0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde (10,414 puan) tarafından
Kim o dedim Pendik Belediyesi Allah Allah ben çok şaşırdım Bir heyecanlandım Bir korktum ilk defa belediye benim kapıma gelmiş Neyse onlar yukarı çıkana kadar ben Üstümü başımı giydim tekrar bu kapım çaldı Kapıyı açtım bir de ne göreyim çok güzel bir kadın yanında kibar bir beyefendi eşimin adını söyledi Evet eşiyim dedim kimliğimi sordu gösterdim bir koli verdiler Afiyet olsun deyip gittiler Ben Şok Oldum nasıl tepki vereceğimi bilemedim onlar asansöre binip gittiler Ben de koliyi bir açtim ne göreyim

4 paket makarna

2 paket bulgur

1 kilo pirinç

1 kilo şeker

2 kutu salça

1 paket nohut

1 kg çay

2 kilo un

2 kilo yağ

500 Gr zeytin

Hemen eşimi aradım Böyle böyle olmuş diye sen hiç başvurdun mu Hayır dedi başvurmadım ihtiyacımız yok ki niye başvurayım dedi 3 gün o koli evde kaldı ama içime öküz oturmuş sanki nefes bile almakta zorlanıyordum  o koliyi sırtında taşıyor gibiyim Neyse Baktım olmuyor Biz birkaç aileye erzak yardımı yapmıştık eşime söyledim bi abisi geldi erzak kolisini aldi götürdü ihtiyaç  sahiplerine verdiği hafifledim  resmen dedim ihtiyacım olmayan bir şeyi benim kapıma gelmiş Ben bunu ne yapayım o kadar karmaşık bir duygu ki ve ilk defa böyle bir şey başıma geliyor eşimin ismini nasıl ortayı kaydedilmiş nasıl oradan çıkmış nasıl getirmişler hiçbir fikrimiz yok neyse onu da birine verdik Rabbim herkese hayırlı kapılar açsın inşallah

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
En güzelini yapmışsın gerçekten ihtiyacınız yoksa ihtiyaç sahibi ailelere vererek 
(10,414 puan) tarafından
Evet ihtiyacım yoktu ama biz o kadar ihtiyacı olan insanlar varken bize gelmesi ve benim de ihtiyacım olmaması bilmiyorum Ama imtihan mıydı burada bilmiyor Dene di
-Reklam-
0 oy
(120,058 puan) tarafından
Kiz niye verdin yaa hizirsa getiren
(10,414 puan) tarafından
Kız hızır as  belediye nin kiliginami girecek
(120,058 puan) tarafından
Olurmu olur kiz
(10,414 puan) tarafından
Ama çok huzursuz oldum jhtiyacim olsaydı sevinirdim
0 oy
tarafından

Sen ne güzel bir detaysın öyle :angel:

(10,414 puan) tarafından
Kız eşim hiç verirmi
tarafından
Vermez mi :/
(10,414 puan) tarafından
Yok vermez bak geçenlerde biri bunlardan ekmek parası istemiş bunu alıp a101 de götürüp 300 TL ye alışveriş yapıp kapısına kadar götürüp bırakmış  ama elden para vermeyi sevmiyo
tarafından
Aaa neden acaba :/ aslında oda güzel ya maşallah yine d3 kuzum
(10,414 puan) tarafından
Bilmiyirumkine
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Allahım hayrını kabul etsin cnm 

Banada 2 hafta içinde 3 koli geldi Bi belediyeden bide eşimin iş yerinden biride memleketimizin derneğinden gelmişti bnde Biri var durumlarının olmadığını farkettim Bi koli onlara verdim diğerleri bnde kaldı çünkü bnm durumum da ortada diye

Annemlerede iki yerden gelmişti yardım annemde birini vermiş 

Kaynanamda aynı şekilde yaptı verdi 

İçim okadar rahat ettiki 
(10,414 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Rabbim dizlerinde hayrını kabul etsin en doğrusunu yapmışsınız
(3,754 puan) tarafından
Amin cnm cümlemizin inşallah
Aynen içim rahat etti baya ya

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 424 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Melek34melek (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 220 göst.