0 oy
765 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Tedbirleri iy8ce bıraktı halkımız.maske kullanımı dezenfektanlar fln artık eskisi kadar kimse kullanmıyor ve ikinci dalga gelirse hiç sasirmam diye ve hala daha arkasındayım 

image

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Devlette hata diyenler devlet napsin ki. Yasak olsa yasağı istemiyoruz olmayınca yasak olsun diyoruz. Sanki yasak varken herkes uyuyor muydu. Adam mesafe maske diyor tedbir varmı bundan gayrısı. Bizler halk olarak insan olarak düşünüp tedbir almazsak daha bitmez bu virüs falan. Sonra suçlu aranıyor kimse kendine bakmadan.
tarafından
Kuzu haklısın da peki ya ailesi gelecek olanlar ne yapsınlar:/
tarafından
Burda eşini bekleyen bi hanım bile vardi birde yanlış hatırlamıyosam sevda vardi ailesini özleyen aynı şekilde benim yengem de oğlunu bekliyor dört gözle bence geniş açıdan bakmak lazım herkesin imtihanı farkli
tarafından
Ayn  öyle canım herkes ailesini özledi sonuçta halkımızdan hayırlısı olsun inşaAllah bir an önce def olup gider de
tarafından
Hiloş hilâl isimli birinin postu idi bende Güzel güzel iltifat ettim sen sanarak sonra dedim nihanimm nickli hilâl sen mısın o da yok dedi :D :D
(7,402 puan) tarafından
Hahaha canimsin❤☺.  Olur oyle vakalar kuzum neymiss her hilali hilos sanmican :DSD
-Reklam-
+1 oy
(10,453 puan) tarafından
Devlet ne etsin yasak oldu yasak kalksın dediler kimse uymadı yasak.kalkti yasak gelsin dediler eee yasak varken uyuyorlar mi hele istanbul sokaklari kimse uymuyor maske dedi çoğu ki si ağzında taşıyor sosyal.mesafe dedi millet birbiriyle.sarılıp öpüşüyor ne yapsın yani evine kilitlesin n mi herkesi 

Tabiki.suda var bi anda çok normale.dondu ama eskiden de normal.hayat yaşıyordu bazıları 
tarafından
Insan kendi akıl edebilmeli bazı şeyleri devlet bizim yaşantımıza yön veremez ki bu normaller de bozulan ekonominin düzelmesi için virüsün azaldığı için degil
tarafından
Valla bitanem o kadar haklısın ki cahillik diz boyu galiba devlet naslaejma polis dikecek dışarda milletin kimse anlamıyor başlarına gelmemiş ya galiba kolay sanıyolar umursamıyorlar bu devlet ki hem halkına yardımda bulundu hem de ayakta durdu düşmana el açmadı el açtırdı
(10,453 puan) tarafından
Eee öyle.saten herkes devlet yapmadı etmedi doyor
0 oy
tarafından
Devlette hatta cok gevsek birakti 
tarafından
Bizim Turk mileti bana bisey olmaz kafasinda malesef
tarafından
Bize bisey olmaz diyip tek dalga gecem millet bizdik zaten :/
(1,558 puan) tarafından
Şuan herkeste  virüs bitti düşüncesi var salıverdi herkes iyice  baya eski hayatlarna dönmüşler normalleşmişler
tarafından
Başlarına gelince de ah vah etmesinler valla
(1,558 puan) tarafından
Bence gelsinki anlasnlar bize bisey olmaz diyenlere umursamayanlara gelsin valla aylardr evdeyiz yahalende mecbur kalmadıkça gitmiyorz biyere
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Kiz naptin pancarlari
tarafından
Bacım bıraktık geldi karanlık çöktü:/inşaAllah 1.5 güne biter hava yağmazsa
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Kız millet maske takmıyor artık ya deliriyorum resmen 
tarafından
He yavrum ya sorma:/ herkes bıraktı tedbiri artık bend e çok sini.r oluyorum yaa
0 oy
tarafından
Herşeyi serbest yap sona uyalım dee hihi bekle uyarlar
tarafından
Milletimiz de anlamıyor cnm maske de nefes alamıyormuş görende boğuyorlar sanacaklar
tarafından
Valla zaten bu anı bekliyrodu insanlar canim mümkün yok tutmaz artık herkes tatilde piknikte
tarafından
Cahiller işte cahil kişi başına polis mi diksin devlet ne yapsın daha ki
0 oy
tarafından
Bi anda aşırı rahatladı herkes sanki hiç virüs olmamış gibi davranıyorlar 
tarafından
Aynn valla kuzum kimse umursamıyor artık ama inşallah düşündüğümüz gibi olmaz 2. Dalga gelmez
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Ikinci bir dalga bizi bekliyor deyince bazi zeki arkadaşlar linç girisminde bulunuyor aklı sıra 

Bizde isteriz olmasin ama ipini koparan tatile giderse onlemini almadan gezip tozarsa 3. Dalgada olur 4. Dalgada olur ...

Biz iyi gunleri gormemiz icin daha cok dalga atlatacaz

tarafından
Valla bademli cikilatim❤ tatile gezmeye suyu sele vererek çıkarlarsa dediğin gibi bırak 2 4 de gelir 5 de gelir hatta hiç bitmez sürekli.mutasyona uğrar elin gavuru ölüm orucu tutarken 300 gün bizim halk 2 tun duramadı ekmeksiz kolasız
Aman kim linç ediyor  etsin herkesin kendi fikri düşüncesi kimse benim düşüncelerimi degisemez
(27,338 puan) tarafından
Hay agzina saglik aynen elin gavuru ölüm orucuna giriyor bi ***** yuzunden bizim milletten bir cacık olmaz
tarafından
Kesinlikle anca suçlu arıyorlar kendilerine bakmıyor lar
(27,338 puan) tarafından
Gebersinler dunya temizlensin
tarafından
Ay keşke:/
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bi anda bu kadar rahat birakirlarsa milleti olacagi da bu 
tarafından
Tatlım millet de cahil mi.yani bilmiyor mu sonuçta sanki çocuk mu ki herkes gördüler kaç ölü oldu yasak olduğu halde kaçıp dışarda gizli gezen halkı görmedin galiba artık devlet ne etsin ev başına polis mi diksin
(7,098 puan) tarafından
Milletimiz cahil kuzum gevsek birakinca boyle bi yayiliyorlar en azindan cezadan korkup oturanlar vardi
tarafından
Iste hep cahillikten bize bisey olmaz demelerinden kaynaklı:/
0 oy
tarafından
Baciko her sey serbest yasakken yapmayan serbest olunca yapar mı hiç 
tarafından
Valla bidenem milletimiz de cahil biliyor musun:/ kimse uymuyor
tarafından
Aynen öyle kuzum burda yasak varken bile uymadılar şimdi kimsenin umrunda degil
tarafından
Başkalarına gelecek ki uysunlar gülüm
0 oy
tarafından
Şu 83 milyon insanı devleti suçlayanlar yönetse ya..bakalım yönetebilecek mi? Evde tutabilecek misin bu kadar cehalet varken
tarafından
Öyle konuşmak kolay tabi kuzum hele bir bu kafar insanı ayakta tutmak Türkiye yi kimseye muhtac etmemek bir suru düşman ülke ile savaşmak her yiğidin harcı  değil ne yazıkki
0 oy
(13,889 puan) tarafından

hocanın dilinde tüy bitti napsın adam daha 

tarafından
Sorma yaa adam aylardır iyi duruyor ayakta valla resmen bi kaç ayda çöktü

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 172 göst.
6 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 514 göst.
11 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,260 soru

11,321,632 cevap

34,767 kullanıcı

...