0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından

Selam kizlarr 37 haftaligim bebegim hala donmemis donmeye calisiyomus, dun midem agridi butun gun yuruyus yaparkende zorlandim agridan, saga sola donerken de zorlaniyorum kasıklarım bazen doguracakmisim gibi cok agriyor nstye girdim biraz sancim cikti, hastane cantasini hazirlamaya calisiyorum simdi siz neler koydunuz? Durumunuz nasil? :)

8 Cevaplar

+1 oy
(3,151 puan) tarafından

Bende bu aralar görüyorum böyle postları kokmaya başladım ilk kizim erken doğdu bununda erken riski var 24+4 haftalığız bikac gundur sık sık idrara gidiyorum hep bi baskı basınç var sıkışık oluyorum gittiğimde çok az idrarım geliyor arada bir göğüs kafesimin altından ittiriyor kasiklardan vuruyor canım yanıyor baya bide uzun süredir enfeksiyonum var kontrolde haftaya :(

(103 puan) tarafından
Korkma canim kotu dusunme bendede enfeksiyon var ve erken dogum riskim var 19.haftada ogrendim cok sukur bu haftaya kadar geldik insan neyden cok korkarsa o basina gelirmis ya korkma guclu ol dua et Rabbim buyuktur
(3,151 puan) tarafından
Haklisin da bu ara çok gördüm yok idrara sık gidiyorum kasiklarımda baskı var erken doğum mu falan filan diye içime kurt düşüyor bi kere tatmışım korktum ister istemez sende baya olmussun allah sag salim kavustursun insallah bebisine
(103 puan) tarafından
Aminnnn hepimizi kavustursun insallah, bol bol su ic canim enfeksiyon yuzundende basinc yapiyo olabilir Rabbim bebeginede sanada guc versin insallah icini ferah tutmaya calis
(3,151 puan) tarafından
Olabilir Teşekkür ederim onerin icin ♡
-Reklam-
+1 oy
(2,849 puan) tarafından
Bende 37+3 gunlugum bebegim ters 39+4 sezeryan dedi donmezse donerse bekliycez dedi persembe gunu doktora gitcez bakalim
(103 puan) tarafından
Insallah doner bebisler hayirlisi neyse o olsun
(2,849 puan) tarafından
Aynen hayirlisi :)
(1,232 puan) tarafından
Özel mi devlet mi canım.Devlet bana 40a kadar beklerim dönmesi ben dedi.Ozel de 36ya kadar sözde gün veririz dedi
(103 puan) tarafından
Devlet canim doktorum ordada calisiyor, anne karninda ne kadar kalirsa o kadar iyiymis
0 oy
(8,327 puan) tarafından
Secde pozısyonunda poponu sallah canım dönmesini saglarsın insallah bıze daha var hayırla gelsın bebegın 
(103 puan) tarafından
Amin canimm insallah doner tesekkur ederim darisi size insallah
0 oy
(42 puan) tarafından
Canm abdestini al ezan okunduktan kıbleye dogru otur sonra inşikak suresini oku ve secde pozisyonu al biraz bekle bn 30 haftada yaptm 33 de gittigmde dönmştü ins bi faydasi olur bi dene istersn bn 2 gun yaptm döndü
(1,232 puan) tarafından
İnşallah canım
(103 puan) tarafından
Tamam canim tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Cnm bende 37+1 bebeğim döndü çok şükür kasılma çok bende karnım taş gibi oluyor yurutmuyor beni hastaneye de

Kendim için bir lohusa seti koydum iki yedek alt pijama bide ehosman koydum terlik koydum hasta bezi,pet,ayrı yeten buliz koydum rahat edebilecegim tacimi koydum yazma da koydum kapaliyim çünkü yabancı erkek gelirse takmak için 3 atlet koydum iki sütyen koydum dört tane kilot koydum öle hatırlamıyorum başka çocuk içinde iki tane 5 li hastane çıkışı koydum benye pataniye koydum muslin bez koydum ağız mendili koydum çorap koydum biberon emzik bebek bezi koydum 15 tane felan örme battaniye koydum her ihtimale karşı pişik kremi alcam daha bu hafta 
(103 puan) tarafından
Iyi yapmissin canim kac gun kalacaz bilmiyoruz isini garantiye almak en iyisi, cok sukur insallah benimkide doner
tarafından
İnşallah cnm inş bnmkide doğar artk :)
(103 puan) tarafından
Insallah :))
0 oy
(588 puan) tarafından
Benim 48 günüm var ama bana daha çok varmış gibi geliyo 2 haftaya falan hazirlicam bende
(103 puan) tarafından
Seninde az kalmis masallah saglikla gelsin :)
(588 puan) tarafından
Bugün 37  ye düştü canım erken olcak insallah saglicakla alalim kucagjmiza
(103 puan) tarafından
Amin canim insallah :)
0 oy
(751 puan) tarafından

Aman allahım hastane çantasını yeni mi hazırlıyorsun:D:D  ben  25 haftadan beri hazırladım şu an 38+3 oldum ama bebek gelmiyor ne kadar aceleci Bi insanım :)

(103 puan) tarafından
Evet yeni hazirliyorum canimm dayandim ben bu haftaya kadar :D ilk bebek oldugu icin heyecanlaniyo insan hemen yapmak istiyo :)
(751 puan) tarafından
Bence benimki 10tane de olsa yine erken yapardım ben biraz aceleciyim ne olur ne olmaz herşyi mi hazırladım ;)
(103 puan) tarafından
Iyi yaptin her ihtimale karsi :))
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Bende 34+6hamileyim ama ulturosana göre 36haftalik çıkıyor adetlerim hep duzensizdi hep de son adet tarihinden ileri çıkıyor bebek ve hala dönmemiş minnosum .Yürüyüş vs hicbirsey yapmıyorum havalar çok kötü nasıl olacak bilmiyorum.Hastahane çantamı hazırladım .Artık gelsin istiyorum.Nst ye geçen hafta girdim hiç de sancı falan  yok;)
(103 puan) tarafından
Rabbim hepimizi bir sancida kurtarsin insallah :) burdada bazen kotu oluyor ama cok sukur 2 gundur cok iyi hava

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
9 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvakl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
9 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvakl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 170 göst.
26 Haziran 2021 Aile kategorisinde Rumeysanurr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 146 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu

380,052 soru

11,376,948 cevap

34,862 kullanıcı

...