0 oy
537 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kayinpederinizi mi.daha cok seviyorsunuz yoksa kaynananızı mı. Ben kayinpederimi kendi babamdan farkli görmem oda beni kendi kizlariyla bir tutar hatta daha ustun tutar. Benim nlbir kizim bir oğlum var der. Kaynanamda sever beni her istedigimi yapar alir ama o biraz kendini beğenir o yuzden kayinpederim kadar sicak değilimdir. 

Siz hangisini daha cok seviyorsunuz?

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ikisinede allah rizası içij olan bi sevgim var yoksa benim icin bi degerleri yok cnm herkes ayni olmuyor malesef bende cok isterdim daha cok sevmeyi 
tarafından
Haklısın her insan bir olmuyor maalesef.
-Reklam-
0 oy
(1,449 puan) tarafından

hiçbiri yok bende en temizi :P

tarafından
Öyle  deme kiz bazen esime bir sey aldiramiyorm yada yatıramıyorum ailesine bir telefon etmem yetiyor. O konuda iyi oluyor
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Kayınpederim yok :( eşim 6 yaşındayken vefat etmiş :( kayınvalidemi çok severim Allah ondan razı olsun <3

tarafından
Amin cümlemizden inşaallah
0 oy
tarafından
Kayinbabami severim kaynanami tanimiyorum
tarafından
Ayrilar mi da
tarafından
Yok canim bi istemede gordum bi dugunde baskada ne konustum ne gordum aslinda uzun hikaye
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Kaynanamı severim kayınpederim inatçı hep başkasının dolduruşuna çok geliyor balayında tekne turu yapmıştık orda köpük partisi vardı oynayan yabancılar falan vardı  bende video çektim eşim attı whatsappa duruma aradı zehir etti tatilimizi bi kaç kişi görmüş laf yapmış kayın pederime eşimi aradı biz pavyon mu işletiyoruz ne o video diye imam kendisi düğündede hep bi sorun o yüzden sevemedim ama bisey demem saygısızlık etmem saygı çerçevesinde ağzının payını veriyorum :Dd 
tarafından
Imama olmasi kotu olmuş jdjdj
(4,961 puan) tarafından
İmam sa tepkisi normal sizde ona göre gizli tutsaydiniz
(3,036 puan) tarafından
Ya normalde bisey yok bunu kayınpederime gidip diyen insanlar alkol alan insanlar ama kayın pederim hemen dolduruşa geliyor ne var onda balayına gittiğimizi biliyorlar sonuçta gelince söyleseydi zehir etti eşimde dedi hayatım boyunca babama laf gelmesinde hep hareketlerimi kısıtladım 30 yaşındayım yine aynı şeyler dedi üzüldü oda
(4,961 puan) tarafından
Evet eşiniz doğru demiş ailemize yanlış şeyler yapmasak bile laf gelmesinden korkarız.. baba başkasından laf geldiği için dolması normal bence .. zamanla unutulur zaten evlenmissiniz etmişsiniz
(3,036 puan) tarafından
O konu unutuluyor zaten de başkaları çıkıyor illa allahtan yılda 2 kez gidiyoruz :Dd
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Malesef ikisinide sevmem yedigimde ictigimde aldigimda surekli gozleri var cunku sanki kendi ceplerinden cikarmiscasina yok ne kadara aldin niye aldin yok niye o kadar kira veriyosunuz gibi gibi hic bi zamanda hadi kendimi geçtim ogullarina evlenirken bile yardımları olmadi nikahimiza bile taksi bulup gelemedik dediler ki koca istanbulda taksi bulamamak imkansiz ya o yuzden ne bi degerleri var ne de bi sevgim var onlara 
tarafından
Neden o sekilde davraniyorlar acaba insan kendi evladının nikahina gelmez mk ayip etmisler.
(1,158 puan) tarafından
Valla nedenini bilmiyorum ama ben esimin hic unutmam nikah gunundeki mahcuplugunu ve uzgunlugunu kendi annem sagolsun o gun orda o mutlu olsun diye elinden gelen herseyi yapmisti. O yuzden esimin ailesiyle cok fazla alakam yok eşimde binde bir arar
0 oy
tarafından
Valla evlendi evleneli kayinpederim benle hic konusmadi o konusmaynca soguk olnca brnde cekiniyorm anliycgn yabanci gibiyz sanki kaynanamo seviyom.o candandr kizim kizim der
tarafından
Genelde kayinpederler seviliyor derler ama yanlismis sanırım ama sadece sana mi konusmaz yoksa herkese.larsimi soguk
tarafından
Herkese karsi oyle onun huyu oyle
0 oy
(22,070 puan) tarafından
2sindende nefret ediom :D
0 oy
(119,280 puan) tarafından

İkisinide sevmiyorum :sick:

0 oy
tarafından
Kayınpederim. Maalesef geçen sena vefat etti. Oğlumun ilk ismi de desesinin ismi. Ve aynı o dedesine benziyor kopyası gibi :)
0 oy
(2,891 puan) tarafından
 İkisinden de nefret ediyorum
0 oy
(3,701 puan) tarafından
İkisini de çok seviyorum ama kayinbabami Bi ayrı Allah var herşey de beni düşünür kızım kızım der sürekli çok babaligini gördüm Allah başımdan eksik etmesin ikisnide
0 oy
tarafından
Neden 1 kizim 1 oglum diyorki diger kizlari 
0 oy
(7,410 puan) tarafından

Tabiki kayinpederimi  nur icinde yatsin hic gormedim ama kaynanamdan iyi oldugunu biliyorum:D

0 oy
(3,669 puan) tarafından

Ikisine karşı bisey hissetmiyorum ne sevgi ne nefret:D

0 oy
tarafından
Kaynanam iyidir kayınpederim yok sayılır bir kere düğünde gördüm sadece yirmi yıl önce boşanmislar 
0 oy
(414 puan) tarafından
Varla yok arasi bisey uzakta olduklari icin senede bir girurum her ikiside bana kizlarigibi davranir
0 oy
tarafından
Ikisinden de nefret ediyorum ikisi de düşman olarak görüyor beni çünkü 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Ikisinde ama kayınpederim bambaşka kendi babam babalık yapmadı o yapti 4 kızından ayırmadı 5. Kızı oldum 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Hic birini sewmiyorum

İlgili bir soru bulunamadı

379,458 soru

11,359,349 cevap

34,836 kullanıcı

...