0 oy
651 göst.
Diğer kategorisinde (3,617 puan) tarafından
Kizlar dun akşam esimin teli düştü cami kırıldı uzuldu epey ilk defa kendine tel almıştı oda ikinci eldi az once ise giderken üzgün gitti.

Eşim fabrikada calisio teli götürmez ise kırılır die hep evde bırakır. Dedim üzülme alırız yada yaptirirz bosver zaten kullanmiom dedi. Ama üzgün farkındayım.

Şimdi elimizdede yok yaptırak yada alak babamda benim kizin parasi var borc verdik babamdan istesem mi o parayı supriz yapsam esime bu arada büyük bi para degil 1 milyar telefonda gelmez güzel anca 2. El gelir.

O 1 milyarı kizima küpe alcaktım yoksa tel almayi boşverim mi Siz olsaniz napardiniz kızımın parasi çünkü karar veremedim ????

14 Cevaplar

+1 oy
(3,617 puan) tarafından

En İyi Cevap
Baktim kızlar 1 milyara güzel bir telefon yok ikinci elede güvenemem benim şansım yok bozuk cikar.

En iyisi esimin telefonunun ekranını yaptırmak ona 200 250 gider kalan parada kenarda dursun ilerde üstüne koyar küpe alirim mantıklı  mi sizce ?
tarafından
Bence mantıklı küpe alınır nasılsa kuzu. Madem eşin okadar üzülmüş yaptır en doğrusu bu.
(3,617 puan) tarafından
Öyle yapcam canm
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Kizin su an kupeyi bilmez ki canim eşine telefon al bence mutlu olsun O eskiyi satabilirsen 1milyarin üstüne koyarsın parasını sıfır telefon alırsın 
(3,617 puan) tarafından
Kızım 4 aylik az daha büyüsün kulagini deldirip altın küpe alcaktim bilmesinden degil onun parasi ona takıldı oyuzden dedim zaten takilanin bi kısmınıda yedik

Karar veremedim teli kullanır durumda ama ekranı mi yaptıysam tek 200e yaparlar galiba
+1 oy
(1,939 puan) tarafından
Telefonun ekranı yaptır bence 
(3,617 puan) tarafından
Bende şimdi öyle düşündüm ekran yaptıran 200 gider yenisi zaten 1 milyara bulunmaz ikinci elide alsak bozuk cikar falan 200 tele versem 800e küpe alirim anlamasamda kenara atarım değdireme kadar gene biseler olur
+1 oy
(119,526 puan) tarafından
Tlf al gulibik bence minnos daha kucuk ilerde alirsin ona
(3,617 puan) tarafından
Baktm 1 milyara tel yok kiz ikinci elide bozuk cikar falan ekranını yaptirim en iyisi
+1 oy
(13,887 puan) tarafından
eşin üzgünse al yada yaptır  bence 
(3,617 puan) tarafından
Yaptırcam canim almaya yetmio baktim cok pahalı teller
+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Bnce tel al cnm yada yaptır trli
(3,617 puan) tarafından
Yaptırcam canim almaya yetmio çok pahalıymış teller
0 oy
tarafından
Ben eşime harcardım kızım büyüyünce alırdım şuan anlamıyorlar zaten 
(3,617 puan) tarafından
Ama 4 aylik oldu az daha buyusun kulağını deldirip altın alcaktim
tarafından
Canım o zaten küpe taktiğinin farkına en az 2 sene varmicak ilk deldirme de normal bi küpe takarsın biraz büyüdüğünde güzel bi küpe alirsin sen bilirsin tabi ben olsam eşime harcardım
(3,617 puan) tarafından
Canım normal küpe yara falan yapar  hic takmam gerekirse ama bidaha kupada zor alırız çünkü kiracıyiz birikim olmuo en iyisi telin ekranı ni yaptırım kalana küpe alim 2sinin gönlünde olur :) elimde olsa ikisinede en guzllerini alirim
tarafından
Yani oda olur zaten küpeler çok pahalı değil hayırlısı olsun
(3,617 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Çocuğun parası bida yerine gelmez canım ya bence hiç alma telefonu zamanla yaptırır bi şekilde 
(3,617 puan) tarafından
Yani suan kullanılıo teli gittiği yere kadar gitsin ben gizli paramı biriktirsem
(3,036 puan) tarafından
Yanı öyle olur ancak yavrum çünkü çocuğun parası küpe niyetine girmişsin bida olmuyor geri zor koyuyosun o parayi
(3,617 puan) tarafından
Kiz 1700 toplandı bide yarim takildi 700u yedik yedik derken 400u televizyon bozuldu ona verdim simdi harcasam biliorum geri gelmez hayta harcarız die babama verdim onda kalsın dedim ne yapsam tel kullanılır durumda calisio ekranı mi Tek yaptirsam
(3,036 puan) tarafından
Yanı canım ben olsam tuşlu kullanırım bi süre yine o parayı harcamam tabi bu benim düşüncem eşine de üzülüyorsun anlıyorum ama oda çocuğun hakkı
(3,617 puan) tarafından
Kiz kullansa için yanmaz tel hep evde isten gelince biraz girer nete bakar o üzüldü cubku durduk yere masraf cikti
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Eşin üzüldüyse telefon al ya da yaptr bn oyle yapardim 
(3,617 puan) tarafından
Yeni almaya yetmio canm baktm şimdi çok pahalı teller ikinci elede güvenemem en iyisi ekranı yaptirim
(5,272 puan) tarafından
Yaptr cNm güvenolmuyo gercekten
(3,617 puan) tarafından
En iyisi o canim onada 200 250 gider kalanini kenara atarım ilerde küpe alirim üstünü tamamlarim ikisininde gönlü olur
(5,272 puan) tarafından
Aynen cok mantikli olur canm
(3,617 puan) tarafından
Öyle yapim en iyisi canim
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Ben esime harcardim suan bebis kupe blmio 2 yasnda deldrki kulagndan cekip kulagna zarar vermesin 2 yasna kadar yne briktirirsin babalar gnu hediyesi olurr
(2,110 puan) tarafından
Aynen canim ☺️ ama erken goturki yapsnlar aksama ver esine
(3,617 puan) tarafından
Canım beldedeyiz merkeze 2 cocukla nasil gidim :( vide para babamda oda köyde oturuolar anca 1 hafta sonra yaptırırım parayi alinca :(
(2,110 puan) tarafından
Ozaman esine soyleme☺️
(3,617 puan) tarafından
Yok canim supriz olsun
(2,110 puan) tarafından
Aynenn☺️☺️
0 oy
(13,938 puan) tarafından
Ben olsam babalar günü hediyesi bahanesiyle alirdım telefon. Küpeyi sonra da alirsın bence.
(3,617 puan) tarafından
Sonra zor alirim kiz yüzüğün bile yok 7 senedir evliyim daha bi yzuuk alamadm inan kiracıyiz ucu ucuna yetio
0 oy
(484 puan) tarafından
Esimin telin ekranında kirilmsti dun yaptrdi 500 e 
(3,617 puan) tarafından
Ondan çok tütmüş canim
(484 puan) tarafından
Belkide canm daha dün yaptırdı.
(3,617 puan) tarafından
Benimde esimin de j7 benjm kırıldı 200e yaptilar 7 ay falan oldu
(484 puan) tarafından
J7 yi hiç blmym canm ama bu aralar herşeyi zamladilar telfncyu sor bi sen yplck bişeyde yaptr boşuna telfn alma durumunuz nasl blmym ama gerek yok bnce o kdar masrafa
(3,617 puan) tarafından
Haklisin canim durumumuz ucu ucuna yetio çok sukur
0 oy
tarafından
Ben babamdan istemezdim.parayi ne zaman verirse diye beklerdim
(2,110 puan) tarafından
Borc vermems kiz sakla die verms
(3,617 puan) tarafından
Yok kiz borc verdim sonra o veriodu almadm sende dursun dedim ilk borc verdim balkon cam yaptirdi o an elinde yoktu esim verdi
(2,110 puan) tarafından
Hee ben sandm biz yeriz sende dursun die verdin
(3,617 puan) tarafından
Yok kiz borc verdim 2 ay geçti veriodu ben almadm 4 aydır babamda iste bide yarim altınımız babamda yani oda kizin yarim taktılar babamlar dedim dursun hepsini toplim biseler yapım
(2,110 puan) tarafından
Hee anladm canm
0 oy
tarafından
Ekran cami yaptırmak en az 500 600 lira o bin lirayı alsanız kırık olanıda ne kadar verseler satsan iyi kötü bisey alırsın bence 
(3,617 puan) tarafından
Yok canim 200 tl ekrani
tarafından
Vall ben hiç görmedim 200 tl ye ekran yapıldığını kuzum eşiminki kırıldı 700 lira istediler
(3,617 puan) tarafından
6 7 Ay once yaptirdim 200e canim esimle aynı marka telimiz
tarafından
Bilmiom kuzum eşim yeni sordu samsung öyle dediler esimde kırılana kadar gitsin yenisini alacam dedi
(3,617 puan) tarafından
Şehir şehir fark ediodur canim ben 2 kere yaptırdım 2 kere 200 200 verdim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 387 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 379 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde 2801 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
31 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 32 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hafize12345. (55 puan) tarafından soruldu

381,419 soru

11,418,940 cevap

34,975 kullanıcı

...