0 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nasıl bir şey onu hissetmek. Ilk hissettiğinizde ne oldu ne düşündünüz ne tepki verdiniz. Nasıl oldu. Ilk o haberi aldığınızda ne tepki verdiniz. Dünyalar benim oldu diyorsunuz nasıl yani? Çok mu güzel bir duygu. Peki bu kadar güzel bir duygu neden herkes tadamiyor? Hak mı etmiyoruz da tadamiyoruz? Onu kucağına almak nasıl bir duygu. En çok ta size güldüğünde ne hissettiniz nasıl bir duygu? ANNE olmak nasıl bir duygu? Tarifi ne nasıl anlatılır? Ilk onun varlığını öğrendiğinizde? Ilk kalp atışını duyduğunuzda? Karnının sistiginde? Tekmelerini hissettiğinizde? Doğum sancısı ve sonra ağlama sesi? Sonra kucağına almak? Büyüdüğünü görmek? Gülmesi? Ağlaması? Acıkması? Üşüyor mu acaba diye düşünmesi? Bir yeri mı ağrıyor acaba diye düşünmesi? Abuk sabuk sesler çıkartması? Altını değiştirmek? Karnını doyurmak? Emeklemesi? Yürümesi? Konuşması?
Nasıl bir duygu hep merak ettiğim şeydir ve galiba sadece merak etmekle yetineceğim...

28 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Lütfen bu postu kaldır Rabbim haketmediğini değil zamanını bekletiyor neden karamsarsın Rabbime sığın Rabbime dayan dua et kafanı rahat bırak lütfen sen rahat ol ki vucudun gevşesin ve gebelik olsun lütfen üzme kendini düşünme başkasını başkasının bebeğini sen bunları kafandan çıkar rahatla sakin kafayla harekt et Rabbim sana hayırlı evlatlar ver kucağını boş bırakmasın Rabbim güzel bir anne olucaksın Allahın izniyle lütfen kafanı canını bu duruma sıkma Rabbim neylerse eyler neylerse güzel eğler ama bu postu kaldır birisi gelir anlatır içini acıtır lütfen canım kaldır postu 
-Reklam-
+2 oy
(13,693 puan) tarafından
Büşra çok istediğini biliyorum ve senden onmujdeyi almayı ne çok istediğini de sen biliysn ama "HAK Mİ ETMİYORUZ DA TADAMİYORUZ.." cümleye sinirlendim 

7 sene dua ettim  ama hiç böyle isyan etmedim.

Yanlış yapysn
+1 oy
tarafından
Rabbim vakti saatini bekliyor. Karamssrlıga kapılma ne olur. Bende çok üzülürdüm olmayacak dıye cok kafaya taktm kendılıgınden Rabbım nasıp etti hıc ummadgm anda. Bu duygular anlatılacak seyler degıl güzellikleri oldugu kadar zorluklarıda var. Sen Rabbımın adaletıne sıgın ınan en iyi o biliyor ne hayırlı ne degıl. Bız ınsanoglu sadece ıstıtoruz ama ıcındekı hıkmetı sadece o bılıyor. Insallah hayırlısıyla tez vakıtte saglıcakla evladın olur. Ama ruhunu toparlamaya calıs karamsarlık hem senı hem ruhunu yorar:(
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Cok kafaya takiyon büşra ya ablam 5 yil bekledi hic boyle demedi psikoljini kendjn bozuyon yapma 
0 oy
tarafından
Hojjj geldinnnnnnn
tarafından
Canım.tek demek istediğim inşallah inşallah en yakın zamanda sen de bunu tadar yasarak öğrenirsin :***
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Hoş geldin...

Hepsi farklı duygu  Rabbim sanada nasip eder insAllah 
0 oy
tarafından

Zamanı var sadecee üzülme Allah ol der ve olur sabretmek gerekir 

0 oy
tarafından

Anlatılmaz yaşanır :'(

Allahım tez zamanda sağ salim nasip eder sana canımın ici

0 oy
tarafından
Hoş geldin canim benim marka.etme sende taşacaksın bütün bu duyguları sadece zamanı var her nasibin bi vakti vardır seninde nasibin seni bekliyor hiç merak etme 
0 oy
(13,887 puan) tarafından

inşAllah tadarsın bu duyguları canmmm

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Rabbim sorduğun tüm bu duyguları taddırmayı en kısa zamanda nasip etsin canım . Umudunu kaybetme. En güzel şeyler hiç ummadığın anda gelir seni bulur
0 oy
tarafından
Allah azze ve celle Allah Azimüşşaan Allah semii Allah basir Allahtan ümit kesenlerden olmayalim..
0 oy
tarafından
Sanci cekerken aklimdaydin senle okadar muhabbetim yok ama o sancinin arasina  senin icinde dua ettim insallah tez vakitte senee yavrunu alirsin kucagina isyan etme rabbimin bildigi vardir
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm domtora gittin mi gittiysen egerki bisey yok diyosa oncellikle stres olmicak hayatinda ve incir kürünü tavsiye ederim 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kac yil sonra olanlar var kuzum boyle karamsarliga kapilma rabbim.ne eylerse guzel eyler sadece dua et elbet bir vakti bir zamani var ki bekletiyor seni rabbimm 
0 oy
(119,275 puan) tarafından
Hos geldin busra
0 oy
(200 puan) tarafından
Ayy valla oyle yazdinki ne diycegimi bilemedim ya 
0 oy
(879 puan) tarafından
Bu sorduklarinin hep ayri ayri cevabi var..

Kendini bunlari dusunerek uzmen cok kotu Allah ne derse o, seni belki cok daha kotu gunlerden kurtariyor olabilir..

İnancini asla isyana cevirme
0 oy
tarafından

Aa sen geldin mi cok sevindim :)

0 oy
tarafından
Hoşgeldin                            

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 100 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Taze_anneee1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.
1 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 26 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sinem_A (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 369 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde seasea21 (0 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,080 cevap

34,835 kullanıcı

...