0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (749 puan) tarafından
Bugun besinci gunumuz gece isemiyor sukur bezi komple cikardim gunde 1 defa kacirdigi oldu cisini gece tutmasuni biliyor gece 12 uyuor gece 3 te isetiyorum sabah 7 kalkiyor gine anne cis diyor buraya kadar herdey iyi tek sikintim kakasunin geldigini anlamiyor hisediyor aslinda 2 defa yakaladim yarimda 

Size sorum kaka olayini nasil cozucem nasil anlicam geldigini

6 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bez takıyor musun hiç 
(749 puan) tarafından
Yok komple cikardim bezi kilot kullaniyorum
(12,513 puan) tarafından
Sor canım arada oturt zamanla alışacak bazıları korkuyormus ondan. Kızımı alıştırırken bakmıştım. Kendilerinden bir parça kopmuş zannediyorlarmıs:D
(749 puan) tarafından
Tuvalete gidip cokuyor donunu indiyor ama kaka olayina gelelim tuvalete yapilxani bir turlu anlamadi surekli soruyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Surekli soruyomusun canim sor daima cis degil kaka var mi de 
(749 puan) tarafından
Soruyorum canim hatta kendim gittigim zaman onuda goturuyorum kendi tuvaletine annem kakan varmi butun gun soruyorum
tarafından
Öğrencek zamanla sabirli olmalisin canim ama asla bez bağlama isini gucunu birak bi 15 gun pesinde gez yapcak bisey yok .:))
0 oy
tarafından
Kaka kelimesini söyleyemiyor olabilirmi
(749 puan) tarafından
Anne eh yada sis diyor bazen kaka kelimesini tam soylemiyir ama ogretmeye calisiyorun bi daha yakadim yaotirdim gosterdim pasam bu kaka dedim :))) anne bu ne demesi komikti
0 oy
tarafından
Daha çok yeni kuzum. Sırf büyük tuvaleti yüzünden geri beze çevirmeyi düşündüm. Sen sürekli sor 
(749 puan) tarafından
Ben genis kilot aldim yapsa bile sizmiyor sis kilodu sabir cok onemli
tarafından
Evet kuzum ben de almıştım hala bile dışarı çıkarken giydiriyorum.  kesinlikle sabır isteyen bi süreç ama inan Allahın izniyle çok rahat edeceksin ben artık alıştım gece uykudan uyanıp tuvalete götürüyorum alarma gerek kalmadan çocukla beraber ben de alıştım  :D
(749 puan) tarafından
Gece hic yapmadi gunduz oyuna dalinca arada saliyor oyle boyle aliscaz
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Benimki iki hafta boyunca koltuk arkalarında altına yapardı çok zorlandım bı şekilde alistirdim bu kezde kakasindan korktu ilk kez görmüştü çünkü korktugu için yapmayıp tutuyordu sonra sonra alıştı 1 ay sonunda tamamen alışmıştı ama çok çok zorlandım sanırım şimdiye kadar ki en zor şeydi tuvalet eğitimi 
(749 puan) tarafından
Zor sabir gerektiriyor benimki gordunde korkmadi allaha sukur bazilari acik alana gider cokermis benimkinde o yok iste savirla artik ustesinden gelicez

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 217 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bulut01 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 198 göst.