0 oy
1,339 göst.
Diğer kategorisinde (2,865 puan) tarafından
Şafak son 30 filan :) tabi erken gelmezse benim yaramaz kızım.  Bi yanım bir an önce doğsun da artık o çok merak ettiğim kokusuyla tanışayım, o minicik ellerini tutayım, o tekmeleriyle canımı acıttığı minik ayaklarını doya doya öpeyim istiyorum ama bir yanım da daha dur çok erken gelişimi bitmedi doğarsa yaşama şansı ne kadar, bi sorun olurmu diye endişelendiriyor :D ama bu haftalar daha zormuş kızlar.. Hem hareketlerini takip etmek hem bebeğimin kilosu konusunda endişe duymak hem yaklaşan doğum heyecanı ve ben ne kadar hazırım yapabilecekmiyim başa çıkacabilcekmiyim endişesi derken kafayı yiyorum sağlam sağlam bu aralar :D ama bi doğsun 40 gün 40 gece parti vericem burda haberiniz olsun :D sonra yeter kafamız şişti sus artık kadın diyenleri görmek istemiyorum. Çünkü bu kadarına hakkım var bence :D ollllleeeeeeeyyyyyyy bende doğurdum diye çığlık atmak için bekledim sonuçta kaç aydır :D 

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Gerçekten son günler biraz zorluyor. Bizim de 28 günümüz kaldı. :) Parti var çok eğlenecukkkk. :))) Ses etmeyiz merak etme böyle partiye can kurban. :))
tarafından
Kesinlikleee canım. :) Derenler gelsin ve kutlama başlasın o zaman. :) ❣
(2,865 puan) tarafından
Aynı tarih aynı isim olması da valla ilginç tesadüf kız :D :D
tarafından
Kader arkadaş olmamızı istediyse demek ki. :D
(2,865 puan) tarafından
:D :D bakarsın ilerde daha ne ortak noktalar da buluşuruz :D
tarafından
Yaşayıp görelim o zaman. :))
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Hele bi dogurda bebeden fırsat bulursan burda cosarsin:D

(2,865 puan) tarafından
Heh harika moral verdin şuan Saol ❣️ :D ben fırsat yaratırım kız :D
tarafından
Gerçekler tatlım :)))hadi bklm Inşallah burdayız biz gorcez☺❤
+1 oy
(1,422 puan) tarafından

Yap canim dinleriz annelerin her seye hakki var bence <3

(2,865 puan) tarafından
❣️❣️ En çok da benim gibi sabırsız annelerin :D
(1,422 puan) tarafından
Oyle canim darisi basima insallah :)
(2,865 puan) tarafından
Ayy inşallah canım ❣️
+1 oy
(536 puan) tarafından

Hayırlısıyla dogur inşallah:):) o güzel annelik duygusunu sende tat . Çok değişik bişey anlatilamaz yasanir<3

(2,865 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❣️ ❣️ ❣️ Rabbim herkese nasip etsin
+1 oy
(338 puan) tarafından

40 gun yazmaya insaallah vaktin olur canim:DAllah saglikla kucagina almayi nasip etsin annelik cok guzel bisey hevesler istekler baska <3

(2,865 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❣️ ❣️ ben size hep vakit bulurum kız :D
(338 puan) tarafından
Canim benim ❤Zaten bagimlilik yapiyo tatlim istesende gidemiyosun:Dcok seviom bu sayfayi herkez cok iyi niyetli.
+1 oy
(61 puan) tarafından
Sen vakit bulabilirsen yazmaya :)biz dinleriz elbet:)
(2,865 puan) tarafından
Benim size hep vaktim var kız :D doğurunca kurtulamazsınız yani benden :D
(61 puan) tarafından
Aman canım insan bazen öyle oluyor ki telefonu ele dahi alamadan bı bakiyon akşam olmuş.ve bebeği baya uslu olan biri olarak söylüyorum bunu:)umarım bebeğin uslu olur kolik falan olmaz bu da benden sana dua olsun içimden geldi:)
(2,865 puan) tarafından
Ay amin inşallah :) ben çok sakin biriyim bebeken de aşırı sakin ve çok usluymuşum eve misafir bebek gelşnce bile asla şımarıp yaramazlık yapmasına izin vermiyor muşum inşallah bana çeker de :D kolik olursa da artık Napim kaderim se çekerim sjsjsjsjs:D
(61 puan) tarafından
Bende sakinmisim bana çekti bebeğim inşallah senin ki de sana çeker canım:) Allah yardımcın olsun sağlıkla gelir inşallah yavrun ilk günler çok bunalımli geçer fakat buna ragmen bence bi insanın evladı ile yaşadığı en güzel günlerde bu günlerdir .o adapte süresi bebeğini ilk kucağına alman ilk bağrına basmak.benim oglum 5 aylık olmasına rağmen şimdiden o günleri özledim :)sana tavsiyem doya doya tadını çıkar o şöyle dedi bu böyle dedi ya takılmadan doya doya yavrunu bağrına bas.bas ki hem baginiz bol olsun hem de sütun bol olsun:)
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Sen sağ salim dogur da biz  de yeter kafamız şişti  demeyiverelim tatlım<3:D

(2,865 puan) tarafından
Diyeni keserimmmmmm :D ❣️
(3,695 puan) tarafından
Ben yırttım o zaman ☺☺☺☺☺
(2,865 puan) tarafından
:D tamam seni beyaz listeye ekledim :D
0 oy
tarafından
Parti ye benide katı veren garii  :)) benimde sanırım son iki haftam kaldı bugün doktora gittim sancılarım falan vardı işte hazır eşimde evde doktora gittik önümüzdeki hafta salı nst çağırdı tekrar o günde sana gün verecem dedi ondan sonda ki haftaya da gün verir herhalde diye düşünüyorum allahım bi doğursaydık lohusa şerbetlerimizi çin çin yapıp çocuklarımızı ve doğumuzu kıyaslarız doyasıya:D :D 
(2,865 puan) tarafından
Hahahahahah :D babalar kucağına almadan anlayamaz o duyguyu derler harbi öyle sanırım :D bende büssürü hazırlık yapıyorum eşim bana çok abartıyorsun diyo :D bi doğsun o zaman görsün bi de beni
tarafından
Ikinciyi alacak kucağına hala alışamadı kendileri :)) ilk zamanlar aşırı bulantı çekiyorum allahım kafam kalkmıyor yerinden bana ne dese beğenirsin daha mı alışamadın hamileliğe  miden bulanıyor:)) hamile kalmadıkları sürece anlamaları mümkün değil
(2,865 puan) tarafından
Keşke alışmakla bütün sorunlar doğru orantılı olsa :D erkekler hamile kalsa emin ol dünya nüfusu bu kadar olmazdı çünkü hayatta doğurmazlardı :D
tarafından
Hele benim adam hayatta doğurmaz dı:)) ay düşünemiyorum onu hamileliğini düşündükçe yüreğime bir şey oturuyor:D
(2,865 puan) tarafından
Ben eşime sormuştum zaten doğurma gibi özelliğin olsa doğururmuydun diye asla dedi :D o zaman dedim benden niye 2 3 çocuk istiyorsun gebertirim seni dedim :D :D
0 oy
tarafından
Hele bi doğur da bende oh be bu kız doğurdu diycem hadi hayirlica kucağına al canım 
(2,865 puan) tarafından
Yaaa bi ben kaldım gibi hissediyorum zaten :D
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Hayırlısıyla gelsin bebişin canım rabbim gününde vaktinde sağ salim sağlıklı bir avazda kurtarsın seni inşallah ♥♥♥
(2,865 puan) tarafından
Amin canım benimm tüm hamişlerimizi inşallah ❣️❣️
0 oy
(759 puan) tarafından
Benimde son 33 gun var normal dogum gozukuyo simdilik dr 10 gun onede ceker 10 gun ileriyede atabilir diyo ayni duygulari yasiyoruz canim bakalim bizim prensesler ne zaman gelmeyi tercih edecek sag salim kucagimizada almak nasip olur insallah 
(2,865 puan) tarafından
Ay çok yakınız canım benim ❣️ ❣️ hadi inşallah sağ salim alırız kucağımıza inşallah :-*
0 oy
tarafından
Sen doğur yeterki canım hiççç ses etmem 
(2,865 puan) tarafından
Etmem dedin bak sözümü aldım ben :D
0 oy
tarafından
sen bi dogur sonraaa siraaa bendeggggg :))) 
(2,865 puan) tarafından
Kız senin şafak kaç :D
tarafından
66 diooo ama benimki sezeryan ben 50 gun falan var diorumm :)
(2,865 puan) tarafından
Bakalım biz öyle diyoruz ama bizim bebişle hangi gün müsait olup gelicek ler acaba :D
tarafından
gelsinn artikkk :) valla nasi sabirsizlaniorumm anlatamam :)
(2,865 puan) tarafından
Sabırsız anneler olarak gerçekten sbeklemek bu işin en zor kısmı oldu :D
0 oy
(806 puan) tarafından

Rabbim kucağına almayi nasip etsin canm benim hep beraber parti yapalım inşallah <3:angel:

(2,865 puan) tarafından
Ayy canım ❣️ inşallah :D
(806 puan) tarafından
:D insallh  ❣❣❣
0 oy
tarafından

Yap valla hakkın var  sen dogurda ben senishep dinlerim kuzummm  20 gün patliycam artk hergun evi yalayıp yutuyorum doğsun diye yapmadigim iş kalmadı artık dogurdum demek istiyorum yeter ya skildim prensesime kavusayim artk ancak rüyamda kavuşuyorum :)) sağlıkla gelirler inşallah bebislerimiz Allah'ım bizim gibi sabirsizlari gör kavustor 

(2,865 puan) tarafından
Aminnnn nin hemde büssürü amin inşallah :D ❣️ ❣️ kız sende az yor kendini öyle iş yaparak doğurulur mu :D
tarafından
Çok hareket ediyorum kız doğsun diye ama yok :) hanım efendinin keyfi yerinde valla cikasi yok gidip sezeryanla al Dr diyeyim var yeter diyorum her gece dua ediyorum bide bnm eşim yurtdışı na çıkacak çıkmadan gelsin diye dua ediyorum babası görsün adam gormuyecegim diye karalar bağladı evde :) kurban olduğum nasıl dua ediyor göreyim diye :) o yüzden gelsin. Hayırla :)
0 oy
tarafından
kendin gbi sari cikartmazsan yapamazsn:)))
(2,865 puan) tarafından
Hee orasını ayrı düşünüp kafama takıyorum acaba kime benziycek diye :D
tarafından
saglkli olsunda kzuum
0 oy
(493 puan) tarafından
Sag salim dogur da yap kiz :)) duygularima tercume olmussun resmen cok guzel anlatmissin okurken salakca bir gulumseme geldi yuzume nedense :) hemen hemen ayniyiz kac haftaliksij cnm
(2,865 puan) tarafından
34 haftalık canım ❣️ senin şafak kaç :)
(493 puan) tarafından
35+4 canim kendi sancim olmaz RABBİMde nasip ederse 26 gun var sezeryan olacak doktor 39 da alirim dedi gerci esi yaslanmis bakalim ne durumda :) saglikla alalim kucagimiza insallah
(2,865 puan) tarafından
Eşi yaşlanmışsa neden o kadar bekletiyor ki canım?? Benim de eşi çok aşağı da erken doğum riskim var nedir bu plesentadan çektiğimiz yahu
(493 puan) tarafından
Onemli olan esin yaslanmasi degil bebegin suyu ve gelisimi dedi kuzum en son 2 hafta once gittim gelisimi masallah cok iyi dedi cuma tekrar gidecem tam 36 da bakalim gelisimi ilerliyormu artik duruma gore belki daha erken alir bir problem olmazsa 39 da alirim dedi hadi ya gecmis olsun canim inan bende anlamadim neden olur dedim yenilen icilenle alakasi yok dedi bende anlamadim :/
(2,865 puan) tarafından
Sağlıkla gelsinler inşallah canım benim ❣️ bi sorun olmasın da valla son haftalar insan çok pinpirik oluyor ben onu anladım yani. Yok bugün niye az oynadı yok niye kasıklar ağrıdı suyum az mı bilmem ne derken gece uyuyamıyorum valla
0 oy
(13,674 puan) tarafından
Doğur bacım burda şenlik yapalım :) 
(2,865 puan) tarafından
Sözümü aldım valla bi Üff küff yapın bak neler yapıcam :D
(13,674 puan) tarafından
Muhabbetimz olmdı ama seviyorum bn seni burdan takip edyrm canına okurm üf edenin :D
(2,865 puan) tarafından
Ya çok teşekkür ederim canım ❣️ ❣️ bundan sonra ölümüne kankayıkkk:D :D
(13,674 puan) tarafından
Olumsuz şeyler yazan vardı dün hatice diye o da post açmış  bebişe oda yapmış, bende onn sana dediği gibi her oda yapan post açarsa ohoooo dedim :D ağrına gitti ******** demiş bana :D
0 oy
(929 puan) tarafından

Canım hayırlısıyla bi doğur al bebişini kucağına burda değil evde 40 gün 40 gece parti olucak :D bizim uzadı 55 gün 55 gecedir parti devam ediyo dahada edicek gibi  :D

(2,865 puan) tarafından
Hahahahah 55 gün :D yaaa ama parti verilmiycek gibi bir olay değil ki ❣️❣️ insanın içi içine sığmıyor valla
(929 puan) tarafından
Çok güzel bişey Allah herkese nasip etsin inşallah canım sanada :)
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Rabbim sağ salim bebişini kucağına almayı nasip etsin canım sen yap başımız şişmez : ) <3

(2,865 puan) tarafından
Ayy canımsın ❣️ ❣️ ben yaparım sakın sitem etmeyin o zaman :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 191 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Aselinnannesi (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 225 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 772 göst.
+3 oy
32 cevap 1,106 göst.
13 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Evlibyn (176 puan) tarafından soruldu

379,295 soru

11,353,370 cevap

34,824 kullanıcı

...