0 oy
482 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,104 puan) tarafından
Kizlar ya 2 gun once amineyi gece denicektm az cok bilen vardir uyancakmi acikinca die ben yne alarmi kurdm ama alarmi kapatip uyuyakalmsm 7 saat emmedi kalkmadi amine ben sabah farkettm kaldrdm emmedi die dun aksama dogru 5 bucuktan beri galiba mastit oldum gogsum nasil agrio dun ateslendim 37.9 a kadar ciktm hic hareket edecek halim yoktu dune gore bugun iyim ama gogsumu amine emmesine ragmen koltukaltima dogru sanki boyle sag gogsumde taş var sagim yaptm posete koyup buzluga attm ama orasi okadar agrioki nasil gecicek ya bide bel agrisi cok vuruyo Allahin belasi kadin dogumdaki pislikler 18 saat suni sanciyi verdi sanirim ordan kaldi bu bel agrisi 1 haftadirda belim kopcak resmen gogsum yarnda devam ederse acile gidcem smdi yapablcegm bse varmi şiş degl gogsum yumusak amine emiyo dogumdan sonraki antibiyotigi smdi ictm parolda ictm nolur bilen varsa bilgi versinnn

10 Cevaplar

0 oy
(5,324 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim
(2,104 puan) tarafından
Saol canim :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende öyle oldum iki gün ağrıdı sonra geçti
(2,104 puan) tarafından
Insallah gecer ya :( dahada kendi bildigimden sasmicam kaldrcam gece
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım sıcak duş al masaj yap gogusleerine 

Sıcak havluda koyablirsin 
(2,104 puan) tarafından
Sicak suyla ikide bir gdip yikiyorum o tas gbi olan yeri :(
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim Allah yardımcın olsunnn
(2,104 puan) tarafından
Saol canm amin Allah razi olsun :(
0 oy
(102 puan) tarafından
Yaa benim de oldu mastit çok fenaydı ama ne yaptiysam geçmedi acil de serum taktılar da anca öyle iyi oldum virüs olmasa hiç vakit kaybetme derdim ama bol bol emzir emmezse de sağ belki gecer
(2,104 puan) tarafından
Emiyo ama gecmio sanki taş var ya serumdan hemen sonra rahatladinmi peki
(102 puan) tarafından
Valla o kadar iyi geldi ki bi ter attım o gece boyunca ama kuş gibi olmuştum ateşi beni mahvetmisti
(2,104 puan) tarafından
Benm suan 37.2 normal karsliyorum alstm
0 oy
(114 puan) tarafından
su tulugun varza sixak su yap koy agriyan yern ustune yoksa kucuk.su sisesine yap sicak suyu oda olur sureklo yikamak zor olur ben boyle gecirdim agrimi
(2,104 puan) tarafından
Insallah gecer yapaym saol :(
(114 puan) tarafından
rica edrrm gecms.olsun canm
(2,104 puan) tarafından
Saol canimm☺️
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ters ten emzirmeyi denesene canım 
(7,441 puan) tarafından
Ah kuzum kıyamam ya.amin canım cümlemizin :-)
(7,441 puan) tarafından
Adı da çanta tutuşu emzirme
(2,104 puan) tarafından
Internette oylemi ☺️
(7,441 puan) tarafından
Aynen canım emzirme pozisyonları içinde var zaten koltuk altı pozisyon falan diye de geciyor
(2,104 puan) tarafından
Baktm aynen internetten saol canimmmm❤
0 oy
tarafından
Ben sıcak su torbası uygulayıp sağmıştım rahatlatmıştı 2 güne geçmişti. Geçmiş olsun 
(2,104 puan) tarafından
Bende sicak suyla ykiodum bide kompres yapaym sicak suyu siseye koyup :(
0 oy
(313 puan) tarafından
Canım ben kırkı çıktıktan sonra hiç uyandırıp emzirmedim bide o sertleşme bende de çok oluyor kesinliklikle 2 saate sağ ve masajı hiç eksik etme gece üstüne yatma goguslerinin o da sertleştiriyo 
(2,104 puan) tarafından
Ben dogurdum dogurali sezeryan yerm iylesti hep yuzustu yatiodum kiz valla ben kaldrcam artk 2 gundur mafoldum ya amine uyanmadi 7 saat
(313 puan) tarafından
Kız niye yüzüstü yatiyosun öyle goguslerinde süt birikir sıkıştığı için tabiki taş gibi olur
Yüzüstü yatma ki hem sütün geri gitmesin hem taş gibi olmasın

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 554 göst.
15 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 710 göst.
10 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Zeyno ❤❤ (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 355 göst.
0 oy
6 cevap 238 göst.
18 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulgul5555 (53 puan) tarafından soruldu

377,148 soru

11,287,130 cevap

34,692 kullanıcı

...