0 oy
347 göst.
Aile kategorisinde (201 puan) tarafından

Hanimlar suan o kadar sebepsiz sinirliyim ki disardaki cocuk sesinden televizyonda cikan reklama. Yedigim yemege bile sinirliyim suan ve bu neden nasil gececek bilmiyorum bagirip cagirmak istiyorum birine catmak istiyorum ama evde tekim. Makinayi bosaltiyorim bardaklari vura vura napicam simdi kafayi yemek uzereyim. Ozellikle su disariya cikip anne anne diye bagiran cocuklar. Anneni bu kadar ariyorsan cikmaaaa

35 haftalik hamileyim bunla alakasi olabilir mi

13 Cevaplar

+1 oy
(2,548 puan) tarafından
Harbi gereksiz sinir seninki çocuk bu bağırır anne diye çok normal. Bence sen toprağa vs baş negatif enerjini alsın sinirlendigjnde  derin derin nefes al. Çocuğun var mı bilmiyorum ama ilerde seninki de öyle anneee diye bağırcak
(201 puan) tarafından
Sicakta cam aciyoruz 1. Katim aksama kadar bunlarin anne anne lafini dinliyorum sesli sesli artik evde sessizce kafa dinlemek ne unuttum cocuk bu oynarda bagirmak surekli bagirmak bu insani cildirtiyor artik
(2,548 puan) tarafından
Bebeğin dogunca daha çok sınırlı olcaksin çünkü sen bin bir zahmetle bebeğini uyutacaksin ve en en ufak bir seste bebeğin uyancak yandın ozaman daha çok sinir hastası olursun
(201 puan) tarafından
Ay olurum heralde cunku cocukla bitmiuor evin onune kamp kuran patatesci sogancilar cabasi
(2,548 puan) tarafından
Sen yandin bu işin çaresini şimdiden bulmaya bak çok zorlanirsin
(201 puan) tarafından
Tasinmak ama bu zamanda zor insallah sakin guzel bir yerde evim olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamile misin?
(201 puan) tarafından
Evet 35 haftalik hamileyim
tarafından
Hamilelikten dolayı gelen sinir
0 oy
tarafından
Adet mi olacaksın:)
(201 puan) tarafından
35 haftalik hamileyim ondan mi acaba
0 oy
(422 puan) tarafından
Bende de var o sinir ya ama nedendir bilmiyom arada geliyolar iste
(201 puan) tarafından
Ayy valla gidene kadar birini kesmezsem iyi ya
(422 puan) tarafından
Aynen oyle allaha emanetiz :)
0 oy
tarafından
Gel bana cati içini boşalt  kız Çocuklardan ne istiyon
(201 puan) tarafından
Ya cocuksun oynarsinda sabah ib asagiya aksama kadar annee annneee 1. Katim sesleri evin icinde kafa dinleyemiyorsun aksama kadar annesi kafa dinlesin diye disariya yollanan cocuklarin virvirini biz cekiyoruz
tarafından
Annesiyle konuş ozaman canim ne var bunda şimdi

Şimdi şakin ol derin nefes al bırak 10 'na kadar say yavaş yavaş git mutfağa bir bardak su iç bak nasıl sınırın geçiyor
(201 puan) tarafından
Ve bir cikolata iyi gelir insallah
tarafından
Evet o da ıyi gelir canım:)
0 oy
tarafından

Ahahah bn hamile değilim de öyleyim özellikle eşim evde olduğu zmn istemszce oluyor:D

(201 puan) tarafından
Aaayyy onada zaten catmamak icin zor duruyorum ga niyr nefes aliyordun diye saldircam simdi
0 oy
(656 puan) tarafından
Valla ayni şeyi bende yasiyom nefes aldigima bilr sinir oluyom bagzen :D 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Hafif bir muzik ac kisik sesli benim tercihin eski nostaljik alaturka muzik olan radyo kahvemi de aldimmi huzur veriyor bana
0 oy
(119,275 puan) tarafından

Hamileyken oluyk oyle aksama eniste bulasma bemce :D

0 oy
tarafından
Hamile iken bende ayniydim sinir sinir olmadığım hiç bir şey yoktu 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Hamilelikten dolayi kuzum hormonlar bu ara tavan yapmis demek ki gecer zamanla merak etme 
0 oy
(421 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım kendime bi sinirlencek bişry buluyorum sonra sinirlendiğim için bebeğe zararı olduğu için duygularıöı hissettiği için kendiöe kızıp bidaha sinirleniyorum :( eşime çatarsam o sakinleştiriyo iyi geliyo çok idare ediyo Allah razı olsun ama anneme çatarsam direk dönüyo arkasını gidiyo hiç idare etmiyo çok iyi ilişjimiz olmasına rağmen annemşe hamileliğimden beri kötüyüz özellikle bana her hareketi batar oldu insanlar geçicek diyolar doğurunca merak etme diyolar ama bana sanki hep böyle kalcakmışım gibi geliyo :( seni çok iyi anlıyorum ama sakin olmalıyız huzurlu olmalıyız ki bebeklerimiz de öyle olsun 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Bende hamileliğimin ilk haftalarında aynı senin anlattığın Gibiydim her şeyi kırmak parçalamak ve sürekli bağırma isteği falan vardı Hiçbir şeye katlanamıyorum hemen bağırıyordum meğerse hipertiroidi olmuşum Şimdi ilaç kullanıyorum gebeliğim devam ediyor 5,5 aylık oldum ilacın Zamanı geldiği zaman aynı anlattığın gibi öfke krizi geliyor Bu sabah da olmuştum mesela

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 51 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 462 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 281 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...