0 oy
762 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Bu kremi buldum. Normalde cocuklari sunnet ederken uyusturmasi amaciyla kullanılıyormuş. Esim 30 tlye almis boyuna gore fazla pahali ama işlev acisindan mikemmel bisey

image

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Giz bu nereme yetsin ben bi ağda yapasiya bundan 5-6 tüp bitiririm jshshhs
tarafından
Canim uyusturucu etkisi fazla oldugu icin nohut buyuklugunde kullansan yeterli olur. Agda yapmadan yarim saat once uygularsan etkisii görürsün
tarafından
Allah iyiliğini versin ya
-Reklam-
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Denedin mi canım özel bölge icin nasıl ki acaba 
tarafından
Gayet guzel uyusturuculugu canim. Agda yapmadan yarim saat once kullanirsin hissizlik olusunca agdani yaparsin. Dedigim gbi sunnet cocuklarinda kullaniliyormus.  
Ama etkisi gectikten sonraki aci nasil olur bilemem :)
(2,589 puan) tarafından
Deneyim leyip tekrar post acar mısın canım çünkü bi devrim olur öylr dhsjsjs
tarafından
Denedim kuzum. Denedigim icin post actim. Bende etkisini gösterdi. Normalde de aciya dayanikliyim zaten. Belki o yuzden etki etmis de olabilir. Ama gerçekten parasinin hakkini veren bi krem
0 oy
tarafından
Emziren anneler kullanabiliyo mu acaba canm 
tarafından
Kiz niye kullanamasin. Yani oyle dusunmedim ama bi zarari olacagini dusunmuyorum. Ben genital bolge icin almıştım.
tarafından
Faydasıni gördün mü cnm ise yaradi mı :)))

Nebiliyim canm kremdir ilactir sutten geciyo derler ya ondan sordum benimde tam bilgim yokda
tarafından
Evet canim baya etkili bir krem. Jilet kullanmama ragmen ilk defa agda yaparken aglamadim sen dusun ne kadar etkili
tarafından
Anladm canm tesekkur ederim  paylastgın icin sagol :))
tarafından
Ne demek canim.
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Eee neremize yetecek bu kizzzz
tarafından
Kiz zaten uyusturuculugu fazla bi krem. Kendin ayarlarsin ne kadar süreceğini. Agda yapmadan once nohut buyuklugunde surersin 30 dk falan beklersin, baktin yine dayanilmayacak kadar aci hissediyorsun bir kat daha surersin
(1,787 puan) tarafından
Sanki böyle bişey kullanmıştım ya öyle hatırlıyorum ama uyusturmadi hiç
tarafından
O zaman acı eşigin dusuk canım  :)
0 oy
tarafından

kız benim ormanlara bu yetmez ki zaten kilo da aldm manda gbiym:D:D

tarafından
Kiz ben denedim zaten. O yuzden paylastim. Yani acisi hissediliyor ama aman aman bi aci degil sinek isirigi gbi hissediliyor.
tarafından
hadi be kız doguma grmedn agda yaptrcam o zaman alıym yettimi peki o minik tüp
tarafından
Cok surmezsin zaten canim. Nohut buyuklugunde surersin, gidersin agdani yaptirirsin misler gbi çıkarsın. (Tabi ne kadar kremle uyusacagini en iyi sen belirlersin. Ben bu 1 tüpü 2 3 defa kullanirim herhalde
tarafından
denemek lazım nerdn aldnz bunu canım
tarafından
Eczaneden aldik canim
0 oy
(879 puan) tarafından
Biliyorum bunu.. Denedin mi peki
tarafından
Denedim canim. Dogumdan sonra mecbur jilet kullandim. Baş edemeyince arastirip bunu buldum
0 oy
(13,887 puan) tarafından
eczanedenmi aldın canm uyuşturdu mu peki
tarafından
Evet eczaneden aldim canim. Dedigim gbi sunnet icin kullaniliyormus.
Evet uyusturdu ki ben jilet kullaniyordum. Korka korka basladim ama sonradan kolaylasti. 10 dkda kuafor yapmis gbi oldu.  
Bi de ben boncuk agda kullaniyorum.
(13,887 puan) tarafından
sağol canm o zaman bende alim yaaa o acıya katlanılmıyorrr
tarafından
Aciyi geçtim,  artik esimden utanir oldum. 2 gune bir jilet vuruyordum. Buna jilet mi dayanir
(13,887 puan) tarafından
ahahhha dayanmazzz
tarafından
Dayanmadi işte :D canima tak dedi
0 oy
tarafından
Bir zamanlar bizim akrabalarda furyaydı resmen emla 5 li kutuda satılıyordu :) bu normalde varis çektirirken kullanılıyor 
tarafından
Onu bilmiyordum. Ben internette acisiz agda yontemlerini arastirirken buldum bunu
0 oy
(2,241 puan) tarafından

ben kullandim canim bende azcik da olsa uyusturmadi ayni aciyi cektim hemde defalarca denedim belki etki eder diye hic etmedi en son kullandigimda bayaaa fazla surdum surd etki etmedi :ermm:bende bir sorun var heralde

tarafından
Aci eşigin düşüktür canim ya da yan sanayi olabilir
(2,241 puan) tarafından
olabilir canim internetten getirtmistim kesin cakmadir
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bende gecen ay aldim kullandim hamileyim cildim.cok hassaslasti o olmasa jilete donucektim.yine ama icinde kagit gibi bisey de verdiler o ne ise yariyo acaba kiz 
tarafından
Bende o cikmadi canim. Sadece tüp cikti. Bu yani
(7,098 puan) tarafından
Him anladim cnm bana onu da yollamislar anlamadim ne diye attim zaten bi sorim dedim :)
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Anestol da aynı etkiyi gösterir miki acaba oda uyuşturucu krem ya 
tarafından
Onu da okumustum ama en guclu uyusturucu krem buymus. Digerlerine gore %90 uyusturuyormys
0 oy
tarafından

Amaaaanbacm alıştık artık valla hiç acımıyor artık:)))) acısa da öldürmüyor napalim aliscaz :D 

tarafından
Ben de dogumdan once oyle diyordum ama dogumdan sonra mecbur jilete gecince agdayi arar oldum
tarafından
Kuzum benim sezryan oldu sadece sezeryan yerini agdayla çekmedim bikac ay. Sonra tekre aynı döndüm. Sen de bir iki jilt sonrası ağda yaparsın alışırsın merak etme tekrardan
tarafından
Hic umudum yok ya. Hadi hayirlisi.
0 oy
(48,657 puan) tarafından
14 sene bununla jiletten makineye gecis yaptim onceden saglik ocsgida yaziyodu ama kadınlar temizlik icin kullandigindan kaldirildi
tarafından
Aa bunu bilmiyordum. Keske kaldirilmasaydi
(48,657 puan) tarafından
o donem cok meshur olmustu bu krem canim 5lisi 26 lira falandı
tarafından
Ay cok uygunmus
(48,657 puan) tarafından
ee kac sene geçti canim
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Giz hele dene bizede haber et cok payaliymis boyuna göre 

tarafından
Denedim canim durur muyum. Baya uyusturuyor. Acaba piskolojik mi dedim igne de batirdim yok hissetmedim. 10 dkda boncuk agdayla hallettim işimi
0 oy
(119,279 puan) tarafından
Nasi kiz ise yariyomu
tarafından
Evet canim ise yariyor
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ben kullanmistim bi ara agda yaparken gercekten iyi bisi 
tarafından
Evet. Ben inanmayarak kullandim ama mikemmel gercekten
(4,237 puan) tarafından
Agda yaptikca zaten zamanla inceliyor killar surekli aldikca azaliyor
tarafından
Maalesef benim kıl koklerim cok gucluymus canim. Agdayla da alsam epilasyon aletiyle de alsam jiletle almis gibi dik dik çıkıyor. En son hormon testi yaptirmak kaldi
(4,237 puan) tarafından
Benim yengemde oyleydi kadin doguma gitmisti canm ilac falan vermislerdi ise yaradimi yok yaramadi son care lazer yaptirip kurtuldu
tarafından
Kiz lazer de cok para ya. 2bin 3bin tl. O kadar para verecek olsam lazer epilasyon aleti alirim. Kndim yaparim. Tekrar tekrar da epilasyona para vermem
0 oy
(982 puan) tarafından

Emla. Dokuz sene önce tanışmıştık. Evet etkili bir merhem. O zamanlar öyle önüne gelen eczaneden alamazdı. Reçete gerekiyordu. Bu merhem normalde diyalize bağlanan  böbrek hastaları için üretilmiş. Ama birçok amaca hizmet etti :)

tarafından
Orasini bilemem ama agda icin guzel bi krem.

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 562 göst.
4 Aralık 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Emor (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 94 göst.
14 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Fatmazehraasci (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,911 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 215 göst.
26 Mart 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...