0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde (1,008 puan) tarafından
2 evladim var biri üniversite 3 te izmir de digeri üniversiteyi bitirdi yurt disinda çalışıyor  şu corona yüzünden okadar hasret kaldım ki günlerim hep ağlamakla dua etmek le.gecti evlat hasreti bir şeye benzemiyor 1 haftadir sehirler arasi açıldı ama yoğunluk gecsin diye bekledi oglum cok.sukur pazartesi sabahi burada olucak aylar  sonra kavusucamm ogluma simdide mutluluktan ağlıyorum bir yanım.yine eksik olucak tabi yurt dışından oglum daha gelemiyor rabbim kimseye evlat acısı evlat hasreti yaşatmasın  kokularını bile.nasil özledim 3. Evladim da var ama daha o canımda icimde ona sarılmaya da az kaldı ins 

5 Cevaplar

0 oy
(27,337 puan) tarafından

Gozun aydin olsun 

Merak ettim yasin kaç:)))
(1,008 puan) tarafından
Hayirlisiyla ins dogsunlar bu yastan.sonra belki daha zevkli olur
(1,713 puan) tarafından
Aynen öyle ötekiler büyüdü artık buda yanımıza arkadas olur. Allah nasip ederse salı sezeryan olacagım.
(1,008 puan) tarafından
ay çok yakınmış allah sağ salim kucağına almayi nasip.etsin ins ben.30 . Haftadayom daha ama cok acele.etmesin ki ev tasicam.daha
(1,713 puan) tarafından
Sizde hayırlısıyla kucagınoza alırsınız insallah. Sizin normal mi sezeryan mı. Salı günü sezeryan olacagım ama sanki zaman gecmiyor
(1,008 puan) tarafından
benim daha belli değil.simdilik hersey normal.duruyor kesin bir sey söylemedi.doktor.2 dogumum da normal.di bunu bakalim gorucezzz
-Reklam-
0 oy
(48,491 puan) tarafından
sen kac yasindasin ♥️♥️

Allah kavustursuncanim
(1,008 puan) tarafından
amin ins 44 yasindayim
(48,491 puan) tarafından
ucuncu isteyrek mi oldu canim ne guzel tekne kazintisi ☺️☺️
(1,008 puan) tarafından
Yok düşünmüyorduk.aslinda ama nasipmiş kendi geldi kizim
(48,491 puan) tarafından
hayirlisiyla al kucağına insallah canim
0 oy
tarafından
Oyyy kuzum Allah sabir versin evlat ozlemi zor valla ya acısınıda yasamayan bilemez
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Maşallah abla bizde görürmüyüz acaba evlatlarımızın üniversiteye gittiğini. Gözün aydın. 
(1,008 puan) tarafından
geliyor ablam.ya geçiyor zaman ama geçmişe bakınca hep benimlesin gibiler onlardan önceki hayatımı hatirlamiyirum neredeyse
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Gozun aydin ablacim bak ne guzel kavuscaksin iste basla sevdigi yemekleri yapmaya ☺️❤
(1,008 puan) tarafından
Yarına hazırlıklara başlıcam ins kafamda hep sunuda yapayim bu da olsun

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,192 göst.
0 oy
9 cevap 668 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 649 göst.
6 Haziran 2020 Aile kategorisinde Fearless (1,254 puan) tarafından soruldu
0 oy