0 oy
1,212 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Kızlar eşimin anne babası ayrı diğer postlardan bikiyosunuzdur zaten babaannesi tarafından yüklü miktarda bi miras var eşime 50 trilyon düşüyor havada karada yılbaşında herşey belli olucak o para bize gelirse bizim yuvamız yikilicak simdi konusu açılıyor eşim isi bırakmayı düşünüyor babası başka bi kadınla evli hic sevmem o kadını da neymiş hep birlikte çiftlik kurup kasap dükkânları açıp birlikte yoneticekmisiz bende dedim kayinpederimin yüzüne dedim miras gelsin oğlundan bosanirim ben dedim hic sesini çıkarmadı onunda isine geliyor çünkü esimi yoneten benim ayrılınca mecbur babasının yanina gidicek neyse kızlar 4 aylık kızım var eşim ayrilirsan kızımı sana birakmam ben alırım diyor sizce mahkeme kime verir ben asla kızımı babasına birakmam çünkü üvey annesinin yaninda bakamaz cocuguma yemin ederim döverler bile yavrumu 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
düzenlendi

50 trilyona kasap açmak ta cok yaratici:D hayir madem bosyican miras kalsun bari oyle boşa. Onuda gectim miras babası daha yaşıyor iken nie senin kocana kalıyor. Kusura bakmada biraz laf olsun diye yazmissin.burda herkes bilirki 7 yaşına kadar her cocuk anneye verilir.valla 50 trilyon benim diyen adamdan kalmıyor eşinin babannesi holding sahibi falanmiydi

-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım anlamadım eşine miras çıkıyor diye neden boşanıosun ki birde bebek küçük diye sen alırsın zaten  eşinin üstünde ne varsa onun da yarısını alırsın muhtemelen 
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Tam olarak boşanma sebebin ne canım ?? 
(2,865 puan) tarafından
Hiç anlamıyorum bu kafaları ben de :D güveniyor musun diyo. Güvenmesem işim ne adamla
(1,048 puan) tarafından
Adam var, adam var.
Sende para bulunca bırakan tip varsa bize kıçnla gülme hakkımı buluyorsun kendinde. O nasıl laf öyle.
Zaten para bulunca beni bırakacağını düşündüğüm insanla ne diye evli kalayım ?
Parası yokken de yapacağını yapar diye düşünürüm.
(758 puan) tarafından
Iki gün sona eline para gecince sizi birakacaksa simdi sizin yaninizda oldugundan eminmisiniz yada sadece sizin yaninizdami demeliyim.
(2,865 puan) tarafından
Aklınca algı yaratıyor işte kızlar ya. Para erkeği değiştiririm diye fiti fiti işte
(1,048 puan) tarafından
Öyle saçmalık mı olur hem  :D o paraya eldeki adamın demo sürümü fulle güncelletilir  :D aynı adamın 2 çeşidini yaptırılır lütfen yani mantıklı olalım
0 oy
(137 puan) tarafından
Neden miras icin kocanizi bosadiginizi anlamadim eşiniz sizin sözünüzü dinliyor madem ciflik kuralim filan dediler sende karşı çık eşin dinlemesin babasini 
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Ne alaka niye yuvanız yıkılıyo ki? Ve sen bunu neden bu kadar dile getiriyin kocanı eline çek ev alın bi dükka  alın eşin tek basina işletsin 
tarafından
Aynen öyle oturdukları yerden para qelecek ben adamı boşanmayı bırak başımın üstünde qezdiririm ekonomik durumlar belli zaten
(2,484 puan) tarafından
Katılıyorum şimdiden kocasini kendine ceksin daha iyi zaten
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Miras icinmi bowaniyorsun??anlamadim
0 oy
tarafından

50 bin flndir o ya 50 trilyon muyms.. Baskasinin yaninda deme 50 trilyon gln diye insanlar 50 lira icin adam öldürüyo :D 7 yasina kadar kosulsuz annede kalir cocuk mahkeme sana verir. 

Bi de ne babaanneler var beee ahhh ahhhhh

tarafından
E adam da çiftlik acmayi düşünmüş iste miss gbi. Kariyla kizla yerim seni de bosanrm demis sanki :D
(385 puan) tarafından
5trilyon yani şimdiki 5milyr kaldı de sen neyse devlet kasasında bile o kadar para yok zaten devlet kalan mirasa bile vergi alıyor sen kafa mı buluyorsun. Velev ki 5milyar kaldı çiftlik olsun evini ayrı yap koca çiftlik kendi evinde dur eşin de işini yapsın  bu miras sana kaldı bence sen adamı boşamaaya yer arıyorsun:)))
(6,362 puan) tarafından
Agam bizimle eglenir bence :) hepimizi kafaya aliyo :)50 trilyon nedir arkadas ye ye bitmezz oyle kocayi insan bosar mi :D tovbeeee yarabiimmmm
(905 puan) tarafından
Keske bizede  denk gelse o banaane
(1,310 puan) tarafından
Hayyy yaşa :))
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Yuh yani konu nerden nereye geldi 50 trilyon bırak alsın ev alın araba alın kendine altın yap biterse eşin de paşa paşa işe girer zaten güvenmiyorsun sanırım eşine 
tarafından
Ya 50 trilyon kalsa sana gdip de her ay elime aylik 2 3 bin  vericekler diye calisir misin ya :D evle arabayla biter mi o para. Parasinin hepsiylr ev araba alsa kiraya verir yine gecinir niye calissin adam
(1,948 puan) tarafından
Dikkatini çekerim biterse dedim. İyi oku canım
tarafından
Ay bi de bana tersliyon hep herkesi dersin :D
(1,948 puan) tarafından
Birazda biz seni tersliyelim ama dimi :)
tarafından
Tabi :D bütün terslenenleri gücü adinaa:))
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Miras kalıyor diye mi boşanıp  çocuğunu babasız mı büyütüceksin reddi miras yaparsınız olur biter bunun için yuva yıkmaya değer mi kadınlar kocalarından fiziksel psikolojik sözlü şiddet görüyor yinede çocuğum babasız büyümesin diye katlanıyor 
tarafından
50bindir o ya :D
(12,856 puan) tarafından
Bence de yaa 50 trilyon benim eşime kalacak olsa kaçmasın diye peşinde pervane olurum :)
tarafından
Ben 50 bin de olsa reddi miras yapmazdm:D :)
(12,856 puan) tarafından
Onda bile yapılmaz bizim burda en azından 1+1 alırsın kendi evin olur :)
(385 puan) tarafından
Türkiye nin yıllık milli geliri bile 50trilyom değil postu yazan orta da yok zaten miras mafyası kaçırmıstır kesin:)) cok güldüm yaa
0 oy
tarafından
Daha para gelmemiş . Esin is kurmamis.  İş kurunca huzurun bozulmamış. Yuvam bozulacak diyip çocuk kimde kalir diye şimdiden düşünmek akıllara zarar. Biraz akışına biraksan. Böyle bir durum olursa bu durumu Düşünsen evliliğini için daha faydalı olur 
0 oy
tarafından
Wala bugunku postlar ne ya hp bosanma we ortada sacma mewzular. Kocana miras kaliyo diye bosanicam diyen bi tek seni duydum. Ve cocugunun kime werilcegi derdine düsmussun
0 oy
(905 puan) tarafından
Keske oyle bi babaanne bizde de olsa yaaa 50 trilyona gerek yok 10 ytr bizze
0 oy
(207 puan) tarafından
Dogmamis çocuğa don bicme bence bacim. Bi gelsin o zaman dusunursun. Daha para gelmeden kavgaya tutusmussunuz zaten, para gelmese de sizin iş yaş gibi bu durumda..
0 oy
tarafından
Benim bildiğim millet kocasının parası yok diye boşar sen paran var diye bosuyorsun çok tuhafff
0 oy
(1,232 puan) tarafından
Mahkemee ccocuun menfaatine göre karar veri çoğunlukla da Annette veio naacaka baglaatit ama boşanmak.icin çok saçma sebep değil mi? Babası hayatt iken esinize mirras düşmez ki babaannneden zateen

İlgili bir soru bulunamadı

379,965 soru

11,374,364 cevap

34,857 kullanıcı

...