0 oy
956 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (20 puan) tarafından
Ya kızlar hamile kalmadan önce köşe koltuk aldım. Evim  3+1 di bi odam boş diye boş olan odama köşe koltuk aldım koydum.  Şimdi odamın biri cocuk odasi oldu diğerinde köşe koltuk var. Misafirim geldiğinde keşke almasaydım diyorum. Çok rahat çok güzel.cok seviyorum köşe koltugumu ama keşke misafir odası olarak kullansaydım o odayı diyorum. Köse koltuk yerine bir yatak alsaydık çok daha kullanışlı olurdu gelen misafirim daha rahat eder di diyorum bir akıl verin bana ya sizce ne yapmalıyım. Doğumum yaklaştı diye eşim gece vardiyasında diye kayin validemle kayin babam bizde orda yatırıyorum onları ama çok vicdan azabı çekiyorum şuan  köşe koltuğu istikamdan aldım çok rahat çok ta güzel ama sizce geri verip yatak baza alma ihtimalim var mıdır 

20 Cevaplar

+3 oy
(1,449 puan) tarafından
bize değilde aldığın yere sorabilirsin bunu
(20 puan) tarafından
Belki fikri olan vardır diye sormuştum bilen vardr gidip sorunca rezil olmaya korkuyorum
tarafından
Aldığın yer tabiki de geri almaz canım artık ikinci el olur o ikinci ele versen yarı parasını bile vermezler ...
-Reklam-
0 oy
(119,470 puan) tarafından
Esin gece iste diye heo sendemj kalcaklar 
(20 puan) tarafından
Evet malesef
0 oy
(64 puan) tarafından
Kaç gün oldu geri iade için bir süresi olması gerek çok geçmediyse degisim yaparlar bence
(20 puan) tarafından
1 sene olucak neredeyse
(64 puan) tarafından
Sorun yinede olmadı satın letgodan yada başka bir yerden baza alın içiniz rahatlar hem
(20 puan) tarafından
Denicem bakalım öyle yapıncada kaynatam laf yapacak kesin
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Kullanılmış ürünü iade edemezsin. Garantisi olsa dahi kumasinda bi yerinde hatası olması lazım her firma da değişim yapmaz sorun giderir. Biraz zararına satıp yeni takım alabilirsin 
(20 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(38 puan) tarafından
Salonun da yatır canim. Ben öyle yapıyorum köşe koltuk kime yetsin beli yani acır ben de bellona dan aldim. Orda oturuyoruz sma salona actim yataklarını 
(20 puan) tarafından
Salona acicaktim çekindim orda oturuyolardi açmaya çekindim biraz eşimde ise gitmişti o gitmeden açsaydım keşke
(4,961 puan) tarafından
Canım madem salon koltukların yatak oluyor neden odayı bozuyorsun anne baba rahat uyudunuzmu rahatmiydi diye sor olmadı salondakini hazırliyim de ... Keşke  benim de koltuklarim yatak olsa asla yer yatağı diye uğraşmam L koltuğa da gerek duymazdim
0 oy
(333 puan) tarafından
Bende haftalardir köşe koltuk bakıyorum canm internetten kafama göre bulamadim iki kisi yatsin istiyorum oda küçük bakip bakip duruyoz yatak koysam koyamıyorum oturma odamla mutfak bir gelen burda yatio karma misagir gelince onlari ayirmak istiyorum emzirwn eden oluyo bence köşe mantikli. Benim odamin biri yemek odasi ayri cocuk odam yok rahatsa köşe bence bozma erkeklk misafirin gelir ayirmak zorundq kalirsin. Ama dersenki benim salonum ayri misafirimi ağırlayabiliyorum baza da alabilirsin 
(20 puan) tarafından
Erkekli misafir gelince çok kullanışlı sadece tatili misafir olunca koltukta yatırmak içime sinmiyor
(333 puan) tarafından
Canim malesef ikisi ayni anda olmuyor ben yatacak yeri olsunda nerde yatarsa yatsin modundayim artik
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Benimde misafir odamda köşe koltuk var ama onun bi parçası ayri oluyo ya onu birleştirip yatak yapabiliyosun ve 2 kişi rahat yatabiliyo ve ben çok misafirim gelince bi kısmaını salonda yer yatağında yatırıyorum 2 kişi köşe koltuklu odada yatıyo ve cocuk odamdada yatıyolar çünkü çocuk benim yanımda olucağı için ilk doğduğunda odası boş olucak bence kafaya takicak bişi yok gelen 1 sene kalmicak heralde bi hafta kalır en fazla hem misafir unduğunu değil bulduğunu demişler rahat ol biraz 
(20 puan) tarafından
Koltukta yatırmak ayıp olur  diye düşündüm kayinvalidemler konusunda özellikle keşke kalmasalar bizde insanları rahatsız ediyorum resmen eşim gece vardiyasına başlayınca
(657 puan) tarafından
Ne ayıbı herkesin evinde 2yatak yok ki ayıp olur diye kimse yatak almıyor mecbur yatacaklar bu kadar önemseme misafirliğe gidipte yatakta yattığım olmadı ayıplamadım da
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Letgoya koy sat
(20 puan) tarafından
Işte satmaya da cekiniyorum. Eşimin ailesi laf yapar hemen
(1,713 puan) tarafından
Sende kaynana ver. Anlaşın aranızda o sana 2 baza alsın baieraber ödersiniz
(20 puan) tarafından
Evinde boş yer olsa vericem onun evi çok dolu
0 oy
(10,432 puan) tarafından
Aldığın yer niye alsın ya :) letgoya koy sat tabi aldığın fiyata olmaz 2.el artık 
0 oy
(10,077 puan) tarafından
Valla ben olsam misafir için birsey yapmazdim. Yani ben sevmisim boyle almisim. Yatacak yerimde bu. O kadar. Kimse icin gidipte yatak almam
0 oy
(442 puan) tarafından
Letgo dan sat ostedegin gibi dose odanı
0 oy
(538 puan) tarafından
Valla yarın bi ara sor bakalım. Ama sanmıyorum kullanılmış artık. Birde bazen bazı markalar kampanya yapıyolardı eskiyi getir yeniyi götür gibisinden. Bi araştır bakalım. 
0 oy
(987 puan) tarafından
Yatak baza ile bir odayı dolduracağına çekyat veya açılabilir koltuklardan al canım. Gündüz oturmalık gece yatmalık olsun. Şahsen kocaman yatakların odaları gündüz pasif hale getirmesini, evde kocaman bir alan kaplamasını mantıklı bulmuyorum. Köşe koltuğunu da letgoda kolayca satabilirsin
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ben gittiğim hiç bir evde öyle yataklı misafir odası görmedim herkes misafirini kanepede yatırıyor. Özellikle açılan koltuk aldım ki ben gelen rahat etsin diye, bence hiç boşa masraf yapma
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Kaynananlar orda yatiyo diye vicdan azabi cekmene gerek yok sen onalrin rahati icin ayri yatak odasi yapcak degilsin gidip evlerinde kalsinlar kocan gece calisiyosa sende yalniz kalmaya alisirsin zamanla bnce hic ugrasma kiymetinu bilirler de sanma 
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Bende köşe takımı kullanıyorum canım.. misafirine gelincede mis gibi yatırıyorum.. sigarsaniz hepiniz.. köşe takımı olan odada oturun salona yataklarını yap..
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Köşe takımı çok kullanışlı aslında canım benim evimde 3+1 yatak odası cocuk odası misafir odası küçük odada da köşe takımım var. Misafir odam da kucuk 2 koltuk var. Köşe takımın puf u var bide onu koyunca 3 kişilik yatak oluyor. 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ya bence gelene göre de çok ev duzenlemesi doğru değil... Ömür boyu yatılı kalmicak gelen çünkü... Seyyar yatak alın yere sermeli gelen olunca serersiniz gidince kaldirirsiniz bende öyle var... Koltuklarim yatak olmadığı için gelen olunca yer yatağı oluyo çok da rahat fazla. Gelen olursa onları da aynı ailedense L koltuğa alıyorum oluyor bitiyor.. 
0 oy
tarafından
Onu sat üstüne para koyup yatak al anca öyle olur canım 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 256 göst.
0 oy
38 cevap 1,068 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Adas (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 855 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu

381,093 soru

11,409,013 cevap

34,946 kullanıcı

...