0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (553 puan) tarafından

Yaşım henüz 29... Bakıyorum kendim için hiç birşey yapmıyorum akşamüzeri eşime dedim koşu bandı al eve koşayım bari üzerinde bana ev kompleksinemi girdin diyor sonra düşündüm normal ehliyetim var motor ehliyetide alayım kursa gideyim yazılayım dedim kendi kendime.. Kendim için boş yaşıyormuşum gibi geliyor akşama kadar temizlik çocuklar yemek kendim için birşeyler yapmak istiyorum çok ama çok sıkıldım içimde bişey var sürekli beni dürtüyor başka neler yapabilirim söyleyin çabuk :D

11 Cevaplar

+2 oy
(8,081 puan) tarafından

Çocuklarınızı yetiştiriyorsunuz daha ne olsun bir kadının kendine yaptığı en  büyük en güzel şey bence çocuk yetiştirmek boş gormeyin kendinizi <3dünyanın en zor isini yapıyorsunuz sonuçta her insan çocuk yetiştiremiyor 

(553 puan) tarafından
Gerçekten öyle canım bi çocuğa eğitim vermek çok zor çocuk sayısı arttıkça buda artıyor ama bunun yanındada bişeyler yapmak istiyorum onları gururlandırmak için... Annemin okuma yazması yoktu geçen sene öğrendi çabalarıyla o kadar mutlu ettiki beni aynı şeyi benim çocuklarımda yaşasın isterim
-Reklam-
+1 oy
(12,513 puan) tarafından

Temizlik temizlik çocuklar ev yemek temizlik temizlik :D

(553 puan) tarafından
Temizlik deme kusucam şimdi :D
(12,513 puan) tarafından
Kus bebemm ööööeegghhhhh:D
+1 oy
tarafından
Bende kendim için hiç bir şey yapmıyorum diye ağladım valla geçen gün çocuk ev işi mahvediyor insani oğlum cani saolsun 5 dk durmuyor sürekli pesinde dolaşmaktan helak oldum artık 
(553 puan) tarafından
Yoruluyoruz evet enerji verecek bişeyler lazım bize
tarafından
Ne yapsak ki hadi fikir verelim birbirimize ben bi yandan ev tasiyom bak kız ona göre fikir ver
+1 oy
(3,446 puan) tarafından
Üniversite okuyabilirsin

Okumussan baska bölüm oku 

İki tane bitirdim ama çocuk gelişimi içimden geçiyor okumak bence anneler için gerekli:)
(553 puan) tarafından
dışardan okuyorum zaten canım
(3,446 puan) tarafından
Ne güzel halk eğitim Kurslarina katılip sertifika alabilrsn. Çok küçük bebeğin yoksa
(553 puan) tarafından
Dikiş nakış beceremem mesela hemen yanıbaşımda ismek var açıkmı bilmiyorum ama gidip soracağım varsa gideyim sağol canım ❤️
+1 oy
(253 puan) tarafından
Canim dikis dikmeyo öğrenebilirsin resim cizmeye baslayanilirsin yagli boya tablolarina baktikca hevesin gelir yada diktiklerimi giydikce.ahsap boyama.yapabilrisin bunlarin hepsi kolayca video yardimiyla yapabilcegin seyler
(553 puan) tarafından
Evet yukarıdan başka bi arkadaş daha söyledi dikiş nakış beceremem ama gitmeyi düşünüyorum canım teşekkür ederim ❤️
(253 puan) tarafından
Canım kurslarin acilmasini bekleme youtube da neler neler var yapilisini izleyip yapabilirsin degisik el isleri maksat evde vaktini keyifle gecirmek. Ben mesela makromeye sardim ona baslicam insallah video izliyorum habire
(553 puan) tarafından
Kurslarda kapalı değilmi benim iyice beynim yandı makrome bakayım internetten nasıl bişey sararsa bende başlarım
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Kitap oku kendin için en güzel yatırım
(553 puan) tarafından
Takip ettiğim bir kaç yazar var canım onların tüm kitaplarını okudum yeni çıkarmaları lazım okumam için
(3,458 puan) tarafından
Başka yazarlar keşfet ☺️☺️
0 oy
(489 puan) tarafından
Ay benim ehliyetim.bile yok :( kocam.beye diyorum bana ehliyet allak diye ben senin şoförlüğünü yaparım nere istiyorsan götüreyim.diyo bu adamı nasıl ikna etcem sende bana onu söyle :d

Kitap , film, arkadaşlarla görüşme, üni okumak, hobi edinebilrsin , hiç bir şey yapmayıp gidip bı makyaj yapıp saçına şekil vermwk bile insanı mutlu ediyo. 

Bugün pijamalarimdan kurtulup saç makyaj yaptım kendim için ilerleme kaydetmiş gibi hissediyorum :d
0 oy
tarafından
Motor ehliyetini ne yapcan kız :) 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Aynı düşüncedeyiz vakit yok 2. Doğumdan sonra iyice saldım kendimi kuofor yok bakım yok göbek var temizlik var yemek var bunaldim ya eşimin etrafında güzel.bir kız görsem adama sarıyorum 11 gündür spor yapıyorum evde 
0 oy
tarafından

Temizlik bebek yemek kocişi beklemek ne zaman gelir sofra indireyim bulaşıkları yıkayaym çamaşır atayım makinaya bu yani hayatımız buuuu:)

0 oy
(5,314 puan) tarafından
Bennkitap okuyorum spor yapıyorum ektstra sesli kitap dinliyorum   

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 295 göst.
12 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Busra05 (228 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 504 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
25 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeyra (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
6 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeyra (219 puan) tarafından soruldu

381,447 soru

11,419,975 cevap

34,975 kullanıcı

...