0 oy
542 göst.
Diğer kategorisinde (2,020 puan) tarafından

Nasil olmusss sizce

image

14 Cevaplar

+1 oy
(28,661 puan) tarafından

Cok guzel olmisss

(2,020 puan) tarafından
Tesekkurler kuzumm
-Reklam-
+1 oy
(2,933 puan) tarafından
Çok seviyorum boya işlerini ve becerikli hatunları ellerine sağlık ❣
(2,020 puan) tarafından
Ahh tesekkur ederim canimm benim ❤ bende boyle vakit öldürüyorum napiyim :D
(2,933 puan) tarafından
Valla zamani öyle böyle geçiyoruz sen yararlı birşeyler yaparak geçirmişsin ne güzel ☺
(2,020 puan) tarafından
Dolabi boyayali 2 hafta oluyor artik bebegin kıyafetlerini yikayip utuleyip yerlestiricem, cok agirlssmadan masayida boyayim dedim valla kuzum yoksa elim hic degmeyecekti :D
+1 oy
(11,508 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım güzel olmuş renginde çok hoş
(2,020 puan) tarafından
Tesekkur ederim kuzum:)
+1 oy
(1,249 puan) tarafından
Coook guzel olmuss
(2,020 puan) tarafından
Tesekkkur ederim canimmm
+1 oy
(7,096 puan) tarafından
Cok tatlis olmus kiz masallah sana becerikli hatun :D
(2,020 puan) tarafından
Ayy tesekkur ederim güzel hatun ❤
0 oy
(13,352 puan) tarafından
Muhteşem olmuş nasıl boya kullandın canım
(2,020 puan) tarafından
Tesekkur ederim kuzumm, kendinden vernikli beton grisi ile boyadim canimm, onceki postumun birinde paylasmistim boyayi bakabilirsin , giysi dolabini falan da boyamistik cunku takim olsun bunuda boyayim dedim :)
(13,352 puan) tarafından
Favorilerime ekliyim de lazım olucak çok sağol canım :)
0 oy
(253 puan) tarafından
Cok şık durmus canim bu vernikli biya daha once gormemistim nasil gorunumu mat mi duruyo fotodan cok parlak gozukmuyo hos yani böylesi  :)
(253 puan) tarafından
Bölümün ne oabtn varmi. Sinava jadar beben dogmus olur insallah zorlanmazsin canım
(2,020 puan) tarafından
Cocuk gelişimi canim benim insallah zorlanman bakalim :D
(253 puan) tarafından
Ah cok guzel atamasida iyi hadi inşallah atanirsin bebenle beraber calisma hayatina bile baslarsin ben sende o potansiyeli gordum hadi bu gazla guzelce derse :* kolay gelsin canim
(2,020 puan) tarafından
Simdiye kadsr ozelde çalıştım hep insallah devlete atanmakta nasip olur canim cok tesekkur ederim guzel dusuncen icin canimm:**
(253 puan) tarafından
Cok uzattim ama simdi en rahat zamanin canim.bebegin dogunca seneye kalirsa ders calismak istemezsin hep onla vakit geçirmek istiyor insan bol bol oku paragraf çöz hizli ol ki fark at canim.gunde en az 30 turkce 30 mat coz bu aliskanligin olsun oyle oyle artiacksin zaten.hadi gorusmek.uzre :*
0 oy
(12,524 puan) tarafından
Önceden hangi renkti canım 
(2,020 puan) tarafından
Acik bir tahta rengiydi canim ama cizigi falan vardi yillarin masasiydi anlayacagin ders calisiyorum diye kayinvalidem vermisti sanirin bi 15 yili var :D
0 oy
(253 puan) tarafından
Senin bi sonraki evren mutfak dolaplari boyaması ben sana diyeyim :D boyadikca insanin boyayasi geliyo çünkü 
(2,020 puan) tarafından
Kiradayim kuzumm dolaplara gecmem daha 8 aylik evliyim cok sukur sifir eve geldik dolaplarim falan iyi :D bu masayi ders calisiyorum die kayinvalidem vermisti bi 15 yili var masanin bende boyle degerlendirdim :D
(253 puan) tarafından
Iyi yapmissin canim eline sağlık :*
(2,020 puan) tarafından
Sagol canim benimm
0 oy
(121,287 puan) tarafından
Boya isi var bizdede yardima gel kiz kaydirak boyancak
(2,020 puan) tarafından
Seve seve gelirim kız:D sana tavsiyem vernikli boya kullan cok guzel oluyor 4 saatte kuruyor istedigin kadar kat atip boyayabilirsincanimm kullanisli oluyor
0 oy
(2,091 puan) tarafından
valla güzel olmuş usta eli değmiş gibi  canm 
(2,020 puan) tarafından
Tesekkur ederimcanim benimm
0 oy
(5,235 puan) tarafından
Canim.boyayi nerden aldın benimde kitaplığım var boyanacak ama cesaret yok perişan ederim diye
(2,020 puan) tarafından
Hiiic tedirgin olma canim boyayi netten siparis ettim, bi kac post once paylasmistim ordan bak kuzum emin oll rahat boyarsin ruloyla
0 oy
(178 puan) tarafından
Canımbu Rengin isme gri mi füme mi
(2,020 puan) tarafından
Beton grisi kuzum 2 kat yaptim ben
0 oy
tarafından
Ay bende boyamak istiyorum hatta annemin dolapları bunun bir tık rengine boyuycaz. Bende diyorum rengin yine bir tom açığını çocuğa oda aldım ahşap renkli ola  yerini boysam mı diye düşünüyorum. Çok güzel olmuş ellerine sağlık 
(2,020 puan) tarafından
Tesekkur ederim canimm cok guzel olur bence oglusumun dolabini komidinini de bu renge boyadim dogmasini bekliyoruz artik :)
tarafından
Demi çok güzel oluyo bence de ya .d.d boyayım ben sağol . D.d..d

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 553 göst.
0 oy
0 cevap 60 göst.
+1 oy
24 cevap 708 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.