0 oy
566 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Gerçek soru değildir sanırsam ama olabilir de  :Dimage

21 Cevaplar

+2 oy
(27,348 puan) tarafından

Hee sipariş veriyorum geliyor 

Adresi yaziyon geliyor  ucretsiz hemde

Tövbe yarabbim ya  

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Şaşırmış bacım bu şaşırmış biraz tuz biraz karabiber atınca erkek oluyor bebeklee diyeydin jshshs
tarafından
:))) şimdi inanmasın arkadaş buradaysa birde deneyebilir djdkls
tarafından
Yok artij jsjshhshs
+1 oy
(5,519 puan) tarafından
Ne olur saka olsun, ne olur saka olsun, ne olur saka olsun
tarafından
:)) bizimle ti'ye geçen arkadaştır eminim
+1 oy
tarafından

Koca belirliyo x gönderirse kiz y gönderirse erkek oluyo :D 

tarafından
:))) hic güleceğim yoktu tobe ya Rabb'im
0 oy
tarafından
Sipariş veriosun ona gore gelioorr:)
0 oy
(119,275 puan) tarafından
Umarim bu şakadir
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Buna benzer bi salaklık okumuştum internette neymiş iliskiden sonra saga yatarsan kiz sola yatarsan erkek bebege hamile kaliyomuşsun gibi bişi malcaa
0 oy
tarafından

Hee biz belirliyoz kızmı erkek mi karar veremedim tövbe estağfurullah :D

0 oy
(738 puan) tarafından
Bilimsel bir açıklaması var hatta yurtdışında kız veya erkek olsun diye bir metot uygulaniyor şuan adını unuttum tabiki gerisini Allah bilir 
0 oy
tarafından
Canım günde 2 kilo tarcın içiyorsun kız oluyo 1 kilo limon sıkarsan erkek oluyo tövbe yarabbim insanı günaha sokuyorlar. Bunu yazan kör oldu :D
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Yemek tarifi istiyor sanki tövbe tövbe 
0 oy
tarafından

Oyy rebbiii sesli güldüm yaa :))) akıl töneee:D

0 oy
(38 puan) tarafından
Yok artık ya e tarifini bilen varsa versin banada üçüncüde uygulama yapiym ilk iki bebeğimi tarifsiz yaptım da
0 oy
(135 puan) tarafından
Doğru cnm oluyor kargo ya veriyon hop diye karnında oluyo kız veya erkek 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Evet belirleniyo bilimsel olarak tabi biz Müslümanız elhamdülillah Allah ne nasip ederse o olur tabiki
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Göklerin ve yerin mülkü Allah'ındır. Dilediğini yaratır; dilediğine kız çocukları, dilediğine de erkek çocukları bahşeder. Yahut onları, hem erkek hem de kız çocukları olmak üzere çift verir. Dilediğini de kısır kılar. O, her şeyi bilendir, her şeye gücü yetendir.” (Şûrâ, 42/49-50)

Yine de yurt dışında pgt adlı bir yöntem ve cinsiyete müdahale gibi bilimsel çalışmalar söz konusu Yani bu bir safsata değil açılımı preimplantasyon gebelik tanı yani sperm ayrıştırma yöntemi bilimsel bir çalışma olarak dinen ve hukuken Normalde kabul edilmese de kabul edildiği durumlar da vardır hastalıkta kullanma amaçlı falan gibi  gerekçeleri olması lazım

Bir de bazı İslami kaynaklarda adet takvimi kullanarak belirli günlerde erkek menisi adı altında kur'an-ı Kerim'de geçen Y kromozomunun  daha aktif olduğu ve bilindiği üzere cinsiyeti belirleyen gen olduğu varlığında erkek Yokluğunda kız çocuğuna sahip olunduğuna dairr rivayetlerde var gerçeklik payını bilemiyorum
0 oy
tarafından
Sağa sola yatma meselesi bu ya o işi yaptım dağa yattım kız oldu sola yattım erkek oldu o muhabbet gerçeğin yanından geçemez 
0 oy
(15,955 puan) tarafından
Çok saçma bir soru olmuş ama bu konuyla ilgili bir olayımı anlatayım size. Geçen sene kaynanamla komşu gelmişti bana oturmaya. Komşunun bana dediğine göre biraz açık anlatacam ama ilişkide erkek zevk alırsa erkek kız zevk alırsa kız olurmuş dedi ben sadece gülüp geçtim tabi 
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Gerçekmi bu :D

0 oy
tarafından
Cahil insan her zaman cahildir canim unutma 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 195 göst.
0 oy
14 cevap 281 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Alena21 (1,187 puan) tarafından soruldu