0 oy
472 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (150 puan) tarafından
100 ml mama icti + emdi gazi cikti hâla aglyo 1buck aylk

9 Cevaplar

0 oy
(313 puan) tarafından
Gazi vardır yine
(150 puan) tarafından
Damla verdim
-Reklam-
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bebek bakım kısmına sorsana canım orda daha çok yardımcı olabilirler :) 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Al kucağına Bi emzik var ise ver karnı aç olr için ağlamıyor dur 
(150 puan) tarafından
Emzik emmiyo
(12,777 puan) tarafından
Bi müzik aç sakinlestieici güzelde sarıl dua oku Bi nazar mı değdi
(150 puan) tarafından
Kiz kimse gelmiyoki degsin
(12,777 puan) tarafından
Senin değmiş tir :) annenin nazarı daha çok değer içten sevdi isen Bi bakara suresi aç Felak nas oku
(150 puan) tarafından
Olabilir kuzm
0 oy
(13,887 puan) tarafından
canm gaz damlası versen bile gazı bitmez masaj yap bacaklarıyla inşAllah iyi olur
(13,887 puan) tarafından
dr gittiniz mi hiç canm
(150 puan) tarafından
Gittik kaka yapamiyodu bi ara lavman yapmşti
(13,887 puan) tarafından
lavman eczaneden alıp kendinde yapabilirsin canm yada makatını kulak çöpüyle uyar zeytin yağı sürüp
(150 puan) tarafından
Fayda etmiyodu cnm
(13,887 puan) tarafından
yapmıyosa elleme kilo yapıyor canm benim oğlanda öyleydi haftada 1 yapardı kilo yapıyor
0 oy
(1,449 puan) tarafından
kolik olabilir mi lorin de oyle de 
(150 puan) tarafından
Bilmiyorum inan dermanim kalmadi doktor kolik mamasi verdi
0 oy
(1,449 puan) tarafından
ben lorinin gazından çok çektim girmediğim hastane kalmadı özel devlet ne varsa bi suru pahali şeyler aldirdilar ise yaramadi bi damlaya 100 TL verdiğimi biliyorum öyle kötü olmustum ki cocuguma çare olamıyorum diye bi deri bi kemik kalmıştım 

Ilk önce en ucuz olan metsil diye bi damla var gaz için onu kullandim kullandim ve hala kullanıyorum sonrasında aptamil kullanıyordum mamayi degistirim sende dene istersen
(150 puan) tarafından
Aptamili bende degstirdim evolvia ac yazdi dr. Onu aldik bio gaia damlada aldik
(1,449 puan) tarafından
metsil dene derim mama olacakta bebelac ayrıca... kaka yapamiyordur ondandır belki de fitil al 3 gün yapmaz ise 3.gun fitil kullan cocuk rahatlasın bir de kolik ise supurge sesi veya fon makine sesi dinlet biz hep onları dinliyoruz sabaha kadar ben bile alıştım yatarken son ses
(150 puan) tarafından
Dün yaptirdim kakasini cnm deneym bakalm
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Sana tavsiye beyaz gürültü aç  bak bakalım nasıl nasıl uyuyor nasıl sakinleşiyor 
(150 puan) tarafından
Youtubedenmi
0 oy
tarafından
Gaz bikere çikinca biten bisey degil malesef canm ya karnina masaj yap ayaklariyla bisiklet hareketi yap karnina acitmycak sekilde bebegin dizlerini karnina bastr 10 saniye bekle tekrarla rahatlar insallah 
0 oy
(704 puan) tarafından
Ay cnm onun hç çaresi yok inan ne damlalar kullandım 4 aylık olana kdr çektm her gece 9da başlar 2 ye kadr bagırırdı başta alşmasn die yapmadm ama snra battaniyede sallamaya başladk bitek öle susardı

İlgili bir soru bulunamadı

380,992 soru

11,406,063 cevap

34,944 kullanıcı

...