafından

Cok güzel <3 

Bu arada tebrik edrim canim rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin 

tarafından
Allah razı olsun canım kan verdim şimdi hayırlısı bekliyorum yarını ❤️
tarafından
Hadi hayirlisı insallah canım dikkat et kendine ❤
tarafından
Sabahları çok genlesiyorum unutuyorum kendimi daha dikkatli olucam. İnsan alisamiyor daha dün test yptigim için ❤️
tarafından
Haklsn canm oyle oluyo ama artik surekli aklinda tutman hareketlerine dikkat etmen gerek :))
tarafından
Aynen canım dikkt edicegim ❤️☺️
0 oy
tarafından
Ya cok guzel :'(
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Çok güzel anne gibi anne olanların hepsi güzel hepsi melek. ⚘ 

HAYIRLI OLSUN HAMILELIGIN. kuzum Rabbim kucağına almayı nasıp etsin inşallah.☺❣
tarafından
İnşallah canım benim teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Yaaaa cok guzel❣
0 oy
(119,782 puan) tarafından
Cok guzel fundam 
0 oy
tarafından

Günaydın taze Anne <3

tarafından
Günaydın bitanemm çok teşekkür ederim kan verdim şimdi hayırlısı bakalım yarın sonucu almaya gidicem ❤️☺️
0 oy
tarafından
Çok güzel bir söz Rabbim kimsenin kucağını boş birakmasn
tarafından
Aminn canım ❤️
0 oy
(424 puan) tarafından
Yaaa hemilemisin gözün aydın çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sabah sabah ne güzel haber (•‿•) ❤️❣️
tarafından
Günaydın canım benimm akşam testi yaptım sabhta yaptım silik çıktı . Şimdi kan verdim yarın çıkacak sonuç hayrlisi bakalım ☺️❤️
(424 puan) tarafından
Günaydın kuzum çok sevindim gerçekten hayırlısı olsun inşallah kandada çıkarsa bak akşamdan sabaha kabul oldu duam dicem ☺️ şaka bı yana güzel tesadüf oldu ❤️❤️
tarafından
Kesinlikle canım teşekkür ederim canım duan için Allah razı olsun ❤️ önemli olan niyettir ❤️☺️
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Gözün aydın cnm bnm :)

tarafından
Teşekkürler canım benim ❤️

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 537 göst.
10 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 576 göst.
17 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu