0 oy
753 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (30 puan) tarafından
Eşim surekli senin goguslerin niye kucuk biraz buyut gibi cumleler soyluyo su an 6 aylik hamileyim ki biraz buyumesine ragmen cok kucuk diyo  piskolojim bozuldu artik ya uzuluyorum boyle diyince benlik biseymiş gibi kafama takiyorum hep kendimi begenmiyorum bu sefer heves ediyo diyorum kendimce  ya baskasina giderse falan moduna bile giriyorum nasil baş edicem bu durumla ben  dogumdan sonra evet buyur ama bi sureligine yani sonra daha da cok kuculcek  

27 Cevaplar

+2 oy
(4,284 puan) tarafından
Alırken gözü kapalı miymiş hey allahım az çok insanin fiziği bellidir evlendikten sonra adamlara bi hal oluyor ya . Sen onun beğenmediğim bi tarafını sole olsun varsın.  Kafana da takma emzirme bitince veya kaç çocuk dusunuyorsaniz olduktan sonra versin parayı estetik yaptır geç 
(9,887 puan) tarafından
Kız herkes almadan goruyomu :D
(4,284 puan) tarafından
Ole değil uzaktan gelen insanin göğsünün büyük olup olmadığını falan anlar bi insan yani varıp da 75 mi 80 mi anlamında demiyorum
(9,887 puan) tarafından
Destekli takiyodu belki nerden anliycak :D kız benim ablamin gogusleri o kadar buyukki. Ama disardan bakinca 80 anca dersin. Bide icerden goren şok oluyor
-Reklam-
+1 oy
(15,517 puan) tarafından
Sen niye kafana takıyorsun ki alırken bi beden büyük alaydın deseydin olan bu onunla yetin yada canın cehenneme !

Nefret ederim ya bu tarz muhabbetten büyük olsa ne olmasa ne zati o senin doğacak çocuğunun
(30 puan) tarafından
Iste dusuncesiz mesaj attim bu posttan sonra  ***** dedim ne hakkin var senin beni uzmene falan dedim bi ton laf soyeldim gordu cevap yazmadi eve yemege geldi ne bi ozur ne bisey bisey olmamis gibi devam etti
0 oy
tarafından
Bence sacma bi sey esinin boyle soylemesi hamilesin neden moralini bozuyorki begenmiyorsa begenmesin takma bence uzulmede bu duruma
(30 puan) tarafından
Beni begenmiyo diyirum hep kendime bu sefer  morelimi cok bozuyo ccugumuz olcak ya beni aldatirda baskalarina giderse bosanirsak falan
tarafından
Zaten dogum yaklasinca dogurunca buyuycek canin sut gelicek benimkide dogumdan sonra sarkdi amma hic takmiyorum napabilirimki duzelir irelide esin sana ilgi gostermezse boyle dusunebilirsin amma tek goguslerini beyenmiyorsa oyle dusunme
0 oy
tarafından
Bebeginin emmesinde sorun olmicaksa gerisini tskma kafana 
(30 puan) tarafından
Yok canim bebegimde sorun olmaz da pis esim iste morelimi bozuyo
tarafından
Takma o zman onu ben catlaklarim kotu duruyo diye  agliyodum simdi yavrum gogsumde uyuyo isteyen begenir isteyen beğenmez diyoorum keske yasayacagin duyguyu bilsen inan  sende umursamazsin
0 oy
(13,891 puan) tarafından
kimi küçük ister kimi büyük ama senin yapabikeceğin bişey yok elin saçmalıyo
0 oy
(466 puan) tarafından
Durup dururken mi buyucekmis? Herkesin bir bedensel yapısı var neyse o yani madem büyüt diyor ver para buyuteyim silikon taktirayim de... tövbeler olsun bu erkekler herşeyi belli bi kaç seyden ibaret sayıyorlar onlarında beyinleri küçük biz büyütün diyor muyuz . Sen hamilesin şimdi canım sadece bebeğine odaklan sütünü şimdiden düşün pozitif ol saçma sapan şeyleri takma . Başkasına mı gidecek düşüncesini de at kafandan diyelim ki yaptı yapsın herkesin kendi karakteri o kaybeder hen seni hem çocuğunu hem yuvasını 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Balon du sanki istediğimiz zaman şişirelim istediğimiz zaman küçültelim deli mi ne :D  takma kız boşver bebeğini emzir allahın izniyle yeter 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Sende ondan bi bahane bul da sustur sende de yok oran küçük yok oran böyle de. 
(30 puan) tarafından
Soyluyorum istemeden zorla biseyler buluyorum ama zoruma gidiyo kendimden nefret etmeye basladim zaten hormonlarim degisiyo hassas donemdeyim anlamiyo
0 oy
(880 puan) tarafından

Sende ona bende buyuk istiyorum de :D:D:D

Tovbeler olsun yarabbi ne gunlere kaldik

0 oy
(760 puan) tarafından
Benimki de biraz büyük :d kız şanslısın ya küçük iyi takma sende önceler benmkide 1 defa söyledi büyükler fln hiç takmadm
0 oy
(27,302 puan) tarafından

Napacakmis büyük olanını ne isine yarıyormuş bi sor tövbe yarabbim ya 

(27,302 puan) tarafından
He dogru ;))
(30 puan) tarafından
Annesi var mesela burda ayni evde kaliyoruz onunkiler buyuk gidip gelip benimkine laf soyluyo *****
(1,158 puan) tarafından
Aaa bnce takntli esin
(30 puan) tarafından
***** kiz vala gerizekali katkisiz mal ne hakki var bana bisey demeye ya kiz soyluyorum  duymuyo bile resmen takmiyo piskolojimi bozdu ya
(9,887 puan) tarafından
Gitsin anasini ellesin o zaman töbe ya
0 oy
tarafından
Bnmkide küçük ama esm büyük diyo şaşıyorum doğrusu.  Hamileyken boyle demesi cok saçma herkesin bi sıkıntısı var cnm takma 
0 oy
tarafından
Sende ona kusur bul ben çözümü böyle buldum ben sana diyomuym buran küçük diye de napim bak buyutyum de tobe tobe bizimkide ayni 
0 oy
tarafından
Nasıl büyütecekmmissin aceba hava mi basacan
0 oy
(6,734 puan) tarafından

Madem beğenmiyordu neden evlenmiş :angry:

(30 puan) tarafından
Soyledim bunlari mesaj attim niye evlendin o zmn diye benim hassas zamanlarim dedim yanimda olcagina karsimda durup kusur ariyosun dedim ***** mal bi tin sey dedim goruldu atti mesajima eve yemege geldi bisey olmamis gibi davramdi bisey de demedi gerizekaliiiii vala uzuluyorum boyle ya
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Ben olsam bende onun biseyini kucumserdim... Belki empati yapar
0 oy
(582 puan) tarafından
Göğüs yaptırsın o zaman sana..madem şikayetçi..ayrıca sende ona birsey de diyicem de bu program toptan kapanır diye diyemiyorum; )) anladın sen onu;)
(30 puan) tarafından
Anladim mantikli aslinda o konulardan girsem onun da piskolojisini bozarim bende kendini sevmesin oda ay canim ya
0 oy
(31 puan) tarafından
Sende onun bi eksiğini söyle bakalım büyütebiliyor mu :)) ozaman seni anlar empati yapar. Mesela ilişki bitince hiç mutlu olmadım de biraz baklava yap de bu göbek ne de sende de hiç kas yok ama biz idare ediyoruz de de işte bişeyler :) 
(30 puan) tarafından
Kiz masallahi var esimin  diyebilecegim biseyi de yok ki biraz esmer sadece ama bu iliskiyle alakali sorunlar soyleyebilirim piskolojisi bozulsun onunda
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Demek esin buyuk memisten hoslaniyo☺
(30 puan) tarafından
Oyle heralde bu yuzden de kendime karsi negatif oluyorum uzuluyorum hep
0 oy
(421 puan) tarafından
Böyle adamların kusura bakma da kafasını kırasım geliyor ne kafana takiyon kendi mükemmelmiymiş

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,732 göst.
7 Haziran 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 357 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 521 göst.
0 oy
5 cevap 190 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 175766 (269 puan) tarafından soruldu