0 oy
773 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Yarın boşanma davası acaçağım ama hiç birşey bilmiyorum nasıl aclr dava açmak ucretlimi boşanan yada yakını boşanmış olan yardım edebilirmi

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sakin ol dakka bir gol bir ne oldu ki boşanıyorsun kullanıcı adida bitti:D

tarafından
Laaaa mızo ahahahah
tarafından
Bitmedi bitemez Dilo :D
tarafından
Ahhaahhaha la sus gece gece güldürme:-D
-Reklam-
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kiz bi dur sabah olsun ne bosanmasi bosanmak oyle kolaymi onunu ardini iyice dusun sebebide bosanmaya degecwk bor sebepmi
(1 puan) tarafından
Kesin bosancam yarın sebep cok bacım sorma ama nasıl bosancam onu bilmiyrm
(1,250 puan) tarafından
Valla bende bilmiyorum bilen arkadas cikar elbet neymis seni en son cigrindan cikaran olay merak ettim anlatirsan dinlerim
(1,714 puan) tarafından
Eger kesin bosanacaksan önce adliyeye gideceksin. Oradaki ilk girişteki memura soracaksın bosanmak istiyorum yol gösterir isiniz diyeceksiniz. Genelde her adliyenin önünde dilekce yazanlar var. Oraya gideceksin dilekçe yazacaksın. Onu yazan kişi zaten seni yönlendiriyor. Herhalde esuan büyük ihtimalle 150 200 TL civarı fazlasıda olabilir bilginize. Sonra o dilekc eyi alıyorsun oradaki görevli memura teslim ediyorsun.maddi durumun yoksa benim avukat tutacak güçüm yok  diyorsun barodan sana avukat veriliyor. 15 gün içinde esine senin yazdırdıgın dilekce gidiyor ve oda on gün içinde savunma yazıp oda veriyor. 2 3 ay sonra eve celp kagıdı geliyor. Mahkeme günü yazıyor. Ona göre gidiyorsun. 7 yas altı cocuk var ise annenin psikolojik sorunları alkol madde bagımlılıgı yok ise cocugu devlet otomatik men anneye veriyor. 7 yas üzri cocugu pedegog esliğinde soruyorlar anne mi baba mı DİE. Zaten pedegog anlıyor onu rapor tutuyor ve mahkemeye veriyor. Anlamalı olursa bir mahkemede hersey bitiyor. Anlaşamazsanız mahkeme erteliyor hep. Elinde delil ıspat var ise o zaman cabuk bosuyor. Aklında bulunsun kesinlikle ses kaydı falan delil olarak gösterme. Suc cünkü. Söz ucar yazı kalır yazı her zaman insanın en güzel şahidi bunu unutma. Eger maddi imanın var ise Bi avukat tut. Mahkemeye hiç gitmene gerek yok avukat senin bütün haklarını savunuyor. Maddi manevi tazminat alabiliyorsun.
0 oy
tarafından
Bacım ne bu hız . Hele sakın ol önce kimsin kimlerdensin olay ne 
0 oy
(670 puan) tarafından
Üye olalı 4 dk olmuş :) çok hızlısın valla 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bilgim yok 
0 oy
(443 puan) tarafından
Aleyküm selam...

Sakin ol şampiyon sen kimsin
0 oy
(13,887 puan) tarafından

kimsin kimlerdensin :angel:hele onu de bakiiim

0 oy
tarafından
Anlaşmalı boşanma ise bir yazihaneden anlaşmalı boşanma dilekçesi hazirliyosn,eşine imzalatiyosun onunla adliyeye gidip vezneye para yatiriyosun yaklaşık 300 TL. Dava günü belirlenince duruşmaya gidip bosaniyorsun.

Anlaşmalı değilse ya avukat tutcaksn ya da adliyeye başvuran barodan sana avukat vercekler durumun yoksa. Hepsi bu
(1,298 puan) tarafından
Bence vazgeç yada bı kere daha düşün baksana ona bile ücret isteniyor avukat olsa hadı ona da neyse
tarafından
Tabi canm dosya masrafı diye geçiyor
(1 puan) tarafından
Vazgeçemem yarın boşanma davası accam diye kurana el bastım nasıl seçiliyor anlaşmalı olmadığında ücret vercekmiyim paramla yok ki
tarafından
Baroya basvurursan odemezsn param yok dersin diğer seklde her türlü ödeme yapman lazım. Yazihaneden dilekçe 100 TL adliyeye de 300tl falandı 2018de. Avukat tutarsa aşırı pahalı, adliyeye gidip baroya başvur calismiyorm ve boşanmak istiyorum de para almazlar.
(1 puan) tarafından
Tamam çok teşekkürler
0 oy
tarafından
Saneme sen misin bak Allah icin paranoyak ettin beni herkesi sen sanıyorum, yine sanki boşanma konusunda yardim istemeye baslicak gibisin
tarafından
Dava için para lazım falan diye girmesin de aman aman. Cidden herkesi o saniyoruZ
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ben bu milleti anlayamıyorum daikkda boşanıom bosanmak isitom sbakk çok kolay bosanmakk  onzmaan hiç evlenmeyij!!!

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 925 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,976 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 446 göst.
25 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,686 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,487 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Bitttiiii (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 683 göst.
25 Mart 2020 Diğer kategorisinde Sizden biriyim :( (1 puan) tarafından soruldu

381,817 soru

11,430,930 cevap

34,991 kullanıcı