0 oy
795 göst.
Diğer kategorisinde (6,364 puan) tarafından

Kizlar esim sehir disinda suan is için bi kac ay gelmiycek belki biz yanina giderz

Esim gideli 10 gun falan oldu esim annesini hic aramams ama beni her gun ariyo kaynanamda dun seni aradi mi diye sordu evet dedim seni aramadi mi hic yok gittiginden beri beni aramams dedi daha annesini ne yapacak ki diye konustu sesimi cikarmadm bende dun gece esime soyledm anneni ara diye gittiginden beri aramamssn diye bugun telefonum caldi yetisemeden kapandi kaynanam oglum mu diye sordu evet dedim kesin eymenle konusmak icin ariyodur seni dedi bende ne alaka eymen uyudugu zamanlar da arayip konusuyoruz dedim cok sinir oldum karisiyim sonucta beni arayamaz mi daha bunun gibi bir suru sey esim burdayken surekli bana yemek yedin mi yemegini ye falan derdi kaynanam kendi kardesinin yaninda ben orucluyum kimse beni dusunmuyo ben yemek yemedim falan diyo esim bana kizinca bazen guluyo alttan alttan sinsirella gibi ay cok sinir oldum icimi doktum rahatlarm belki :D  az once de oglumu ayagimda salliyodum cocuk tam gozunu kapatti odaya girdi oglumunda uykusu cok hafif hemen uyandi kapiyi calma falan yok kadinda simdi yine oglumu uyutmaya calisiyorum

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
kaynanalar.gelinlerini kiskaniyorlar canim rakip gibi goruyorlar. ama annesinide arasin yani on gunde aranmazmi. odaya girmesi konusunda uyarmayi dene canim
(6,364 puan) tarafından
Kiz o konuda kac defa uyardm Allah biliyo
Anlamiyo cok sinir oluyorum valla esime demesem aklina gelmicek kadına acidim ben olsam oglum beni aramasa zoruma gider ama esim giderken kina yakmadigi kaldi gidip calisip para gonderiyo ya bize zevkten dort kose oldu kadin esimde farkinda
tarafından
kapini kilitle sende o zaman hos bu sefer ses yapar bebegi korkutur
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından

• Kıskanıyor çok belli :D ay bu kaynanaların başka işi yok ya
(6,364 puan) tarafından
Valla bilmiyorum anlam veremiyorum bi zararlari dokunmus desem o da yok kimseyi istemiyolar yalniz annem babam da değil
(3,458 puan) tarafından
Ne diyim ama hiç düşünmüyorlar eden bulur diye
(6,364 puan) tarafından
O günü 4 gözle bekliyorum yuzlerine yuzlerine vuracam bana yaptiniz başınıza geldi diye onlarnda kizi kaynanasiyla bir Allah buyuk :)
(3,458 puan) tarafından
Aynen ALLAH büyük canim
(446 puan) tarafından
Eymenin annesi öyle deme canım sabrettiklerini heba etme sen Allah'a hawale et rabbim herşeyin iyisini bilir
0 oy
tarafından
Bnce anne olarak alınmış olabilir :) benzer bir olay yaşadım eşim eğitimde ordan resim atar bana sürekli geçen gezi olmuş kaynanam aradı dedi ki Muhammet bize çok güzel resimler atmış hava atiyor sanki bnde dedim ki senden önce bana atıyor 
(6,364 puan) tarafından
Benimki de ayni ama kaynanam wp falan anlamaz sadece gelip resim atmissa gostersene der kiz alinmayi biliyo ama yolcu ederken zevkten dort koseydi kadin ben hungur hungur agliyodum o da guluyodu ben gidip eymene bakym kostur kostur gitti esimde farkinda belki ondan aramiyodur bilemiyorum
tarafından
Anladim olabilir ya da sende birliksin diye annesini merak etmemiş de olabilir.  Bnm kaynanam da anlamaz wp falan kaynim göstermiş o da bana attı diyor aklı sıra
0 oy
tarafından
Bence bu konuda kıskanması normal canım sonuçta o yasa kadar getirmiş büyütmüş evlat yetiştirmiş ben olsam benimde zoruma giderdi mesela.
(6,364 puan) tarafından
Keske sadece bu kadariyla kalsa hamileyken yediğim yemekleri bile gidip laf yapmis sagda solda ve ben yeni duydum bunları
tarafından
Allah yardımcın olsun canım çok kötüymüş gerçekten hamile kadının yediğide konuşulur mu ne kadar ayıp etmiş
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Arasa iyi olur ama aramiyosa senin sucun ne tabiki seni arayacak zaten ayni evdeyseniz senden haber alıyodur. Erkekler ince dusunemiyo sen ara de yinede arasın aramazsada selamı var de gec. Bizim kaynanada aramiyon gayri diye sikayetlenir esime bende evlendi artık havalandı anneyi napsın derim :D

(2,172 puan) tarafından
Annesiyle ne konuscak ki artık adam :) bende derim ara anneni babanı diye sonra der sevmediginden degilde iste üşenir bende hastalardır falan belki ara sor ayıp derim artık. Ama aramızda kalsın hosuma gitmiyoda degil cunku fazla anacılarıda gorduk burda arada bi mesafe olmalı artık :D
(6,364 puan) tarafından
Valla cok asiri bagli olmamasi benimde hosuma gidiyo :) ne oyle kuzu gibi anne ne derse tamam diye bizde daha cok benim sozum geciyo ama :D
(2,172 puan) tarafından
Annem erkegi seyine baglıycan sozunden cıkmıycak derdi damadını gorunce bağlamışmıyım diyorum baglamışsın aferim diyo :D benim kaynanada aynı senin gibi cadı olunca malum baglamak lazim :D
(6,364 puan) tarafından
Anneden altin ogutler :D ben hem ona hem yemege bagladm :D birde pasta tatli falan gelip yalvariyo pasta yapsana diye
(2,172 puan) tarafından
Evet erkekler cok saf cabuk kanıyolar adını vermeyim bi yiyecek var seviyo diye onu ogrendim yapiyorum hic boyle guzel bisey yemedim diye agzi ayrılıyo herifin :D
0 oy
tarafından
Benim eşim de annesiyle aynı yerdeysem asla annesini aramaz ama biz bir yaşamıyoruz uzak olduğumuz halde bile 10-15 günde arıyor bazen ama ben karışmam ister arar ister aramaz 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim kiskanma da olabilir veya sen yalnız kaldığından eşine karşı seninle ilgileniyorsa görülebilir. Benim kaynanamda hoc aramazdı beni ama eşimin göreve gittiği zaman arayıp ilgilenirdi sağolsun :) ama sonuç olarak seni araması güzel bir durum bu zamana kadar aramamış bide. Demek ki isteyince arayabiliyormuş:)
0 oy
tarafından
Ohoo bunlar bise değil benim kaynanam gibi kiskancini gormemissindir canım eşimin koluna girsem yada elimi tutsa utanmasa ağlar o derece yani neyse ki uzakta yasiyoruz da yavs yavaş alışıyor  :D
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Kiskannnccc.. Kız sende oğlan anasının sanki bende bi oğlumu paylasamicakmisim gibi bi hissiyat var aman kendimi simdi den bi frenliyim:D
0 oy
tarafından
Ahhhh bu kaynanalar çekemiyorlar malesef canım oğlumu benden aldı diye düşüncelere dalıyorlar. Ne yazık ki bu  boyle gelmiş ve böyle gidecek öyle görünüyor . Adet öyle canım kıskanmayan kaynanadan kaynana mi olurmuş gelinler icin de geçerli tabi :)))) ( sözüm meclisten dışarı) :))))
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Kıskanmış zaten gibisi mi kalmış :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 677 göst.
10 Mart 2020 Diğer kategorisinde Alinin Annesi (4 puan) tarafından soruldu

384,054 soru

11,491,103 cevap

35,127 kullanıcı

...