0 oy
294 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
.. ....... 

8 Cevaplar

+1 oy
(6,671 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Okurken gerildim yaa 
-Reklam-
+1 oy
(333 puan) tarafından
yani kadinin oyle bir negatif etkisi varki okurken ben asiri gerildim..hem evlendrmeye calisip evlendrince boyle manyakliklar yapilmasi ne sacma ya..sana sabirlar diliyorum..cocuguna cok mudahale ettirme derim..diger konular baska ama cocuk baska..kirilacak kalp kirilsin birak,senden cocugundan daha onemli degil...
+1 oy
tarafından
Ya bende görümce olucam diyorum ki kardeşimle mutlu olsun evimde huzuru olsum gerisi önemli değil ama bakıyorum bu gmrümcelere kardeş değil sanki kocalarının kıskanıyor kuma getirmişler gibi hareketli var Allah ıslah etsin 
0 oy
tarafından
Bacım kocanda suç kusura bakma benim ailem benim çocuğum anneside o o iyi bilir diyemioo
tarafından
Direk söyleyemiyor oda kırılsın istemiyor ikiside çok aman aman anlaşabilen kişilerde değil tek ortak konuları ben oluyorum
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Önerim yok eşinin ablasıyla konuşması lazım
tarafından
Çocuk konusunda birşey demek istemiyor kırılsın istemiyor çocuğu olmadığı için direk söyleyemiyor oda
0 oy
(445 puan) tarafından
Vallahi arsız bi insana ne desen yaptiramazsin Allah kalbine merhamet versin insaAllah benim görümcelerim dört dörtlük ya nasıl kendini bilmezlik senin gorumcende ki. Kaynanana soyle ya da eşine baktin ki bi ise yaramıyo hiç takma ne yapcan geçer insaAllah bugünler 
tarafından
Kayınvalidem yok eşim küçükken vefat etmiş
(445 puan) tarafından
O zaman bence hem gorumcelik gem de kaynanalik yapmaya çalışıyo
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay tovbe bacim allah yardimcin olsun valla bir sekilde uyarman lazim olmadi esinle.konus o uyarsin o ne oyle ay valla hic cekeemem.
tarafından
Bende çekemiyorum eşime diyincede dolaylı yoldan uyarıyor banada yapsın ne olucak gibi konuşuyor kırmakta istemiyoruz bebek için kendi kendimi sinirlendiriyorum iyice
(7,098 puan) tarafından
Valla iyi sabir var sende kuzum ben coktan sinir hastasi olmustum
0 oy
tarafından
En iyisi eşinin konuşması ablasıyla

İlgili bir soru bulunamadı

379,453 soru

11,358,912 cevap

34,834 kullanıcı

...