0 oy
1,807 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
Ben kocamın beni sevdiğine hiç inanmyorum mutlu etmek için herşey yapyo ama bn hiç inanmyorum bi türlü içimde hep sıkıntılar var 

31 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Rahat batiyo diyosun yani :D

(84 puan) tarafından
Herkes evinde kal daha iyi ddi ama bnm kaynanam çok rahat kendi evimde kalsaydm daha kötüsü olcaktı annem gil konuşmyolar annem gelcekti
(61 puan) tarafından
Yaşadıklarında eşinin suçu yok işte benimde demek istediğim bu.senin kaynanana olan sınırın eşine dönmüş
(141 puan) tarafından
En azından annesini de savunmamış sana bence kötü davranma bu kadar. Burda okuyoruz nasıl kocalar var değerini bil bence
(385 puan) tarafından
Sen kötüledikçe senden uzaklaşabilir bence durumu abartma artık netice de dünyaya getirip emek vermiş sen kendini onun yerine koy veya kaynananın yerine koy psikolojisi bozuk olabilir evladın sana o şekilde yüz çevirse ne dersin ne olursa olsun en doğru olanı yapmış annesinin bedduasını almakdansa usulca çekilmiş kenara bugun bana yarın sana diye boşa dememişler. Sen eşine yakın git kaynanana da mesafeni koru kendi evine bak unut gitsin çouğunla ilgilen Allah şifa versin
(141 puan) tarafından
Katılıyorum kendi annen yüzünden eşin sana kötü davransa nasıl olurdu. Kimse anne babasını seçerek almıyor
-Reklam-
+1 oy
(1,722 puan) tarafından
Neden inanmıyosun ki sevöeyen insan mutlu etmek içinde uğraşmaz. Bnim eşimin canından çok bni sevdiğine emimim bnde aynı şekilde çok seviyorum
+1 oy
(9,651 puan) tarafından
Kocam bana ne askim ne bebeğim ne seni seviyorum falan fişman demez süslü laflar etmez hediyeler almaz ev işlerine yardım etmez süprizler yapmaz iyle içinden gelip satılmaz öpmez koklamaz.. bunların hiç biri yok ama sevdiğine hatta çok sevdiğine  inanıyorum ve herşeyden çok beni çok sevdiğinden eminim..
tarafından
Sevgi sadece bu değil dimi canım bak işte insanlar yine de kadir kıymet bilmiyor
tarafından
Vallahi bi an ben mi yazdım acaba diye baktım aynı  benim eşimi anlatmışsın  bende böyle bir şey yazardım  herhalde:)))
(9,651 puan) tarafından
Benim eşim şimdi su sandıklarından birini yapsa askim bebeğim diyip etrafında pervane olsa derim ya 3 günlük ömrüm  kaldı yada beni aldatiyo..
(256 puan) tarafından
Ayni benim esim gibi bu saydiklarinin hicbirini benim esimde yapmaz bende oyle dusunurum seviyomudur acaba diye hatta onada derim ama oda seviyorum tabi der bu kdar sene evlilikte yapmamis simdiden sonrada yapsa bende senin gibi dusunurum herhalde
0 oy
tarafından
inan kuzum inan sevmeyen adam gercekten ugrasmazz tahammul edemz biyere kadar sevyomus gbi yapar snra oatlak veriri bnde mesela evhamli takintili bi yapiya sahibim esime ara ara bu tarz baskikar yaparm bana kizar sevmesem nasl bole olim olamamki der yani 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Ben inanıyorum ama bazen nankörlük ediyorum. 
0 oy
tarafından
Eşim beni seviyor ailesi yüzünden hep sorun yaşıyoruz bebek oldu bebeğe o kadar bağlı ki şükür beni unuttu .. seviyor mu sevmiyor mu belli degilll
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Peki ne yaparsa inanmış olursun merak ettim ?? 
(84 puan) tarafından
Cnm lohusalkta kötü şeyler yaşadm ayaklarmn altna dünyaları serse yine inanmam bi arkadaşa uzun yazdm oku
0 oy
(902 puan) tarafından
Bende bazen inanmıyorum özellikle onun aile konularında 
0 oy
tarafından
Sevdiğine inancım sonsuz valla hiç öyle düşüncelerim olmadi
0 oy
(929 puan) tarafından

İnanıyorum hatta tek aşkı bendim bu zamana kadar kimseyi beni sevdiği kadar sevmedi eminim :) inanmasam evliliğimi sürdüremem zaten . 

0 oy
(145 puan) tarafından
Bu herifler size yaranmak icin daha naapsin ya :D Valla boyle yaparsan yakinda yaptiklarindan memnun olan kadin bulur gorursun o zaman allah muhafaza yapma bence.
0 oy
tarafından
Bende inanmiyorum. Seni çok iyi anlıyorum. Aynı şekilde o da beni mutlu etmek için herşeyi yapıyor ama sevgi farklı bişey tabi ki 
(84 puan) tarafından
Çok şükür beni anlayan çıktı... Arkadaşın birine uzun yazdm oku cnm
0 oy
(337 puan) tarafından
Yazdıklarını okudum bende düğün zamanımda yaşadım kayinvalidemle sorunlar eşim ailesini bıraktı yedi sekiz ay aramadı sormadı onlar da aramadı düğünümüz de kayınvalidem olaylar çıkardı yüzümüze bile bakmadılar ben haklıydım kocam da biliyor ama sekiz ay sonra ben eşime ısrar ettim ara diye çünkü ne olur sa olsun ailesi beni çok mutsuz ettim evliliğimiz onun yüzünden kotu geçti ama ailesi işte sonuçta inşallah gerçeği Birgün görür kayinvalideler anne olmayı bilmiyor larki kayınvalide nine olsunlar
0 oy
(61 puan) tarafından
Komik gelecek ama benim eşim de benim için kılını dahi kipiirdatmaz mutlu olmam için hiçbir şey yapmaz. Ama ben onun beni sevdiğine %100 eminim. Hatta o benim onu sevdiğimden beni daha çok seviyor. Bu sevgiyi de hep kaos anlarında anladım. Ben çok vazgeçtim ondan ama o benden hiç vazgeçmedi. Benimki de böyle bir teselli işte:)
0 oy
(30 puan) tarafından

Kaynana mecbur degil ki bakmaya..k.bkma ama sen biraz tuhafsn. Önemli olan senin eşin ve yuvan. Ki esinde iyiymis yani . adamin ne suçu var da ona tavır yapıyosun..:'(

(84 puan) tarafından
Biz eşimle ayrı şehirde yaşyodk ve evlendik kendi memleketimi braktm vee bnm kaynanamdan başka kmse yok sezaryan doğumda komşummu gelip bakcaktı bana.. Ailelerimz knşmyo
(30 puan) tarafından
Bende sezaryan oldum 2 hafta zor yürüdüm..ayni binada alt üstü oturduğumuz halde gelip bi çorba yapmadi bana .kendi annemde uzak oturuyo çocuğun 40i çıkınca gelebildi torununu görmeye o derece yani.. hep yanimda eşim vardi . bende hic umursamadim Kaynanayi. Mesafeli olmak daha güzel emin ol . önemli olan eşim zaten. Kimsede yoktu yanimda .
(84 puan) tarafından
Bndeki bu skntılar geçmez kızım şuan yatyo enfeksiyondan hangsne yanim bn 40 günlük olduk halimize bak çok yazk
0 oy
tarafından
Yorumlarınızı okudum ama Eşinizin hiç bir suçu yok. Bence siz bu şekilde yaparak hem kendinizi hem Eşinizi hem Çocuklarınızı uzuyorsunuz. Artık gecti o olay keşke yapsaydi ama yapmamış. Eşiniz sizi sevmese caba  gostermez. Bence evinizde Bakara süresi acin dinleyin hepiniz. Evinize huzur muhabbet girsin arkadaşım :)
(84 puan) tarafından
Dinlycem o sureyi evde açıp.. Ama elimden gelen bşy dğl istemyorm artk annesini tiksindim babası öyle dğl adam neyse o bana kızımda kızım kaynanamı çözemedim neden böyle yaptı anne kız gibydk oyüzdem çok zoruma gidyoo oyzden çok taktm onunda yüzüne bakmyom
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Hamdolsun inanıyorum. Rabbim inancimi kaybettirecek şeyler yasatmasin. Kimsenin yuvasini huzursuz etmesin canim. InsAllah sende en kisa zamanda esine guvencini geri kazanirsin❤
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Ben gozlerine bakinca goruyorum sevgiyi<3

(84 puan) tarafından
Sevgim var ve deli gibi aşığım ama o yaşananlardan sonra bşy itiyo
(6,681 puan) tarafından
Canim her evlilikte olur oyle weyler bir wans daha ver bak seviyorsunda inanmaya caliw
0 oy
tarafından
Elinde geleni yapıyor sen inanamıyor tatmin olmuyorsa eşinin değil bnce senin sevginde sıkıntı olabilir cnm 
(84 puan) tarafından
Senin görüşn böyle olablr ama yaşadklarm çok kötydü.. Bn çocuklarıma çok aşırı derecede düşkünüm oyzden çok zoruma gidiyo
tarafından
Ne yaşadığını bilemem kimse bilemez Allah yardımcın olsun
(84 puan) tarafından
Amin geçen geçen hafta eşimle şakalaşyoz kaynanamda arkada hoooop aile var demezmi bn nasl mutlu olim
(84 puan) tarafından
1 ay sonra annemn yanına gidyom ztn 3 ay kalymda aklı başna gelsin:)))
tarafından
Hahahah iyi fikir bak bu :)
0 oy
tarafından

Hemde sonuna kadar inanıyorum <3<3

İlgili sorular

0 oy
72 cevap 1,529 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ayten5757 (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 690 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu